Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Danielaa25, pozri sa prosím >tu<, pre túto akciu hviezdičky naozaj nie sú v odmenách.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobrý večer všem,tak já napěstováno 8096 akčního kvítí a ve stodole 257 kloboučků.Nasazeny dlouhodobky,zítra jedna sklizeň akčních a pak co bude kombajn,tak pojedu dlouhodobky kvůli kloboučkům.Klidná,pohodová akcička i pro nižší levely.Hezkou hru a pro dnešek dobrou noc.:)
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    květ rajských ptaků: Mám 3946. Ideální stav 603. Plním na 654,4% Hotovo 46,4%
    ovocný klobouk: Mám 170. Ideální stav 43. Plním na 395,3% Hotovo 28,3%dneska večír
    akční bude hotovo a budu dávat dlouhodobky zatím dobrou noc;)
     
  4. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Mám karneval přímo k dovoleny hraju sice málo ale za to z Thajska ☺;)
     
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Dobré ránko tak v 4 úlohe som dala papúchové perie a už čakám len na klobúky bo z rastlinkami to bude šup šup hotovo ..
    Aj ked mám taký vyšší level stále si myslím každú akciu že to nedám kôli vypadávatkám,,
    Prajem pekný deň a ja idem zarezávať ;)
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Lidičky nenadávejte. Tohle je oddychová akce pro pokročilé a motivující akcička pro nízké levely. Pokročilí to mají hotovo šuby dup a začátečníci mají konečně šanci něco dodělat až do konce:)
     
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    akci jedu tak na 25% .... a jeste ke vsemu jsem zacal pozde .... mam 1047 kytek a 162 klobouku ... na zbytku ploch mam stromy a vyrobny a staje.. plnim stodolu plody, produkty a zviratama usilovne se behem teto oddychove akce pripravuju na akci dalsi, ktera bude urcite narocnejsi
     
    Briann., lacrima a pajaable tohle ocenili.
  8. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Akcia v pohode, odmeny síce slabé, ale adekvátne k množstvu dodaného tovaru. Superkrmivo aj kombajn sa zídu, konečne môžem pestovať v pohode a užijú si hru aj začiatočníci.
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Proč pořád brbláme? Vždyť jako u každé akce je rozhodnutí hrát či nehrát na hráči samotném. Rozhodně se účastním "v plném rozsahu", byť mám jak holubník tak i světlušky. Prostě jsem se jednou rozhodl, že z časových akcí se pokusím splnit všechny a zcela... říká se tomu "sportovní duch", víte?
    Ať se všem, kteří tuhle akci plní,
    stodola akční kytkou cvalem plní!
    :))
    (Naše staré hodiny bijí 4 hodiny... Jára da C. by měl radost.)
     
  10. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    taky akci jedu. Moc mě ale mrzí ty hvězdičky. Vždy se těším na akci, že trošku jejich konto doplním (teď sbírám 400* na plný bonus řemesla). Ale nemůžeme se divit - RT teď velmi pečlivě poslouchá, co si přejeme. A příspěvky, že hvězdičky jsou k ničemu a že je jich moc, bylo dosti na našem fóru. Takže nové úkoly v družstvu jsou jenom stříbrné za jednu hvězdičku a teď i akce bez hvězdiček. Ale na druhou strany byly minule i banány. Holt si máme rozmyslet, co si přejeme :)

    jan.svatek,
    máš pravdu, ten rým zní opravdu libozvučně.
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Stav:
    chybí 2250 květ rajských ptáků
    chybí 311 ovocných klobouků
     
  12. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, taky hru hraji i když jsem v 92 lvl. a holubník i světlušky mám. Tak to při O+D věnuji někomu kdo je v nízkém levlu. Já světlušky když jsem začínala taky dostala darem a byla jsem za ně vděčná. Přeji všem hezký den.
     
  13. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak odměny odpovidaj narocnosti. akce opravdu na pohodu. tesi me sk a dekorky co davaj bbz. je potreba obcas udelat akci co maj sanci splnit i nizsi levely i kdyz na ne tam je dost produktu.
     
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    získané holuby hrkútajú síce v lište, ale za tých pár papagájích pierok to stálo
     
    vinea05, lacrima a pajaable tohle ocenili.
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Jo? A kde prosím???
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja nikam neponáhľam času dosť.Štyri hodiny vytrímu kvietky na plochách.Ako starí ľudia vravievali:Čo sa vlečie neutečie.Skrátka idem bez akých koľvek urýchlovačov.Hnoj predávam každý groš je dobrý.Nemusím to urobiť za 1-2 dni.
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    na jednu stranu je akce asi mířená i na nižší levely, na druhou stranu pak nechápu proč nejsou v odměnách hvězdičky. Tím, že nehraju tak dlouho jak někteří, tak hvězdiček ještě nemám dost a chybí jich přes 1000 a nevím kde je seberu. Většinu úkolů v družstvu mám hotovo (kromě chovatelských), takže mi zbývají akce a pokud ani v takové nejsou hvězdy pak je něco špatně. Pro ty kteří pořád nadávali, že mají hvězdiček moc, tak ať si uvědomí, že je spousta hráčů, kteří jich dost nemají. V liště mají spoustu zvířat a stromů a stejně dělají úkoly, aby dostali další, tak ať berou, že mají navíc hvězdy se kterými nic neudělají - darovanému koni na zuby nekoukej. Každý má svojí strategii a druzí by to měli trošku respektovat. Osobně nyní do hry nedávám žádné reálné peníze a čekám kam se bude hra ubírat. Na druhou stranu mi trošku vrtá hlavou motivace hráčů, kteří i v tomto úkolů používají spoustu SH jen, aby úkol měli co nejdříve hotový. Asi mají reálných peněz nadbytek, ale zajímalo by mě zda je uspokojí takové využití?
    Osobně akci jedu kvůli dekorkám s BBZ (těch nebude nikdy dost dokud nebudu mít plný Ostrov s BBZ).
    Přeji všem příjemnou hru.
     
  18. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ahojky, tak mám 3600 akčních + zaseto a kloboučku 146 jen,no dopěstuji a dám dlouhodobky ,stáje + stromy a snad do konce akce napadnou,holuby ještě nemám, neb nové věci se mi vyhýbají obloukem, jak stromy, tak stáje.. včera jsem pokročila do 92 lvl, tak mám radost... fajn hru..
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bropyk
    Ahoj, jen něco málo k SH. Používám ho taky, ale bez financí, jen díky tomu, že mám na ploše obrstromy, které ho plodí. Protože je mám stále na ploše tak v mezidobí se ho nashromáždí dost. A 4hodinovka na pohopolích se SH se vyplatí i přes den :) a nepotřebuji mít úkol hotový mezi prvními (což nemám nikdy).
    Jsou to jenom obrázky.
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak ráno jsem akční plodiny dopěstovala, jela jsem jen na 3 plochách. SH tentokrát použito jen při rozpěstování, na čtyřhodinovou plodinu a ještě v množství jen 8 500 ks mně bylo líto používat SH i z obr stromů, to se hodí při jiné akci až bude delší doba růstu.
    Ovocných klobouků mám 317, zdá se mně, že tentokrát padají hůře než při jiných akcích, ale času je víc než dost, vždyť akce neběží ještě ani 24 hodin.
    Farma vrácena do původního režimu a tak bude do další akce. Jsem zvědavá na kalendář na březen, který by se měl pomalu také objevit a na to, co nám RT připraví zas na víkend, jen se bojím, že zas hlavně nezapomenou na své kasičky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.