Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ahojky,
    akce se mi líbí.
    Je klidná, bez honby za akč.kytkami. Opravdu ji mohou zvládnout i začátečníci a přidat něco do parku.
    Je taky pravda, že tomu odpovídají i odměny. Ale co, SH a SK se vždycky hodí. Možná, že mohl být nějaký ten banán, ale to bychom asi chtěli moc. Hezkou hru všem
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sklizeno, zaseto ... flákárna pokračuje , akční zatím jen 1184 , vypadávátek 236 , dva úkoly v družstvu hotové . Jsem v poho ..
    P.S. Obývák už nepoznávám , vnoučata (indiánští válečníci) právě "oddělala" několik bizonů a já dostala dárek za vynikající bizoní polévku a to kůži z bizona ( hodili na mě larisu) xDxD. A protože je hra na indiány už nebaví , cpou se v kuchyni hambáčem a já se tak rozhlížím a sčítám škody , a co mě čeká uklízení, než si dám svůj obýváček do původního stavu ..ježkovi voči xDxD.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Buď ráda, že se cpou a neskalpovali třeba kočku :D
    A dej si pohopole, ať máš na ten úklid víc času ;).
    U mě kávička, za pár minutek sklizeň (pohopole bez SH, jen hnůj a voděnka - jako za starých časů). Aspoň uvidim, jak se to dá zvládnout bez všech těch vymožeností o_O

    Tak akční 2600 a klobouků 289. To by šlo :music:
     
    Naposledy upraveno: 24/2/15
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    květ rajských ptaků: Mám 9042. Ideální stav 1496. Plním na 604,4% Hotovo 106,4%
    ovocný klobouk: Mám 278. Ideální stav 106. Plním na 262,3% Hotovo 46,3%
    -jsem to trochu s tým kvítím přejel:pnic jdu plnit zásoby do stodoly a oni ti kloboky naskáčou
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    skalara.v

    Kočičky jsou zvyklé, mají svůj pokojíček a tak, jak zjistí , že ke mě vlítla "tornáda", úprkem k sobě domů se jistí . A když ta banda čerťat zmizí , přijdou se mazlit a požalovat si.
    Zasázeno je a já mám úkol ...prckové chtěj ven ...a já néééé, je tam zima. xD
     
  6. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahojky všem,tak kytičky napěstovány,už jen 157 kloboučků a akce splněna,parádní poho-akce8):)
     
  7. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Málo vypadávají klobouky.....:oops:
     
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    No mně přijde, že si z nás asi dělají blázny, já klikla právě na stonku na řádek vypadávání na Baha - zvýšení vyskakování o 5 % a z celého pole a 5 chlévů mi vyskočily 2, slovy dva klobouky!!!!! Takže buď je ten stonek opravdu na nic anebo??!! Nevím, co si mám o tom myslet!
     
  9. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Pěstuju a sklízím rajské kvítky co tři hodiny odevšad, kde se jen dá (čtyři plochy není málo), ale drhnou mi ta hopsátka. Jeden den z šesti je pryč, a doteď jsem získala celkem 103 klobouků... kde je do šesti stovek. Myslím, že to ještě bude napínavé. ;)
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    tak nepěstuj všude akční, nech chlévy a jiné rostliny, napěstovat stihneš a budeš mít dřív i vyskakovátka,
    já to tak dělám a pěstuji poslední kolo kytek a vyskakovátka mi chybí jen do 2 podledních úkolů v 5
     
  11. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Já to zas dělám obráceně - nejdřív co nejrychleji napěstuji akční, ze kterých to moc nepadá, a když jsou hotové, tak dám něco lepšího, z čeho je i větší zisk vypadávátek.
     
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Chápu, každý si hledá svůj styl, který mu vyhovuje. Já nerada bourám celou farmu, vyhodím jen to, co nepotřebuji a co se mi hodí, to tam nechám a z toho mi jdou vyskakovátka ve větším množství.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce vázne již jen na vypadávátkách.Nýní jsem sklízel dvě plochy růží a výsledek jasně hovoří pro pole 2x1.
    Divoška : 200 polí 1x1-----17 ks
    Hl louka : 82 polí 2x1-----24 ks (a to nebyla oseta úplně celá plocha!!)
    Sklízel jsem bez jakéhokoliv bonusu! Ještě by mně zajímaly výsledky na polích 2x2.Snad někdy příště.Nyní jsem dal lískáče, už ale všude na pole 2x1!
     
  14. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Mě tahle akce moc nebaví, odměny nic moc, žádná motivace ... :(
     
  15. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    ahoj všem,tak si tu tak pročítám jak to komu jde a objevila jsem kouzelný název pro vyskakovátka-HOPSÁTKA-no není ta naše čeština krásná?Jinak akci dělám,ale žádný spěch.Vše potřebné mám ve stodole jen akční a hopsátka a na to je času dost.Odpoledne to dvakrát otočím,na noc něco akorát na vstávání do práce a pak růže,vl.mák nebo květák aby to bylo až příjdu domů.
     
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Všechno napěstováno a nachystáno ve stodole. Zvedněte stavidla málo padají klobouky. Díky
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)
    napěstováno 8803 akční, tentokrát se mi nechtělo počítat (pěstovala jsem na 2,5 plochy - baha a tak nějak kde zbylo místo, moc jsem tentokrát nebourala ani nezuzila natož SH taky moc neubylo jen na rozpěstování cca 200 kousků)
    302 kloboučníků což po jednom dni akce není špatné...
    Tentokrát ani nedodávám do úkolů až budu mít vše komplet a pustím si kombajny na víkend ;) takhle bych je odbouchla bez užitku.

    Tak ať Vám to padá ;)
    Andulííí
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pestovani jede rychle, dokonce rychleji nez vypadavatka, coz znamena dvojnasobnou rychlosti :)
    Casu je plno, zadne zadrhele, na produkty jsem hodil papouskovic pirka ze stromu a bylo to hned...

    Vypadavat ma 100 klobouku/den, v tuto chvili ma byt 121 ([1.ukol]+46 ) nebo chybet 479, mam 359 (chybi 241 ), mam 59% hotovo.
    Stav ptacku : idealne 1711 kusu (1417/den, [1.ukol]+711 kusu ), mam 6175 z 8500 (72% ).
    Zatim uplynulo 20% casu, zbyva 115 hodin.
     
  19. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    3864 kytek a 198 klobouku .. jedu tak na 25% ploch.... zbytek plnim stodolu .... v pohode stiham ;) uzasna akce
     
  20. zuzana1953

    zuzana1953 Zelenáč fóra

    pěstování jde , jen kloboučků málo a sousedi se nesnaží, tak držte palce, abych z dlouhodobek dala na spuštění kombajnu, jinak klikám růčo strůčo, hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.