Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nena60

    nena60 Pisálek fóra

    Po dlouhé době jsem akci dokončila s předstihem.Pokud někdo potřebuje klobouky napište. 7 jich mohu poslat
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Dobré ránko,já mám také 616 klobouků navíc a to jsem ještě nesklidila stromky.Škoda že je nelze rozdělit těm co to potřebují:(
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Krásné ráno, tak mi chybí 81 klobouků......bébébé, škoda, že nejdou poslat, jinak akce pohodová:)
     
    lacrima, pajaable a Hrnkajda tohle ocenili.
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak 5 hodin do konce a prebyvá mi 281 klobouku. Chvalím za akci .. krasna oddychova. nemusel jsem nic menit... akcni jsem delal jen na 303 polickach a zbytek stromy, chlevy vyrobny. Dokonce jsem ani nepouzil krom mrkvovky zadne remeslne vyrobky

    Ted ty zbytecne klobouky "nahazim" chameleonum at mi hezky rostou a připraví se na křížení :)
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ell1956,

    skús si o klobúky napísať tu-posielanie a výmena darčekov.Určite sa nájde kopec dobrých dušičiek, čo radi pomôžu :)
    Držím palce a prajem peknú hru


    *ell, rádo sa stalo* :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/3/15
  6. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    mousicka moc děkuji za radu, již jsem si poprosila:)


    Mooooc děkuji za posílání kloboukú:):):):):):)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  7. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, tak mám HOTOVO pohodová akcička :)
     
  8. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, také jsem akci dokončil. Akce v pohodě zvládnutelná. 8)
     
  9. Briann.

    Briann. Pisálek fóra

    zdravím,akce právě dokončená :music:ale byla to fuška pozbírat ty klobouky po celý farmě :) chce to se vyšplhat navršek moudrého stromu k legendě,ale jak,když jsou hvězdičky asi jak to vypadá nedostatkové zboží xDjinak akce pohodová,diskuze k akci karneval se mě tady líbí,obešla se až na menší vyjímky bez vymrzování,ventilování svých špatných nálad a reálných vlastností. ;) fajn hru všem přeju.
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak dodelano, akce vazne hodne pohodova bez bourani farmy...
    jen prosim, do reportu, priste hvezdicky, hvezdicky! Kolik akci od zacatku roku hvezdicky davalo???
     
  11. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásné nedělní ránko všem.
    Včera jsem se tu ani nestihla zastavit, protože mi dítko přitáhlo ze školy toho hnusného vlasového parazita jménem veš dětská. Celý včerejšek jsem strávila praním všeho, vysáváním všeho a zavíráním nepratelných věcí do pytlů. Farma jede v modu dlouhodobek, sklízím 2x denně. Klobouků mám naskákáno 540 navíc. Každý den rozesílám dárečky všem potřebným. Tato akce byla opravdu na pohodu. Na to že já vlastně všechny akce plním s přítomností na farmě 2x denně, tak tohle byla pohoda. Velká pochvala RT.
    Krásnou neděli a užívajte pohody a klídku.
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké dopoledne. Sněží, sněží, sněží.
    K akci ...kloboučků 394 navíc a ještě další napadají do konce akce. Dárky v počtu 7 kusů odeslány , snad pomohou , když hráči kvůli limitu, potřebným více posílat nemohou.
    Prosím , moc a moc , dát do požadavků pro RT , možnost zasílat více dárků sousedům, přátelům , hráčům, kterým to nepadá . Akce se v poslední době dělají víceméně pro začátečníky, ale tak úplně pro ně nejsou, protože právě začátečník má problém s vyskakovátky.
    Až na tento problémek byla akce pěkná.
    Děkuji . Eva
     
  13. ali.pet

    ali.pet Zelenáč fóra

    tak akce skoro hotová,chybí mi asi 14 kloubouku,tak budu doufat,že mi z poslední sklizně vypadnou
     
  14. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Všem mooooooc děkuji za klobouky, ještě mám naději.......2 hodiny ted už jen 54 klobouků a byla by to první akce zvládnutá komplet:):):)
     
  15. Trevis73

    Trevis73 Zelenáč fóra

    Chybí mi 5 klobouků,kdo prosím zašle,předem děkuji
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Trevis73, o darčeky sa žiada len v tomto vlákne >Zasílání a výměna dárků<, ďakujem.
    Držím pršteky k úspešnému ukončeniu a peknú hru prajem
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak mám na konci akce skoro 400 ks klobouků navíc,to se mi nikdy nestalo...:D:inlove:
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    zbylo 71O kloboukůo_O, škoda že nešly podarovat těm kterým chybí;)
     
  19. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Ahoj, hezký den všem. Když jsem tu včera psala, že mi chybí ještě 165 klobouků, příliš jsem nevěřila, že karneval dokončím celý. Ale teď hlásím HOTOVO! :) .... Nakonec jsem získala nejen vytoužené světlušky, ale dokončila i poslední úkol. Hrozně moc vám všem děkuji za obrovskou podporu, rady i poslané klobouky, jste úžasní, bez vás bych to nezvládla. Moc díky!! :)
     
  20. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Akce šlapala hned od začátku - začala včas, nic nemizelo, klobouky padaly:). Je fajn tady číst spokojené příspěvky i to, jak si lidičky navzájem pomáhají posíláním vypadávátek :D. Tak to má být, tuhle hru hrajem pro zábavu a ne pro vztek a když se akce povede, je to super. Klobouků mám navíc 470, padaly fakt dobře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.