Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak akce opravdu z jiného soudku, vypadá to zajímavě.Budu si to muset ještě jednou důkladně přečíst ,abych z toho byla moudrá, určitě do této akcičky půjdu a košík jak jsem pochopila musí koupit každý kdo tuto akci chce dělat./nebo je to snad jinak/ no necháme se překvapit a snad mile.;):p
     
  2. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    A je to tu,
    ve hře zdarma akce za peníze
    já platím poměrně dost, ale dobrovolně,
    vynucovat si na mě nějakou charitu nesnáším,
    dosud jsem všechny charity koupila, ale byly samostatné.
    Jakkoliv je příběh Malala smutný, akce německých vítačů,
    podporovat nebudu. Je to jen ukázka jejich politiky,
    abychom si na islámské problémy zvykali, nenápadně a vlezle.
    Politika do této hry nepatří a kdoví jestli to není na hraně VOP.
    :wuerg::cry:>:(:mad:
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jsem zvědavá na reakce lidí, kteří píšou, že nikdy košíky nekupují :p
    Tuto akci dělat nebudu, nebudu přispívat na vzdělání kohosi, kdo mi za pár let bude nutit své vyznání. A vůbec ji nebudu ani začínat. Na jaře jsem na studnu přispěla, ale v tomto případě tedy ne. Útlocitným se omlouvám, je to každého volba.
    Ale diskuze k ní bude asi pestrá, tu si ráda budu pročítat :D
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ajtyk Sakra, zenska, mluvis mi z duse, ale narozdil ode me, jsi to rekla pekne od plic, az se stydim :oops:

    krakoramaja I s tebou nejde nez souhlasit! Amen!
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem to pochopila tak že když nekoupím košík tak nedostanu akorát stonek,zl banány a 4x party lístky akorát to půjde pomaleji než s košíkem je na to zvláštní plocha tak proč to nezkusit
     
  6. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zkusím, nákup košíků ještě promyslím
     
  7. WaWa

    WaWa Zelenáč fóra

    Ak správne čítam, tak strom mudrosti je aj v koši "strom mudrosti" za 3,99 EUR a nie len v tom najväčšom...
     
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci vypustím.Taky jsem koupila charitní studnu,ale dobrovolně.Strkat se nikam nenechám.Krákora a ajtyk mají pravdu.Tohle do hry nepatří.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Wawa: ano čteš správně, tohle byla reakce na to co napsal Casey27.
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Asi si sedím na vedení ale když se obejdu bez řádku a dárků z dolní lišty (nějak mi nedochází, co to je za dárky), odměny z tabulek dostanu za dodání vypěstovaných plodin. Nebo je to jinak? Takže zatím to vidím podobně jako .macca.
    Jestli to tak není, opravte mě, prosím.
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    A já si to dám proti proudu ,-) v klídku si udělám co jde zadáčo... do herních ploch tato akce nijak nezasahuje. Odměny nějaké získám a ostatní jde mimo mě. Přece nikdo nikoho nenutí kupovat a podporovat něco co nechce. Jen mmch, kdyby RT udělal tuhle akci bez posledních dvou odměn a mimo dal prodej stonku + 2ZB + 4PL za 129kachlí a získané prachy pak hodil na podporu "bubáků", tak tu většina kupuje a spokojeně vrní blahem ,-) Vlk by se nažral a kozy by zůstaly celý ,-)
     
  12. WaWa

    WaWa Zelenáč fóra

    Takže ak kúpime napr. kôš "strom múdrosti" - kde sa nachádza aj strom múdrosti a dopracujeme sa až k dekorácii klobouk dolu - tak až si dekoráciu klobou dolu umiestnime riadne na ploche (aj po skončení akcie) - vždy mi po 10 hod dá 4xPL a 2 ZB ?!
     
    vilm4, dana9494 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Nezlobej se, velebnosti, ale ja bych se z toho vrneni vynechala a ani zadaco smenu nepojedu :p
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    WaWa: nedá a nedá ti je ani při akci to jsou jen další položky v zakoupeném koši.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je to nový styl akce, nová plocha, tak nezbývá, než to zkusit. Za to nic nedám. Ale budu to mít také bez nákupu košíků. Jen tak si budu hrát, kam až dojdu a co si otevřu. Jen jestli to otevření bude i pro případné následné akce, tak aby něco k otevření nechybělo. Nebo si každou akci budeme znovu otevírat tuto plochu?
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matlafous: Píšu většina..... a známe své lidi ,-) Tak jak tady 2x do měsíce končí, nikdy nekupují stonky a pod, tak se druhý den dočteš.... koupila jsem si stonek a nemůžu ho najít, nejdou mi tam vložit dekorace a pod.... a věř, že by se prodával ,-)
     
  17. WaWa

    WaWa Zelenáč fóra

    áááááááá už chápem.. 4xPL a 2 ZB dáva v vlastne "učiteľka" ako bude postupovať...a keď máme strom múdrosti tak dostaneme aj tieto odmeny, ak nie tak len nálepku a dekorku...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Proč tahle akce není na titulní straně pod "Akcemi" jako první, když byla přidána jako poslední? V té smršti zítřejších akcí úplně zapadla. Ach jo...
     
    vilm4, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Kdyby bylo v odměnách něco zajímavého, tak bych klidně koupil i ten největší koš, ale takhle udělám jen to co jde bez nákupu.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Verim, verim,... kor dobrovolnemu darci organu :D:p Nepovazuji se za rasistu (nevadi mi cerni, zluti, fialovi, bili, zeleni - pokud nezasahuji do meho zivota a nenuti mi kulturu, politiku a nabozenstvi, ktere je mi cizi. S tim nechci mit spolecneho lautr ani zlutou (vy)kalu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.