Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akcia slabšia, ale pre zábavu fajn
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  2. krepov

    krepov Pisálek fóra

    Když tropický karneval, tak by v odměnách měly být babány a body na Baharamě
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    květ rajských ptaků: Mám 1594. Ideální stav 212. Plním na 751,9% Hotovo 18,8%
    ovocný klobouk: Mám 149. Ideální stav 15. Plním na 993,3% Hotovo 24,8%
    uběhlo 2.5 procent časuxDzrovna se rozhoduji jestli dám na noc akční nebo dlouhodobku když to tak pěkně frčíxD
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj farmáři.

    Někde jsem tu četla, že akce je jednodušší. Ano je, ale tentokrát mi nevyhovuje čas růstu akční plodiny. Takže jsem si to udělala po svém. Nyní sice rozpěstovávám, ale zkusím akci udělat na poho polích. Ještě jsem to nikdy nezkusila a vše musí být poprvé.
    Akci se zúčastním a chtěla bych jí splnit. Jsem hráč a farmu mám ráda.:)

    Takže kdo neplní, přeji příjemné pěstování a chování zvířat a kdo jde do toho, tak držím palce, ať akci v poho zvládneme. Doufám, že i já.

    Fajn hru a pěkný večer.

    Madulka_cz
     
  5. hogofogo59

    hogofogo59 Pisálek fóra

    pro Ria 30....děkuji...
     
    veviinka a Ria30. tohle ocenili.
  6. mesju

    mesju Rádoby autor

    Proč už se za splnění úkolu nedávaji hvězdičky do stromů.
    Tet to čtu na foru,ale hvězdičky už se nedávaji hodně dlouho co jsem postřehla tak to není jen tet.
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  7. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Abych jen nekritizovala, tentokrát je akce je pohodová, dá se lehce zvládnout, fakt je, že tomu taky odpovídají odměny. Ale proč ne.
    Všem hodně úspěchů.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/15
  8. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    rozpěstováno.Pojedu asi jen část. Světlušky i holubník mám.
    ale Sk se hodí ;)
     
    maja.rada, pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  9. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Akci jedu, každý i když menší pohyb na Baha vítám, horší je to v běžných levlech, tam se mi ty Bz zdají být už nedostatečné. Jinak zvířata mám všechny, ale někdo je určitě uvítá..
    Dneska mě ale dost nepříjemně překvapily zase vypadávátka, tentokrát jsem nic neponechávala náhodě, na polích karafiáty a osvědčené výrobny, na Baha paprika a výrobny, všechno jsem podpoříla MSJ, cukeťákem, dokonce jsem zuzila a výsledek? 153 klobouků, čekala bych z toho teda mnohem více muziky, jsem naštvaná, prohodila jsem toho mrak komínem.. ( Běžně mám kolem 140 bez toho, že bych k tomu něco jedla.)
    Někdo bude namítat, že akce zrovna začala, to je jasný, později to vyskáče s dlouhodobkama, ale ne vždycky je čas je zasadit, pravidělně ho v akcích už nemám, mnohdy jsem ráda, že vypěstuji akční a na konci mi chybí vypadávátka.. Ten princip teda nechápu.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem se do akce pustila, i když názory zde se různí :oops: si myslím, že je to akce pro nováčky jak dělaná (až na ty hvězdičky) ... tak jim to přejme ;) místo hvězdiček mohli být banány ... když je to na tropech :D a proč si neudělat i jednodušší akcičku? .. SH ušetřím na další akci, zvířátka a ostatní věci většina z nás má [​IMG] dekorky na BBZ jsou skvělé
    a nováčci budou ze světlušek stejně nadšení, jako i já byla z mých prvních xD
     
  11. marky.brenda

    marky.brenda Pisálek fóra

    Akcička pro nováčky jak dělaná, tak proč jim jí nedopřát. Však si také zaslouží nadšení ze splnění celé akce.Ještě si pamatuji, jak hrdá jsem byla já. Pro nás jde o akci na pohodu a zpestření všedního farmářského dne.Takže kdo má chuť, rozjede to, kdo ne,hodí nožky na terasu a bude odpočívat.
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    taky do akce jdu. Zbourala jsem stromy, mám bagr, nic mi to neudělá, že nejsou hvězdičky no a co? Proč budu nádavat na odměny??? Vždyť i SK je super odměna a dekorky co dávají BBZ se hodí vždycky.

    Je to akce rychlovka a není třeba jí hanit. Holt není člověk ten, aby se zavděčil všem. Konečně je tu něco, co zvládnou i nováčci v nízkých lvl a my, co máme lvl vyšší to můžeme brát jako zpestření. Ten kdo nechce hrát, ať si svoje řeči nechá a neotravuje ostatním farmaření. Nechceš hrát, nehraj, nikdo tě nenutí, ale prosím bez negativních sáhodlouhých komentářů. Není nutné demotivovat předem ostatní...
    A máš li hráči potřebu nám všem sdělit, že nechceš hrát, to ti nikdo nebrání, ale rt po dlouhé době vyslyšelo naše nářky a udělalo pohodovku... Jak se říká, za dobrotu - na žebrotu.

    jinak mě světlušky nevadí a docela je budu mít v liště ráda, stále ještě nemám splněný úkol, kde jich je potřeba celkem hodně a za krejcary se mě je kupovat nechce :)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/15
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :D protože ne všichni za včasu čtou Oficiální iformace... já mám například od 14 hod. teprve 40 ovocných klobouků! Lískové oříšky a Zelený čaj na Baha jsem si totiž sklidila už brzy ráno... jj takže příprava 0 :p
    Mno, snad to nějak zvládnu... opět si procvičím mozkové závity a budu vymýšlet způsob, jak zvýšit "produkci" vypadávátek
    ;)
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    k.vitek, myslím, že tentokrát nebudeš muset ani moc přemýšlet, padátka padají celkem dobře. Dej na noc dlouhodobky, nebo stromy a padne Ti to tam v poho. Na akci je čas. A padátek je tak akorát.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/15
    Briann. a pajaable tohle ocenili.
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak jsem nejak zaspal a navic jsem na akci uplne zapomnel .... takze mam za sebou prvni otocku a jen 65 klobouku, ale to bude v pohode ...

    polehoucku... plodin neni moc, klobouky napadaji a zbytek mam .... tedy jsem vlastne pripraven ;)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jo, tak stromy jsem nebourala... ty mám kolem polí téměř vždy (tedy, pokud se nepěstují nějaké vražedné počty do akce)... pak by mi chyběla do řemesel apod. jablka, banány, ořechy...
    A je fakt, že na noc budu dávat dlouhodobky. A ve stodole mám taky počet Pávů 0, tak si i "zachovám" ;)

    ...a nějak to s tou prací skloubím. Zvažuju (jak už tu padlo), že nasadím přes den pohoda-pole, protože budu v terénu a bez internetového připojení 8)
     
  17. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Akce se mi líbí, na mě je těžká tak akorát (i při levelu 87), odměny přiměřené. Dá se lehce zvládnout i pro lidi, kteří se na počítač dostanou třeba jen na pár hodin.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem jen prvni otocku s SH, sice moc kratka doba ale zase nemusim resit noc - to urcite dam neco spravne dlouhyho...
    Pada to dobre, tak to je jen o produktech :)

    Vypadavat ma 100 klobouku/den, v tuto chvili ma byt 24 ([0.ukol]+24 ) nebo chybet 576, mam 143 (chybi 457 ), mam 23% hotovo.
    Stav ptacku : idealne 327 kusu (1417/den, [0.ukol]+327 kusu ), mam 116 z 8500 (1% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 138 hodin.
     
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak konečně super - čtu pozitivní komentáře ;) protože všechny zvířata i potřebné produkty mám, nemusím chovat a dám 3 otočky na všech plochách a bude i do foroty... nechala jsem pár stromků do úkolů, jakmile napěstuji, zase vrátím farmu do standartního režimu a budu čekat na padátka. Zatím jich mám 148, takže pohoda.
     
  20. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Klidná a pohodová akcička,zvířátka sice mám,ale líbí se mi ta baha dekorka.
    A sto lidí,sto chutí,a kdo chce brblat tak ať se raději do toho nepouští.
    Všem ostatním držím palečky :D,tak hurá na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.