Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nacpala jsem se léčivy, usnula jako špalek , probudila se jak Šípková Růža, ale nepolíbil mě princ, ale čičík mě pusinkoval na tvář , protože měl hladíček . Tak nic xDxD..
    Sklizeno...

    [​IMG]

    Takže v klídku a pohodě, bez bourání na plochách, bez nerva a s chřipajznou za krkem a také je hotovo ;).


    [​IMG]

    :inlove:
     
  2. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Zase to stojí na těch blbých vypadávátkách :( Mám 3000 květů a nedostanu se ani k 3. úkolu, protože nepadají klobouky. Z každé sklizně vypadnou tak 4-5, to budu plnit ještě 14 dní. Odměny tentokrát dost dobré, a utečou mi :(
    To se teda úplně nepovedlo.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  3. hospodařka1

    hospodařka1 Zelenáč fóra

    Napěstováno je,ale nepadají klobouky,takže nebude splněno
     
    1robinsonka1 a hroudov tohle ocenili.
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čtvrtek půlnoc.... přebývá mi 264 klobouků........ nepíšu to proto, abych někoho naštval, ale proto, že je vidět, že to jde....a to nemám před začátkem hry dlouhodobky.....když odečtu výnos z kouzelných stromů, tak jich přesto přebývá 174.....
     
  5. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Jupí.... Hotovo :music:
    Dopadaly mi poslední kloboučky, dekorky jsou na Ostrově pokladů a můžu šupajdit do postýlky.....
    Těm co se ještě lopotí na farmičce přeji hodně úspěchu v padání a pěstování a těm co mají hotovo gratuluji a všem přeji dobrou noc a krásné sny....;)
     
  6. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ahojte, ja som sa do akcie zapojila, pomaly ju plnim, len sa mi zda, ze mi pada akosi malo ovocnych klobukov, takze to asi nezvladnem dokoncit. Robim nieco zle???
     
  7. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak ja dva dni som nedala žiaden kukes na vypadávatka a dnes mi skoro kukesi vypadli mám tam 160 klobúkov..
    Poobede dôjdem z práce a odovzdám posledné kalapšoky do úlohy číslo2 a bude finitoxD
    Prajem pekný deň a veľa kalapšokov;)
     
  8. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Hurá,právě jsem dokončila akci,byla suprová,dokonce mi zbyla ještě 2 vypadávátka:)
     
  9. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    rajdy: Mám 5415. Ideální stav 5321. Plním na 101,8% Hotovo 63,7%
    klobrc: Mám 507. Ideální stav 376. Plním na 134,8% Hotovo 84,5%

    počáteční skluz v pěstování už je dohnán... a to od začátku, kromě rozpěstování používám jen 70 pohopolí a jen jednou jsem na ně použila superhnojivo, jinak jen vodu a hnůj z vlastní produkce ;) držím palce i ostatním, ať splní to co chtějí ;)
     
  10. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Máš pravdu, i mě vypadávátka padají o něco hůře než jindy, chybí ale už jen poslední úkol, asi 47 ks, to už dnes zvládnu. Zasaď dlouhodobky, pěstování nad 10 hodin, dej tam vodu a uvidíš, že jich hned přibyde... Držím palce všem k úspěšnému dokončení akce ;)
     
  11. petamikes01

    petamikes01 Pisálek fóra

    Tak,akce dokončena,líbila se mi,ale ta vypadávátka,těm se tedy moc padat nechtělo.
     
  12. David.Beckham

    David.Beckham Zelenáč fóra

    Tak se přidávám k těm úspěšnějším a hlásím splnění akce.;)
    Pěknou hru všem a hodně klobouků těm, co ještě nemají hotovo.
     
  13. micinka

    micinka Pisálek fóra

    Ahojky. Začala jsem teprve včera, protože jsem byla dlouho v nemocnici. Už několik úkolů hotovo, v pohodě akci stihnu celou. Hezký den a úspěch ve hře...micinka
     
  14. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak mi chybí 255 klobouků, jinak bych měla hotovo:oops:;):)
     
    Simík21 a pajaable tohle ocenili.
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mě taky chybí 107 vypadávatek, ale pevně věřím,že dopadnou....i když už jsem víckrát ztroskotala hlavně na nich
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Krásné páteční ráno . Nachlazení úspěšně zvládám, snad k tomu přispívá i sluníčko, které se opírá do oken i když je venku bílo, takže byl v noci "samec" .
    Zjišťuji, že po akci se s kloboučky roztrhl pytel, naskákalo jich z jedné plochy víc než ze všech ploch v době, kdy jsem na ně toužebně čekala.
    A u mě i teď pokračuje pohoda posledních dnů....
    [​IMG]
    Kdo nemáte ještě hotovo..klid , ono to půjde, jen se nečílit a zachovat si dobrou náladu ;);).
     
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    po ranní sklízní vyskákalo kol 70 kloboučků, chybí ještě 99 ,tak to bych do zítřka rána mohla stihnout ;) u nás už druhý den mlha a sychravo občas déšt..
     
  18. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, dnes ráno jsem konečně dodala chybějící ovocné klobouky. :) Klobouky mi padaly opravdu mizerně. Nezbývalo mi nic jiného, než na noc osévat pole lískovými ořechy, nebo jako dnes, jsem dala květák. Tím pádem mi klobouky napadaly. Přeji všem trpělivost, a ať klobouky padají. :):)
     
  19. veviinka

    veviinka Pisálek fóra

    wiolan, díky moc, sousedy jsem oslovila hned na začátku akce, ale bez odpovědi... asi to budu muset pořádně probrat a přidat si akční lidičky, vypadá to že někteří sousedi už nehrají...
    Jinak díky tvým radím mi dnes ráno napadalo přes 100 klobouku :) a to sem neutrácela za řemeslné produkty :) napadalo to z chlévu,vyroben,stromu a špenát (i když stromy moc nemám, ještě sem nějak nepochytila šlechtění, od té doby co o něm vím ještě nebylo) . Ted mám nasazené lískáče a cibulky, na noc dám zas špenát,tož už to třeba během zítřka dopadá :)
     
  20. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    klidná, pohodová akce. večer bude hotovo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.