Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Hra se seká i vypadává.
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  2. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já bych se také u RT přimlouvala o zvýšený počet dárků, posíláme si se sousedy denně, ale když na fóru najdu někoho, kdo prosí o pomoc, přes 7 dárků denně již nemohu. Kdyby alespoň v době akce se dalo zvýšit množství, alespoň o 3-4
     
  3. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Ahoj, také už mám hromadu vypadávátek navíc a je opravdu škoda, že se nedá jich poslat více, hrajeme celá rodina, dcerka nestíhá , tak ráda bych jí pomohla i s akčními i vypadávátky, ale není to možné, jeden kus je opravdu málo, také bych se přiklonila, že jako dárek by mohlo být alespoň 3 kousky. Také já děkuji všem mým sousedům co si pravidelně posíláme dárky. Jinak akce byla pohodová, hlavně jsem chtěla světlušky, nevím, proč tady spousta lidí pořád remcá , že je to pro začátečníky, ale i oni začínali, jsem LV 89 což už není tak málo,a spousta chlívků mi pořád chybí, nějak se mi vyhýbají :cry:a těch ostatních také nemám žádné kvanta, jak někteří píšou, že mají 14 žab atd. já dostala žáby teprve z vláčku, ale i 2 x oranžové slepice, ale je to hra , hlavně u ni odpočívám a to je důvod proč to hraji.
    Přeji všem , aby akci zdárně dokončili, hlavně ti v nižších LV a také hezký zbytek dne.
    Mirae - posílám klobouk
     
  4. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Moc vám všem děkuji. Divoká louka mi před chvílí dala další 4 klobouky a lesní mýtina zahýřila a hodila mi jich rovných deset. Zítra napíšu, jak to dopadlo a kam jsem se dostala. Všem přeji krásný den, a těm, kdo taky ještě bojují, přeji ať se jim moc daří. :)
     
  5. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    tak akce hotová! nic jsem s farmou nedělala a stihla i tak, měla jsem denně jen 3 - 4 hodinky času, tak jsem strašně ráda :)
     
  6. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Hezký sobotní večer všem, hlásím taky splněno.
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kloboučnictví zahrnuje v této chvíli 281 kousků navíc .
    Já si teď dám dýchánek , mám toho dnes až nad hlavu. Mladí zřejmě usoudili, že nejlepší prostředek, jak babu zbavit nachlazení je, hodit jí na krk drobotinu xD, a já si teď, když jsem jim je v dobrém a nepoškozeném stavu vrátila, připadám jak přejetá buldozerem. A jak taky ne, když jsem musela dělat závodního koně, pak boxovací pytel, skluzavku a mnoho jiného,takového, při čem se likvidují důchodkyně...xDK PC vždy jen na chvíli a to ve chvíli, kdy se prďové cpou nějakou dobrotou, za tím účelem jim schválně podanou. A jelikož mám dnes toto za sebou,
    [​IMG]
    dám si kafčo a jahůdky se šlehačkou...však si to zasloužím. xD

    skalara.v
    Ale ano, oni jsou moje zlatíčka a bez nich by život neměl smysl. Babušku rádi mají a babuška je (někdy nejvíc, když se za nimi zavřou dveře xD). Myslím žertem, páč sranda musí být ...
    A jo, tak svařáček ?...hm, to není špatné kurýrování xD.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, vidíš. Pěkně se u toho vypotíš...bacil zblbne...chcípne....zítra jsi jako rybička....;) Určo to s tebou myslí dobře xD.

    Mě se tata zase snaží důkladně podlívat - svařákem - prý musím dodržovat pitný režim...taky se vždycky důkladně zapotim, někdy zblbnu a jsem ráda, že nechcípnu...o_O Taky to určo myslí se mnou dobře :D

    Abych nebyla OT, tak kloboučků mám navíc 295 ;)
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    já bych taky chtěla takovou babušku :)))) no, vypadá to, že už se mi to nesplní :))) a abych nebyla OT, tak mám 334 klobouků navíc, ráno se sklidí obříci a chlívky, takže přes 400 to bude... jako vždycky, nejdřív se čeká a čeká a čeká a na konci je tu hromada, která je nevyužitá a kromě přeměny na kr a bz se s ní nic nedá dělat. co takhle milé rt popřemýšlet nad tím, že padátka navíc se dají směnit jinak, než zpět na kr a bz? Třeba odeslat někomu kdo to potřebuje nad rámec dárků :)
     
  10. hejrup0

    hejrup0 Zelenáč fóra

    Zdravím a hezkou hru přeji. Právě jsem se vrátil z dovči a koukám, že zítra akce končí, tak už ani nezačnu . S 18 kloboučky po sklizni stromů se daleko nedostanu. Nevadí , tak bude jiná akce.

    pajaable ... Evičko, sousedko, děkuji za dárky a věz , že až budeš chtít dát doma výpověď , já si tě jako bezva babičku beru za svou , adopce je tutová :inlove:.

    Všem, kdo jste akci dotáhli, velká gratulace , ostatním přeji brzké dokončení a já si počkám na jinou akcičku. Hezký večer.
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :eek: to je zajímavé... Oslí červená stáj III. (345 BZ)... 0 vypadávátek...
    Pak po 1 hod. sklidím Losí Ohrada C++ (77 BZ)... 1 vypadávátko...

    Už to tu zaznělo, vypadává to, jak se zachce

    Jinak, od dopoledne mám už hotovo. Jak jsem sklidila Pávy, doplnila do posledního úkolu a bylo... jen mě moji chlapi zaměstnali, a tak jsem se sem nedostala ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  12. sest

    sest Zelenáč fóra

    diky vsem, co mi pomahate. Proste mi to nejak nepada a sousedum, pokud vim, taky ne...
    hlavni louka akcni, trofeje na 10 a vypadne jeden nebo dva klobouky...
    mohli by akci prodlouzit, kdyz se tak seka...
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    sobota večer....778 klobouků navíc.....
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    V tuto chvíli [​IMG] 329 navíc . Mít tu moc a všechny kloboučky rozdělit mezi všechny, kterým se nedostává, srdíčko by zaplesalo..

    hejrup0 a jaji : zlatíčka moje , děkuji a já vás tedy beru :inlove:

    Půlnoc pryč a půjde se do hajan.
    Přeji všem noc splněných přání, a krásné usínání...starosti odložte na obláček, ať odveze je noční vláček...
    [​IMG]
     
  15. samulka2008

    samulka2008 Zelenáč fóra

    wiolan-
    Jo jo to je smutné, u mě je to podobné, já jsem na farmě téměř každý den a poctivě rozesílám dárky a mě z mých sousedů věnuje dárky jen jeden jediný soused
     
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak jsem před chvílí obdarovala posledních pět farmářů, kteří tu o klobouky prosili (Mirae, Nestyda, Veviinka, Sest, Coruska). A došla jsem k zajímavému zjištění. Stav klobouků ve stodole (393) před odesíláním dárků, se po jejich odeslání nezměnil. Mám stále 393 klobouků navíc. Což znamená, že odeslané dárky se asi neodečítají z našeho konta. Alespoň u mě to tak vypadávátek je. Můžete to někdo ověřit?
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hezké ráno,tak po ranní sklizní liskaču mi vypadlo 33 klobouku, dodala jsem posledních 10,co mi chybělo a hurá akce hotová,,, jsem lev 92 a také mi chybí třeba žáby, vlk, kohout a ježek a o stromech ani nemluvím :(
     
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ano -wiolan- je to tak, denní dárky se odesílají z počtu dárků které máš k dispozic 5 (s runou 7) nemají vliv na počet ostatního co máš ve stodole. pěkný den
    abych nebyla OT -už jsem přesahla hranici 400 :-(
     
  19. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Ahoj. Všem kdo zdárně dokončili gratuluji. Já osobně jsem tuto akci vynechal. Po dlouhé době jsem nasadil chlívky, neboť stodola je prázdná a nechtělo se mi zase všechny plochy přehazovat. Ty dekorace jsou dobré, ale tím to asi končí. Pokud nebyly ani hvězdičky, které ještě potřebuji, a nebyla řada na stonku bylo pro mě plnění tohoto úkolu zbytečný luxus.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Zdravím,poslední 4 klobouky dodány a finito ;) levl91
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.