Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vypadá to zajímavě a je to něco nového. Po "dokonalé" akci příjemné osvěžení v podobě absence padátek či jiného náhodného jevu :)
    Stránky fondu Malala jsem si prohlédla a je to skutečně úctyhodný cíl.
    Přesto ale na tento projekt nepřispěji. Jednak nevěřím, že by měl úspěch. Nevím, jak dívce pomohou peníze, když jí její otec zakáže jít do školy - prostě tam nepůjde ať už s penězi nebo bez nich.
    A tím se dostávám k druhému důvodu - když od někoho chci vybrat peníze, tak se mu snažím předestřít v co nejlepším světle, kam tyto peníze půjdou. Odkaz na anglicky psané stránky toto ovšem zcela jistě nesplňuje. Protože mě to opravdu zajímalo, tak jsem si informace vyhledala sama. Ale připadá mi dost arogantní, že si informace o projektu, na který mám přispět, musím vyhledat sama.

    Aby bylo jasno, nemyslím to proti našemu týmu modíků, vím, že tohle by bylo nad rámec vašich povinností, kterých máte i tak dost.
     
  2. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Taky by mne zajímalo zda se v této akci bude dát použít MJS a zda tuto plochu bude možno i po skončení akce obhospodařovat a nebo to bude jako u hřbitova jen v dané době při akci. Jak tak čtu tak názory jsou opravdu různé a to je dobře. Košíky nekupuji snažím se vše řešit jen pěstováním a pokud to nevyjde tak to vem čert ,však za chvíli je zase jiná akce a třeba lepší,toto jsem už přestala řešit při dvanáctihodinových směnách to prostě kolikrát nejde.
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Rozumím tomu tak,že pokud nekoupím některý koš tak budu mít na setí jen ty čtyři pole a dál se nedostanu ?
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jde mi z toho zítřka a těch akcí nějak hlava kolem.... Není toho nějak málo? :)
    Samozřejmě se těším, bude to zase něco jiného..
     
  5. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Mňamka,přečteno raději dvakrát,určitě se zůčastním,jsem zvědavá na tu novou plochu:D.
    Vypadá to velmi hravě,podle mě se to RT povedlo.
    Koš koupím ten největší,vždyť penízky za něj jdou do toho fondu na pomoc vzdělávání dívek,
    snad jsem to pochopila správně.No a já když můžu ,tak pomůžu ;).
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vidím to stejně jako .macca., Xenie6161 a Casey27. Ke stonku se bez koupě koše nedostanu, ale úkol v klidu pojedu. Kam se dostanu, tam se dostanu. I ty dílčí drobné dary nejsou tak špatné...
     
  7. beruska177

    beruska177 Pisálek fóra

    Tak toto už není hra. Koše nekupuji a tuto hru vynechám.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jednak jde o nějaký mezinárodní fond, takže chápu, že stránky budou anglicky a hlavně je to mimo kompetence kohokoliv v BP.
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Takže něco podobného jak s nadací pro kočky?
     
  10. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pajdo,
    mám tomu rozumět tak, že BP nemá kompetence koho podporovat?
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pajdo, to je samozřejmé, že ty stránky jsou anglicky, o ně ale přece nejde. Jde o to, že zatímco Daffson, když se snažil přiblížit cíle xxx (nevím jestli tu společnost můžu jmenovat ;)) si dal alespoň tu práci a sepsal pár odstavců, zde nikomu od BP nestojí za to, aby napsal anebo nechal napsat pár vět v jazyku příslušné lokace. Promiň, ale působí to dojmem "naval prachy a neptej se na co"
    A jistěže je to mimo jejich kompetence, ale snad rámcově vědí, co se rozhodli podporovat.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Na mě to působí dojmem, že za tučný peníz BP prodal prostor nadaci, která z toho množství hráčů Farmeramy tučný peníz očekává.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ajtyk: asi jsem to napsal blbě, prostě ty stránky provozuje nějaký fond a proto není možné aby tam zasahovalo BP. Psal jsem pouze o stránkách o ničem jiném.
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    nějak moc akcí na zítřek .. ještě s probíhajíci TOPkou..
    Nějakej Varun donated usd 50,- :music:
     
  15. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Nekupuju, nehraju!!! Na vodu jsem ráda dala, ale podmínit hru koupí koše, nééééééé to teda nééééééé. :wuerg:
     
  16. lucka_n

    lucka_n Pisálek fóra

    babina: dál se budeš dostávat postupně jak budeš plnit úkoly, ale pokud nekoupíš koš, nedostaneš se až do konce ke stonku, jestli chápu správně...

    rebelka: MJS se použít nedá...
     
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Na charitu přispívám,přispěla jsem i na vodu a měla z toho dobrý pocit.Ale tohle teda nééé.:mad:Aby mě někdo nutil,že pokud chci akci udělat celou,včetně všech odměn,musím koupit košík,který jsem zatím mimochodem nikdy nekoupila(nepotřebuji ho),tak to tedy nekoupím ani náhodou,at si o mě myslí kdo chce,co chce.Můj názor je,že koupě stonku na charitu měli dát samostatně,nějaký jiný než je v téhle akci a s lepším bonusem.To by jsem určitě koupila,ale takhle znovu opakuji...néé:mad:
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Přečet jsem si zadání jednou a zaradoval jsem se nad novou plochou a príma změnou.Po druhem pročtení, jelikož jsem vše nepochopil, přibyla mi vráska. Když jsem si to přečet potřetí a zadání pochopil, rovnou mi vzteky rupla cévka v makovici. To tu ještě nebylo. Koukej cálovat korunky, získáš řádek a pomůžeš KOMU ??? Dívkám, kterým jejich vyznání sebralo veškerá práva dříve, než se stačily narodit!!:mad:
    Na studny jsem přispíval. Uvedených 128 Kč (nebo kolik to je) by mne nezabilo, ale smysluplnosti směrování korun do této záležitosti ,nedokážu uvěřit.
    Nevím, zda zakoupím či ne, nejdříve musí vyprchat mé rozhořčení a zahojit se prasklá cévkaxD.
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Tak som z toho ***** - po prvom prečítaní som nevedela, kde je sever, druhý krát - som síce z toho *****, ale ...
    Vyzerá to veľmi zaujímavo, je to úplne niečo iné, než čo sme tu doteraz mali, charita - takýmto spôsobom, súhlas. Páči s mi to, doba trvania, všetci smi si absolútne rovní, a v tomto prípade, myslím že nie je "kôš" ako "kôšˇ", možno by sa hodil iný názov, v porovnaní s "dokononalosťou" a keď bol výhonok za peniaze na vodu, kúpili sme ho, takže teraz je to niečo podobné. Zatiaľ pochvala, len aby to tak aj ostalo:). Aj tak to ešte musím prečítať aspoň 5x (inteligent chápe až na siedmy krát a nikomu never, keď Ti bude hovoriť ničo iné):D:D:D
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Souhlasím se všemi co to vidí negativně,určo mě nezabije pár korun ,ale né takto a prominte né na tohle.Voda -ano koupila jsem,klidně i na postižené ,ale na tohle at si řeknou své kancléřce.Aprosím moc mi nenadávejte
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.