Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Pěkný večer
    Tak já se musím přiznat že se mě celou akci nechtělo vůbec plnit, boť se mě zdála moc jednoduchá:p. Ale s odstupem času a přečtení pár příspěvků jsem se rozhodl akci celou dokončit.
    Pravda je že se musíme dívat i na hráče s nižších levlů a dát jim šanci si akci dodělat celou.;) Všichni si dejme ruku na srdce když jsme plnili akci ( byli jsme nízký level) a nešla dodělat jak jsme byli zklamaní jak je to nespravedlivé vůči hráčům z nižších levlů.
    Jinak já se nebudu chlubit kolik mě zůstalo klobouků, neboť mám strach jak RT zjistí jak to povolili že nám to příště pořádně přiškrtí a my tady budeme plakat :cry:jak želvy že to nepadá.:p


    Fa 90, Ba175, Pe5, Spa4 AO
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je hezké pomoci druhým, když potřebují, ale nepřeháněl bych to. Ze začátku akce posílám sousedům, tak zhruba vím, kdy by mohl být kdo s akcí hotový, nebo si napíšou co chtějí poslat. Sousedy (ky) mám prima. Poslední dva dny akce se rozhlížím po fóru kdo by potřeboval helfnout a pošlu. Sousedi prominou, ale ošizeni nejsou. A že máme několik set klobouků navíc? Promění se na 6BZ a 5Kr za kus :) nepřijdou nazmar.
    Někdo ze začátku diskuze ani hrát nechtěl a teď byl rád za klobouky (lepší je akci promyslet dopředu).

    hruštinka69
    ano, pokud farmařil :) jmenovat nebudu
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  3. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Pitrýsek: Jestli se někdo pustil do akce později, to podle mě nemá vliv na počet vypadávátek - kloboučky mu vypadávaly i když akční kvítí nepěstoval......pokud tedy farmařil, a nebyl bez přístupu k PC...
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    262 klobouků navíc 8) jak už tu zaznělo, jak jsem dokončila, padali klobouci jak zjednaní.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Přebytek mám 432. S dárky to dělám přesně jako Pitrýsek. Většinu sousedíků mám lvl 90+, tož jsou hotoví (s akcí) dřív než já, takže ke konci je trochu ošidím a rozposílám potřebným. Někteří to praktikují podobně.
    Protože když se někdo snaží, seč může a chybí mu pár hopsátek (jéé, to se mi taky moc líbí ) k vytouženému cíli, tak by byl hřích mu nepomoct, no ne :D
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mě zbylo 600 klobouků.
     
    karolinka120484 a pajaable tohle ocenili.
  7. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Akce splněna celá včera večer s 10 klobouků navíc s přidaným bonusem 60 % a 30 %plus. Dlouhodobé rostliny až ke konci sazené 2 dny na velké pole s SH .Akci chválím .
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  8. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    neděle večer.... přebývá 896 klobouků......
     
    .mama789. a pajaable tohle ocenili.
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    no já koukám jak má někdo takový přebytek, já mám jen 87 ale i tak dík za to :sleepy:, levl 92
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ve stodole mně zůstalo 653 klobouků. Vzhledem k domněnce , že jich padá málo, tak se po ukončení akce počet vypadávátek musel zvýšit. Jela jsem jenom krátkodobky na doplnění zásob, ale to už asi je klasika. Jakmile je akce dokončená, vypadávátka padají jako diví.
    Přeji všem pěkný den a úspěšný nový týden
     
  11. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    po skončení zbylo 341 klobouků, všem co dokončily gratuluji těm co ne věřte že příště bude lépe
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    u mě přebytek klobouků 406 - pěstovala jsem na 42 pohopolích s vrtulkama a SH, dokončila jsem v neděli ráno
    takže jsem si jela svoje obligátní chlívky a z těch to hezky napadalo, byla jsem ráda, že nemusím bourat farmu a konečně šla dělat akce souběžně s "normálním" farmařením, to chválím moc a moc - nerada všechno bourám a jen tupě obracím mraky akčních dokola
     
  13. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Přestavba farmy mě také moc nebaví, ale tentokrát jsem přešel všude na pidipole. A využil darovaný kombajn a trošku doplnil stodolu. Kdybych nezapomněl tu MJS sníst před jednou raní sklizní (skleróza holt nebolí), tak bych byl ještě spokojenější :D
    Ale i tak se mi akce líbila. Dekorky už točí BBZ. Klobouků zbylo 411. Moc děkuji všem sousedům, u nás posílání akčních vypadávátek funguje výborně.
     
  14. rozbob

    rozbob Pisálek fóra

    Me ze zacatku klobouky moc nepadaly, ale nakonec se to rozjelo a akci jsem zdarne dokoncil s velkou rezervou :)
     
  15. Murko24

    Murko24 Pisálek fóra

    Ja som akciu nedokončil.Ale nevadí ked nejde o život nejde o nič.Ale ďakujem tým ktorí sa mi snažili pomôcť.Susedia darčeky neposielali denne som dostával od dvoch a tých istých.
     
    njklmn, AsDYxC a čertík.11 tohle ocenili.
  16. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    pre Murko24

    tak ich vymen za takych ktory budu posielat ono sa to nezda ale aj to pomaha ked pravidelne dostanes darceky ked akcia trva 7 dni a posielas si zo 7 ludmi to mas 49 a vela je tu takych ktorym chyba 50 darcekou pred koncom , ale aj ako vravis ked nejde o zivot nejde o nic :)
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.