Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Ještě 20 hopsátek a bude hotovo. Škoda hvězdiček, chybí mi do aktivace živé legendy, tak snad příště. Díky dárcům.
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    31 hodin pred konce akce 104 vypadavatek navic ...

    akce byla velice oddechova.... pestoval jsem jen na cca 300 pidi polich..... na zbytku jsem mel stormy, chlevy, vyrobny..


    padalo to dost dobre ... a to jsem jeste zapominal sklizet vcas. takze byli velke prostroje ....

    akce dokoncena vcera... a to dokonce drive nez jsem planoval

    preji vsem necht akci zdarne dokonci a stihnou se pripavit na akci dalsi a vyslechti si poradneho chameleona
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou sobotu,
    akce byla fajn holubník se dá do vláčku jak přijede a světlušky jsem ještě neměl takže pro mě akce byla užitečná.
     
  4. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, díky sousedům, kteří posílali klobouky jsem po delší době akci dokončila. Odměny žádná sláva, ale každý bodík dobrý. Hezkou hru všem, já nebrblám a hraji, protože mě to baví a na chvíli vždycky zapomenu, že život není tak barevný, jako farmerama.
     
  5. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Za mě akce v poho. Jen mě brzdí málo trop.koktejlů. Sousedi neposílají, tak rovnou agitace na všechny hodné hráče, přidejte si mě do sousedů - hraju denně anebo mi pošlete dárkem akční koktejly jen tak - díky moc - kachnik10
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Krásné sobotní dopoledne všem. U nás sněhánky , sluníčko se odešlo bavit jinam.
    Vypadávátka - je to komické , ale jak má člověk hotovo, předhánějí se, které mi dřív skočí do "ostatního". Když je nutně potřebuji , schovávají se, prosit musím, škemrat mě nechají, ze všech ploch jich vypadne pár kousků. Když je už nechci , vyleze jich z ploch přes 120 najednou , hotový atak, až jsem se bála, že mi skladový prostor praskne , jak se cpaly dveřmi, okny , snad i střechou.
    Těm, co ještě schází držím palce, ono to začne padat, věřte či nevěřte...

    mirae - už tam máš poslaný klobouk
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj kachnik10, ak som správne pochopila, zrejme máš na mysli, že ťa brzdia akčné ovocné klobúky. Prosím, o tieto a iné darčeky sa žiada v tomto vlákne Zasílání a výměna dárků, v ktorom už aj nájdeš dobrých farmárov, ktorí pomoc sami ponúkajú. A susedov si môžeš nájsť zasa v tomto Hledání sousedů pro farmu, ďakujem.
    Držím pršteky, nech sa akcička podarí úspešne ukončiť a peknú hru prajem
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hura,akci jsem dokoncila,holandaci nakrmeni ,snehu kvapem ubyva,jaro je za dvermi,no co si vic prat:music:,tak at je vsem uz pekne jarne a hura do dalsich akci!
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    26 hodin do konce akce a prebyva 165 kloubouku... skoda, ze tim nejdou treba nakrmit chemeleoni, kteri se mne ted vsude roztahuji a chystaji se na páření
     
  10. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Tak už jen počkat na vypadávátka, chybí mi jich kolem 50 :)
     
  11. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Máme cca 26 hodin do konce karnevalu, chybí mi ještě přesně 165 klobouků, jinak mám úplně všechno, před chvílí jsem se konečně dostala i do levelu potřebného pro získání pávů a mohla pávy nakoupit na trhu, hurá. Tak už jen ty klobouky.... Nejdelší dlouhodobky mám chřest, řepku a nově teď borůvky (10 hodin), tak se teď vrhnu na ty borůvky, a uvidí se, jak to půjde....
     
  12. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Mirae .. to das .... pokud muzes tak pouzij třeba mrkvkovy chleb nebo cukino-jablecny kolac..

    Navýsis tim BZ a i sanci na klobouky
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ondra_k - a nejsou to vyhozené krejcary za produkty? Odzkoušeno mám a padá to buď naprosto stejně a mnohdy méně než bez podporovátek... Šla bych do těch borůvek - klidně i na poho se SH a nebo mrkvoška na pidipolích a ono to nalítá. Někdo jede na polích 2x1 ;).
    mirae - posílám klobouk
     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    skalara.v

    Taky jsem rozeslala klobouky, škoda jen, že se jich nedá poslat víc. Přebývá mi jich tu dost.:)

    A s těmi podporovátky mám úplně stejnou zkušenost. Lidé tu kvůli tomu baští mrkvovo-jablečnou směs, cukínový koláč, mrkvový chléb, jarní věnce. Já jsem to zkoušela porovnat. Jeden den s, druhý den bez, stejná pole, stejné plodiny. Závěr - na mojí farmě podporovátka na vypadávátka nemají vliv.
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    -wiolan-
    S možným počtem
    zaslaných dárků máš naprostou pravdu. Člověk má mnoho sousedů , přátel a když chce obdarovat někoho z potřebných , kteří se na ostatní obracejí na foru s prosbou, tak má jedině možnost ošidit některého ze sousedů ( u kterého počítá s tím, nebo ví, že má již hotovo), jinak nemá šanci pomoci ostatním. Mírné navýšení ze strany RT by bodlo...
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak ja robím akcie iba s MJZ a vždy akciu dokončím.Raz som skúšal cukinový koláč,jarný veniec a mrkvový chlieb ale nevidel som v tých vypadávatkách žiadny rozdiel.Odvtedy bez toho a škoda to kupovať.Keď majú padať tak padajú aj bez toho:):).
     
  17. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    pajaable
    Ano, buď navýšení počtu obdarovaných farmářů nebo navýšení kusů, kolik chci poslat. Přimlouvala bych se za tři vyskakovátka. Jedno je opravdu málo. Je sice moc hezké, že farmář může přijmout až 20 dárků denně, ale ne všichni posílají. Například já mám lakomé sousedy. Před několika týdny mi u jedné akce taky chybělo dost vypadávátek, obeslala jsem všechny sousedy s prosbou a dárek mi poslala jediná sousedka. Jinak ani nikdo nenapsal, že třeba má taky málo. To pak zamrzí.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taktak, 7dárků denně je žalostně málo (hlavně při akcích - mohli by to zvláště při akcích navýšit - ale to je asi utopie).
    Já mám supersousedy. S některými si posíláme každý den (tímto jim děkuji za věrnost a náklonnost - miluju vás bando;) :D :inlove:).

    Kuteno - naprostý souhlas. Už jsem vynechala i mrkvový chleba. Takže spapkám MJS, odkliknu mazlíky a bonusy na stonku a hurá sklízet. Už ani citrona nestěhuju, poflakuje se na Baha. Minule jsem dělala různé pokusy a přišlo mi, že je úplně fuk, čím zisk BZ podpoříš. Lítá to, jak se tomu zachce....o_O
     
  19. zmel

    zmel Pilný autor

    Tak už aj u mňa akcia ukončená, vyskakovátka teraz padajú vo veľkom, naozaj škoda, že sa nedajú posielať. Určite by som s nimi niekomu urobila radosť. Tým, čo ešte finišujú prajem veľa úspechov a držím palce, nech to zvládnu. Všetkým želám krásny víkend :)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste temer cely den, no a klobouku je plno... doufam ze diky malemu mnozstvi akcnich si kazdy sazel na noc dlouhodobky a tak to bude splnena akce i pro ty vecny nestihace :)

    Vypadavat ma 100 klobouku/den, v tuto chvili ma byt 507 ([4.ukol]+132 ) nebo chybet 93, mam 1228 (chybi 0 ), mam 204% hotovo.
    Stav ptacku : idealne 7171 kusu (1417/den, [4.ukol]+2671 kusu ), mam 9674 z 8500 (113% ).
    Zatim uplynulo 84% casu, zbyva 22 hodin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.