Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak mi chybí 8 klobouků a už asi nevyskočí.
    Nevadí, budou další akce a světlušky jsem stihla.
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj axamík, ak máš ešte volný limit a dajú sa ti poslať ako darčeky, tak si skús napísať do vlákna >Zasílání a výměna dárků<, nechýba ti veľa, škoda to vzdať. Len si dopíš na aký nick ti klobúčik poslať, kedže ten, čo máš na fóre asi nebude, čo máš v hre.
    Držím pršteky všetkým, čo ešte bojujú;).
     
    lacrima, pajaable a Michalka8383 tohle ocenili.
  3. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Ria30, díky moc za radu, ale příděl dárečků je vyčerpán.
    Sklidila jsem poslední úrodu a vypadl 1 klobouček.
    Nesmutním a hraju dál.
     
    k.vitek, lacrima a Ria30. tohle ocenili.
  4. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    axamík, pošli mi dopis ať si tě přidám do přátel a pošlu klobouk, pokud sebou hodíš, do konce akce, ještě to stihnem
     
    bursuk59 a lacrima tohle ocenili.
  5. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    škoda chybí mi 15 klobouků a už bude konec:cry:,nevadí budou další akce
     
  6. micinka

    micinka Pisálek fóra

    Takže, napěstovat jsem i za dva dny stačila, bohužel kloboučků je málo... u mě to ale není tím, že by to špatně padalo, válela jsem si šunky v nemocnici a k akci jsem se dostala pozdě. Ale nevadí i tak jsem stihla dost , vlastně akční napěstovat všechny. Mrzí mě, že nedokončím, ale co, příští akci si nenechám ujít. Světlušky a holoubky mám dávno a sobě jsem si dokázala, že když se trochu mákne, jde to ..
    Kdo čeká na poslední kloboučky , držím palce, ať to vyjde.

    P.S. po poslední sklizni před koncem akce mi zbývá k dokončení 160 klobouků a být akce do večera, tak to dám ;), ale i tak to bylo fajn...
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  7. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ještě jednou Všem děkuji za poslání kloboučků, moooooc jste mi pomohli a akci jsem dokončila:):):):):):)
     
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Tak tady čtu, jak si někteří lebedí, že to bylo na pohodu.. a že mají kolem pětistovky klobouků navíc.. Ale to asi platí akorát pro ty vysoké levely.. co už mají celé všechny plochy a spoustu mazlíků a čeho všeho na lepší vypadávání padátek..
    Pro ty menší levely to neplatí.. Dostala jsem se teprve ke konci do 50. lvl, na Baha a na mýtině mi ještě po 2 ks ploch chybí, teprve ke konci jsem se dostala k pohárům a toho zvířecího mám jenom 2 kousky, protože zvířata tak rychle nemůžu.. všechno stojí moc peněz a shánějí se těžce.. takže mi to skoro nepadalo..
    Mám dojem, že na začátku to padalo líp a potom mi skoro zatáhli kohoutek, takže na Baha z celé sklizně akčních kytek vypadl jenom 1 klobouk a potom už žádný a z ostatních ploch 14 ks klobouků (celkem z celé sklizně 3 ploch) taky bylo málo..
    Ale díky hodným a všímavým lidem zde, co mi poslali klobouky včera a dnes, jsem získala aspoň tu jednu dekorku ze 3. diamantového úkolu a celkem mám 4 úkoly celé. Na ten poslední mi chybějí skoro všechny klobouky - chtějí jich tam strašně moc.. ale stejně do toho posledního diamantu nemám ještě pávy.. Světlušky by sice byly fajn ze zlatého, ale ty vypadávátka nejsou ani na to stříbro.. jinak všechno bylo na stříbro i zlato...

    A moc mi chybějí hvězdičky z této akce - za úkoly nebyla ani jedna.. a jednalo se o úkoly v Družstvu, kde přece vždycky bývaly..
    Nebo nebývaly??
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Na konci akce prebyva 292 klobouku.. Gratuluju vsem co akci dokoncili a ostatni hlavu vzhuru a priste to uz urcite vyjde.
    Diky RT za povedenou akci.

    BTW: neslo by prebytecne vypadavatka hazet do kose, ze ktereho by to padalo vice tem co maji malo ??

    A ted vsichni primo hled a hura na chameleony ;)
     
    bursuk59, lacrima a pajaable tohle ocenili.
  10. slon289

    slon289 Pisálek fóra

    Ahoj děkuji všem za zaslání klobouků:),ale bohužel mi chyběl jeden na splnění úkolu na dekorku na baha,na pávi nemám ještě level,ale světlušky i holuby mám.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Je po sněžení , sluníčko svítí (na chvilku), máme po akci ... poslední aktuální počet klobouků 404 navíc ,bez posledního sklízení ( přišla jsem pozdě). Gratulace všem, kteří bojovali, velká gratulace nováčkům, protože ač měli problémy s vypadáváním klobouků, bojovali až do konce.
    Rt poděkování za příjemnou akci . Děkuji sousedům, kteří posílali dárky a všem farmářům za jejich komentáře zde , poučné i legrační, ale hlavně bezvadné . ;)

    Uf, vždyť ono to teď vypadá jako děkovná řeč při Oscarech xDxDxD.
     
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    pajaable - chi chi.. děkovná řeč při Oscarech.. :D :D Hlavně že je to upřímný.. :) A nejsem si jistá, jestli při Oscarech je to taky upřímný..

    slon289 - škoda, že nebyl ještě ten jeden klobouk.. ale ty zvířátka jsou fajn.. já mám asi jenom ty holuby z toho, ale i tu jednu dekorku - už jsem ji jednou sklidila na Baha..

    ondra_k - ten koš na házení tam přebytečných vypadávátek a dávání z toho těm, co jim to nepadá, nebo jen málo, to by bylo fajn..
    přidávám se k tomu návrhu..

    A taky ještě jednou moc a moc všem díky, co mi poslali klobouky a pomohli tak k té dekorce!!! :)

    P.S.
    Chameleoni se budou muset beze mě odejít.. jdu spát.. dobrou noc..
     
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Pajaable

    Já jsem svůj původní názor přehodnotila. Napsal mi jeden z přátel, že když budeme mít možnost zasílat více než jeden dárek, budou na to lenoši spoléhat a nebudou pracovat. Do poslední chvíle budou čekat na to, kolik klobouků jim kdo pošle. A teď se mnou počítej. Dnes máš šanci přijmout po jednom dárku od dvaceti lidí, tedy dvacet vyskakovátek za den. Akce obvykle trvá tak 6 dní, takže za celou akci dostaneš 120 vyskakovátek. To je 1/5 potřebného počtu v této akci. Když se možnost poslání dárku navýší na tři kusy, vychází mi, že můžeš denně přijmout 60 vyskakovátek. Za šest dní je to 360 kusů, což je více než polovina požadovaných.
    To mi přijde nespravedlivé proti těm farmářům, kteří poctivě makají od začátku do konce. Takže na tom, že se smí posílat jen jeden dárek, skutečně asi něco je.
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    -wiolan-
    A víš co ? Něco na tom je. Já ale nemyslela až tak, posílat po 3 dárcích...to by to bylo opravdu moc jednoduché. Každý z nás prošel malé levely, každý z nás ví, co je to za práci , projít v těchto levelech akci, když tohle a tamto nemám ...Mě spíše mrzí, že nemohu uspokojit dárky svoje sousedy každý den , natož zaslat dárek příteli, který není mým sousedem, natož poslat dárek někomu , kdo prosí na foru. Mám možnost odeslat 7 dárků denně, čímž nepokryji ani své sousedy, stále mezi nimi musím vybírat nebo si vést přehled, komu jsem již poslala a komu musím poslat zítra, aby nebyl ošizen. A když chci podarovat někoho z nesousedů, je to také problém. Měla jsem na mysli, alespoň zvýšit počet odesílaných dárků ze 7 denně alespoň na 10 či více. Asi tak nějak ....


    Margziam
    Kuk ;)do mojí dušičky - myslím to upřímně ..
    Pokud to na Oscarech není upřímné, alespoň je to občas úsměvné xD.


    -wiolan-
    To chápu, mít sousedy, kteří na mě kašlou, je nepříjemná záležitost . Já až na 2 vyjímky mám sousedy skvělé a vlastně po celou dobu hraní věrné .
    A protože ti chci udělat radost, tak já ti poděkuji a to za moc hezké dopisování..;);). Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    pajaable

    Ano, já ti rozumím. Nicméně, mě se tento problém netýká. Jak už jsem tu psala, mám lakomé sousedy, dárky neposílají. Posílala jsem denně dárky, ovšem po nějaké době mě to přestalo bavit. Když pošleš a nic se ti nevrátí, dokonce ani poděkování, tak ztrácíš motivaci. Takže já teď posílám těm, komu chybí vyskakovátka a napíše to tady na fóru. Na sousedy už kašlu.
    Abych nebyla mimo téma. Akční plodinu jsem v této akci přepěstovala o pouhých 17 kusů. Obvykle mi jich přebývají stovky. Klobouků zbylo přes 400 kusů.
    Celou akci hodnotím dobře. Vysoké levely byly možná trochu znuděné, ale je třeba si uvědomit, že jsou mezi námi farmáři v mnohem nižších kolech a každý, kdo nemá tu "skleněnou" nemoc, si musí pamatovat, že začátky snadné nebyly. Nejen, že nemají rostliny s dlouhou dobou růstu, ale možná i tápou ve vhodných strategiích. Dokonce, jak jsem se tu dočetla, někdo nemá ještě ani Poháry. Mně osobně tahle akce přinesla super dekorky, holubník a světlušky jsem ještě neměla, takže jsem z nich nadšená a výhody jako SH a SK a Pomocníci, to se hodí vždycky.
    Hodily by se i hvězdičky, ale co už. Snad to RT neplánuje i pro další akce, hvězdičky pořád ještě potřebuji.
    Taky ti děkuji za hezká slova.:)
    Všem farmářkám a farmářům přeji krásný zbytek neděle;)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  16. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak ja hlasim 504 klobukov naviac a to som pred druhou nezobral z poli urodu dal som prednost prechadzke a ked pisete keby to slo poslat to by bolo pekne ale to by akciu spravil kazdy ked by vsetci co maju naviac poposielali tak by to bolo jednoduche skor by som uvital keby sa dali radsej predat za grajciare.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud se někomu zdá tahle akce těžká,tak bych vřele doporučoval,aby nám RT znovu vrátil třeba Francouzkou akci!Pamatuji se že z České lokace akci splnil snad jenom jeden hráč a to jedině tak ,že nakoupil mraky SH.Jinak to tehdy prostě splnit nešlo!
    Akci jsem dokončil s 502 klobouky navíc.Během plnění úkolů jsem žádné mazlíky ani navýšení BZ nepoužíval,protože si stejně myslím , že je to úplně k ničemu. Akci jsem cvičně rozjel i na zkušební farmě,kde ani nemám poháry na plnej stav a akci jsem dokončil také! A to jsem jel celou dobu na pohodlných polích.Ikdyž se musím přiznat,že jsem ze začátku používal SH,protože jsem to flákal.
    pro nováčky je asi nejlepší co nejrychleji otevřít celou mýtinu a poté bahamku,aby mněli co nejvíce ploch.V dnešní době je v družstvu tolik úkolů,že by to nemněl být až takovej velkej problém!
     
  18. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Tahle akce byla výborná,myslím si, že každý ji mohl splnit.
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  19. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Skeewe, díky moc za nabídku, ale už bys ke mě neprotlačila ani žižalu.
    Příděl dárků vyčerpán.
    Světlušky a holubník jsou doma a to je důležité.
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    815 kloubouku navic znamena, ze tohle by mel udelat fakt kazdy, kdo ma dostatek ploch a muze si dovolit pestovat dlouhy nocni kytky pro vypadavatka a kratky pres den, tedy hodne z tech co drivejsi akce mirne nestihali meli ted pohodu...
    Uvidime, zda se bude trend opakovat nebo to bylo jen na uklidneni pred necim novym = problemovym :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.