Tvorba podpisů - berda27

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem berda27, 29/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    [​IMG]

    Zdravím,
    páč se to zdá zdřejmě neuvěřitelné, rozhodla jsem se znova tvořit podpisy. Moje bývalé podpisy na minulém fóru byly ve velkém ohlase za čež všem moc děkuju. ♥

    Z osobních důvodů jsem se rozhodla minule ukončit svojí tvorbu, ale tak nějak po nějakém tom čase mi to zase chybí. : )

    Momentálně nemám tolik toho volného času, ale nějaký si určitě najdu na vytvoření vašich podpisů. : )

    Avšak nečekám nějaký velký ohlas, páč tu máme naše profíky Astridku, Jůlinku a Štvorlístok.

    [​IMG]

    POKUD CHCETE PODPIS

    [​IMG]

    1. Napište mi buď do soukromé zprávy (holoubek) nebo sem - upřednosťuji sem, aby se téma hned neuzavřelo... : )
    2. Napište co přesně chcete - podpis/avatar/buttonek (stampska)
    3. Jaký motiv a barvu chcete - př. růžová barva a chci tam hlavně psi, obrázek můžete i nějak široce popsat - napravo chci pejska s růžovou mašlí a nalevo nějakou červenou růži...
    4. Není problém vám tam dát fotku vašeho mazlíčka nebo ratolesti (fotku můžete klidně poslat po holoubkovi)
    5. Pokud chcete nick nebo nějaký text napište PŘESNĚ jaký, někdo má totiž na farmě jiný nick a na fóru také...
    6. Pokud chcete nějaké přesně určené pixely podpisu (chcete ho menší nebo chcete mít něco v příspěvku napsaného = chcete méně pixelů na výšce), napište přesně kolik to má být - př. 700 px šířka a 160 px výška

    Váš podpis vám udělám dobrovolně = nic za něj nechci, momentálně se ani nevěnuji natolik aktivně hře, takže určitě usoudíte, že je škoda mi něco posílat za vytvoření podpisu nebo avataru. : )

    [​IMG]

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

    [​IMG]

    Q: Kdy už to bude hotové?
    A: Sužuje mě čas, takže vemte na vědomí, že nemám tolik času jako jiní. Za jak dlouho to udělám, nevím, čas si můžu nastavit neomezený, ale předpokládám tak do týdne...

    Q: Co je to buttonek (stampska)?
    A: Něco co vypovídá o vašem charakteru, nebo co třeba prostě máte rádi... nebo to můžete použít i jako avatar...
    Ukázka:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Q: Jak vložit podpis nebo avatar?
    A: Návod jak vložit podpis a avatar podle Astridky, pokud budete mít nějaký problém i tak, můžete mě kontaktovat buď zde nebo herní poštou

    Q: Jak velký děláš podpis nebo avatar?
    A: Avatar má mít (myslím že) velikost maximálně 200px x 200 px (ale nejsem si jistá), já dělám avatar velký okolo 120 px x 120 px, ale není problém udělat jak větší (pokud to nebude porušovat pravidla) tak menší.
    Podpis má mít velikost maximálně 1000 px x 200 px, já dělám okolo 1000 px (i když přemýšlím, že ho začnu zmenšovat na 800 px, takhle je totiž hodně velký) x 180 px, kdyby si někdo chtěl pod podpis napsat ten řádek... : ) ale není problém px změnit : )

    Q: V jakých programech děláš?
    A: Od milé sousedky - Borůvka1972 ♥, která už nejspíše z nedostatku času netvoří - zdravím a říkám, že je to velká škoda!! - jsem se dozvěděla o pictu. Potom mi v začátcích pomáhala úžasná hráčka zzzw ♥ - také tobě děkuji. V pictu občas pracuji jako s úložištěm, ale bohužel padá, proto používám Image Hosting a v GIMP doposud něco dělám, dále zkouším ještě ve speciálním Editoru a něco jako Photoshopu...

    Pokud máte ještě nějaké otázky není problém napsat holoubka přes herní poštu ; )

    [​IMG]

    UKÁZKY

    [​IMG]

    Ukázek zatím nemám mnoho, začala jsem tvořit rovnou ve 3 programech, proto si s tím zatím nějak hraju...

    Podpis.....hakcz

    [​IMG]

    Avatar.....hakcz

    [​IMG]

    *********************************

    Podpis..........berda27

    [​IMG]

    Avatar.....berda27

    [​IMG]

    Přeji příemnou hru... berdík :3

    P.s: Vlákno bylo schváleno moderátorkou danda-vnovis, děkuji : )
     
    Naposledy upraveno: 5/10/14
  2. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím,

    -fifinka*

    Udělala jsem ti asi 3 různé podpisy - všechny jsou stejné jenom styly se mění a nick mění místo... snad se bude líbit, podle toho jaký si vybereš ti ještě přidělám avatar (když tak napiš co do něj budeš chtít za obrázek, jestli nějaký z podpisu nebo jiný...)

    [​IMG]

    Podpis.....1

    [​IMG]

    Podpis....2

    [​IMG]

    Podpis....3

    [​IMG]

    [​IMG]

    Kdyby jsi něco potřebovala, třeba změnit velikost nebo obrázky v podpise, stačí se ozvat...
    *berda*
     
    mamča50, Šenuár a Drevulka tohle ocenili.
  3. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím,
    první VOLNÝ PODPIS ... trošku jsem si hrála s obrázky a pozadím :3 - pokud se bude líbit, přepíšu vám nick

    1. VOLNÝ

    [​IMG]

    *berda*
     
    Šenuár, Drevulka a malinkami tohle ocenili.
  4. -fifinka*

    -fifinka* Pisálek fóra

    ahojky Berdi,líbí se mi nejvíc ten druhý avatar,ale nejde mi dát na profil,stále se mi zobrazuje avatar,který chci odstranit,moc ti děkuji za krásný podpisek a avatara,přeji hezký zbytek dne .
     
    Naposledy upraveno: 5/10/14
    Šenuár a berda27 tohle ocenili.
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    Ahojky berdíííí!!! Ty podpisy jsou naprosto úúúžasnýýýý a já bych tě taky rád o nějaký poprosil. Vůbec na to nespěchám, takže až bude tak bude ;) Moc se mi líbí ten dráček, co plive oheň v tom volném podpise... Chtěl bych, aby tam byl tento dráček a vedle něj spící hrošík, který by měl nad hlavou Zzzzz... Byl bych nadšený, kdyby se třeba probudil a zvedlhlavu, ale to je asi trochu těžký a trochu nesmysl :D Ale kdyby to šlo, tak bych byl mocinky moc rád... Kdyžtak ti třeba něco na farmě pošlu ;)
    Předem ti moc děkuju
    P.S.: Samozřejmě, že když to tam s tím hrochem nebude, tak bude prostě jen spinkat.
     
    malinkami a berda27 tohle ocenili.
  6. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím -fifinka* a honzi,
    -fifinka* - udělala jsem ti 2 avatary, bohužel jsem nemohla najít ten samý styl ve kterém jsem udělala tý kočce z podpisů 1. ty zelený očička, normálně je má žluté... proto jsem ti udělala 1 avatar s tím "originálem" a 2. avatar s tou kočkou - avšak má oříznutou tu natáhnutou nožku. Nu, sama se jukni. Kdyby něco stačí se ozvat.

    Avatar....1

    [​IMG]

    Avatar....2

    [​IMG]

    Omlouvám se za zpoždění, ale v pátek mi nebylo moc dobře a včera jsem byla na chatě. Děkuji ti za dárečky, ale myslím, že sis udělala hodně škody. : OP
    *****************

    honzi - no ahojky,
    samozřejmě se o nějaký podpis pokusím, ale s tím hrošíkem to asi bude krapet problém, toho dráčka jsem totiž našla jako pohybující se obrázek, takže proto mu z pusy výří oheň, pokusím se nějakého takového hrošíka najít, ale pokud nenajdu budu se to znažit vyvést k dokonalosti. : )
    Máš nějaká zvláštní přání? Např. levely na farmě, baha... nebo třeba barvu pozadí?

    Nic za to nechci. Je to dáreček. : )))

    *berda*
     
    robin2151 a Šenuár tohle ocenili.
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    Pozadí zeleno modré, jestli by to šlo, levely tam nepotřebuji, akorát bych tě pořád otravoval s měněním... :D
    díky ti moc ;)
     
    robin2151 tohle ocenil(a).
  8. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím,
    honzi - tak jsem se po něčem dívala, našla jsem zatím jen tohoto :D
    [​IMG]
    ale samozřejmě - podívám se ještě po něčem :) snad ti nebude vadit, když na podpísek zasednu až o víkendu??? Mám teď hodně učení a tak moc nestíhám. Doufám, že ti to nějak nebude vadit. :(

    Měj se pěkně... *berda*
     
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    jů, ten, se mi líbí, už nic nehledej :inlove::inlove::inlove:;)
     
    malinkami tohle ocenil(a).
  10. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím,
    honzi
    tady je podpísek - můžu ale říct, že jsem vůbec nevěděla jak ho udělat, tak jsem ti udělala takovou "koláž"... pokud by se ti nelíbíl stačí se ozvat (mně osobně tam hodně přebývá ten oranžový drak bez něho je to takové hezčí, ale to je z mého pohledu : ))

    Podpis....1

    [​IMG]

    Podpis....2

    [​IMG]

    Pokud se bude líbit doděláme avatár... :3

    *berda*
     
    astrid888, Šenuár a Drevulka tohle ocenili.
  11. honzi

    honzi Komisař fóra

    líbí se mi moc oba dva, šly by avatárky k oběma? abych si je měnil?
     
  12. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Ahojky,
    omlouvám se za neaktivitu. :D Samozřejmě, hned ti je půjdu udělat ... :)

    P.s. jakého hrocha budeš chtít do avataru?
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
    astrid888 a Drevulka tohle ocenili.
  13. honzi

    honzi Komisař fóra

    toho spícího s dýmkou, je tak roztomilej :D
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  14. Vripo

    Vripo Pisálek fóra

    Zdravím vytvoříš mi taky podpis a avatar
    Předem Děkuji
     
    Šenuár a Drevulka tohle ocenili.
  15. berda27

    berda27 Pisálek fóra

  16. Janiss11

    Janiss11 Pisálek fóra

    prosila bych o podpis a avatar mam rada more slunce a delfiny dekuji
     
    modro.ocko22, RosesFarm a nanyblacks tohle ocenili.
  17. RosesFarm

    RosesFarm Pisálek fóra

    Dobré ráno, mohu požádat o podpis 500x200 .. v předmětu rubeoly plus nick Roses Farm .. to může být pohyblivé .. děkuji předem a s pozdravem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.