Tvorba podpisov - Bagíra77

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem Bagíra77, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neweydow

    Neweydow Pisálek fóra

    Ahoj. Pár dní jsem tu nebyl a tak ani nevím o změnách. Každopádně děkuju za upozornění. Nějak se s tím peru. Avatara už snad mám, ale podpis se mi nějak nedaří vložit. Ještě se s tím budu chvíli prát, ale pro jistotu prosím o radu. Děkuju Neweydow.

    Tak snad se mi to už podařilo.

    Jóó, podařilo.

    Díky Richarde za všechny potřebné odkazy a nápovědy. Je vidět, že se tomu opravdu věnuješ srdcem a nenecháš nás, méně aktivní nebo méně šikovné, na holičkách. A Karolínko tobě taky díky.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  2. Vanessa.Nell

    Vanessa.Nell Pisálek fóra

    Ahoj,jak bych mohla získat podpis a avatar č 19?
     
  3. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Neweydow,nemáš vůbec zač,rádi jsme ti pomohli;):):)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  4. honzi

    honzi Komisař fóra

    Ahoj Richarde! Už na předchozím fóru jsem se zamiloval do tvých úžasných podpisů. Rozhodl jsem se, že s novým fórem změním podpis a tak se obracím na tebe... Rád bych nějaký podpis s drakem a modrým pozadím... A pěkně veliký :D Předem díky
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Ahojky Richarde. Moc děkuji za výrobu podpisu a avataru. Mé očekávání, mě nezklamalo. Opět nádherné. Škoda, že nemůžeš podpisy vyrábět 24h. :D Pořád je na co se koukat. ;)
    Já ti můžu pouze poděkovat, za práci, jakou jsi semnou měl. Děkuji....
     
  6. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Ahoj Ríšo,
    delší dobu sleduji Tvojí nádhernou tvorbu,ale terve dneska jsem se odhodlala Ti napsat.
    Chtěla bych poprosit také o podpísek od Tebe,na kterém by byly ovečky před stájí nebo v ní.
    Nechám to na Tobě.
    I o nový avatar,ten jsem tam hodila jen proto,že tam bylo bílo.
    Velikosti jako u Pardalky.
    Již předem děkuji a jsem s pozdravem.
    kerryhill
     
    Honzulka05 a pajaable tohle ocenili.
  7. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Opět jsem zavítala pokochat se a zase krásné podpisy.Pardalka-super.....Ať ti Ríšo jde práce i nadále od ruky......
     
    Honzulka05 a pajaable tohle ocenili.
  8. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Tedy Richarde................ten traktor, to je tedy něco...........:music:
     
    *dareba1 a silviec tohle ocenili.
  9. petulinda08

    petulinda08 Zelenáč fóra

    Zdravím Richarde, konečně jsem se dostala k tomu, abych si předělala podpis na nové forum, tak snad se to podařilo.
    Díky za nápovědy, ať se daří ;)
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ahoj Richarde podpis PERFEKTNÍ uchcávám blahem a soused traktorista ten bude zavidět ještě jednou tisíceré díky:D
    ps. návod uplně v poho když jsem to pochopil já tak už musí každej;)a dal jsem ti tam malou reklamu kdyby byla nevhodná tak ju smáznu když tak dej vědět do pošty ahoj
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
    zejdy66 a silviec tohle ocenili.
  11. silviec

    silviec Mistr fóra

    ahoj, ten traktor je opravdu realny, tak si tak rikam zda te nepožádat o konbajn, když je tak realny třebas by mne zvladl sklizet policka ve hre)))) super prace
     
    pajaable, petaM2001 a Bagíra77 tohle ocenili.
  12. Neweydow

    Neweydow Pisálek fóra

    Ahoj Ríšo. Karolínka mi psala, že mi taky uděláš mého avatara většího, aby lépe vyniknul. Nevím, zda jsem jí to potvrdil, ale těším se na něj. Ale nepospíchá to. Jak tady čtu, práce máš dost a to je fajn. Předem díky.
     
    *dareba1 a -villi- tohle ocenili.
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vážení do tohoto tématu patří buď autorova tvorba nebo žádosti o vytvoření avataru či podpisu a poděkování za jejich vytvoření, nic jiného. Každý další příspěvek mimo uvedené bude hodnocen jako spam. Osobní komunikaci si prosím vyřiďte prostřednictvím zpráv ve hře.
     
  14. zzzw

    zzzw Rádoby autor

    Ahojky, tak moc ti děkuju za krásné podpisy avatarky, je to úžasná práce, zbytek si dám do deníčku a myslím, že jsem to zvládla dát do podpisu, tak by mělo být vše v pořádku. Přeji ti hezký večer a spousty dalších kreativních nápadů a spokojených farmaříků.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Perfektníííííííííí!
    Richarde super. Dnes jsem se k tomu nedostal, ale budu těžko vybírat.
    Ješte napíšu.
    Jsou super!!
    Miro
     
  16. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Tak ešte raz srdečná vďaka za podpis, Ríšo. Je nádherný. Ako vidíš, vybral som si teraz tento, ale všetky perfektné, tak ich budem čas od času meniť.
    Pekný deň. Miro
     
    *dareba1 a -villi- tohle ocenili.
  17. -ponny123-

    -ponny123- Zelenáč fóra

    Ahojky Richarde,chtěla bych tě poprosit o zvětšení mého podpisu,připadám si na novém fóru s tímto taková malinká :D. Nespěchám,vím že toho máš teď hodně ,hezký den :).
     
    pajaable, mamča50 a -villi- tohle ocenili.
  18. honzi

    honzi Komisař fóra

    ten podpis je úžasný, díky díky ti moc
     
  19. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Ahoj Bagíro, chtěla bych tě poprosit o podpis s pandama v bambusovém hájku i o nějaký pěkný avatar.
    Děkuji předem. lena3576
     
    pajaable a mamča50 tohle ocenili.
  20. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Ahojky všem. Hrozná škoda, že již nebudu vídat tvé krásné výtvory. Do dalšího života přeji jen vše krásné a hodně zdraví. I.
     
    Honzulka05 a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.