Tropický karneval! (23.2. - 1.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak akce pohodová .... mám již první dva a čtvrtý úkol ..... třetí začínám, no vázne to u těch exotických kloboučků :D jedu jen na hlavním a půlce vedlejšího pole a na Baha :) chlívečky a obr stromky jsem nechala [​IMG] .. tak na noc dám zase cibulku a akční už jen na Baha .... chybí už jen asi 1550 rajských květů a 320 kloboučků :p... přeji všem ať se daří .... hlavně nováčkům;)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja dám ešte jednu otočku a kvietky budú.Nejako lebavo mi padajú tie klobúčiky hoci som nič neschovával.Na noc hodím to čo aj evainfo treba na ďalšiu akciu narobiť MJZ tej mi ubudlo.Ale ako to býva pred koncom akcie potom padajú ako besné že mávam aj navyše.xDxD
     
  3. moudrasova5850

    moudrasova5850 Zelenáč fóra

    Jdu to toho.Myslím, že je dobré, že každý farmář má možnost vybrat si co bude plnit a co nechá být.Vy co jste nespokojení nekažte náladu a chuť do hry těm, kteří si zahrají rádi jakoukoliv akci.Ano je jednodušší, ale dobrá oddychovka, hlavně, že se stále něco děje.
     
  4. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    konečně jedu v klídku a nemusím vše bourat a v noci vstávat :D super
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno, jen vypadávátek je pomálu, chybí skoro tři stovky, tak jen čekat jak to vypadne z dlouhodobek :music:
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Je napěstováno, teď jenom počkat na klobouky a je to :). Do úkolu to hodím zítra a potom jenom doplňovat. Produkty spláchnu jako většina hráčů papouščími pírky, těch je nejvíc z těch možných dodávaných ;).

    květ rajských ptáků: 8867 / 8500 ( chybí 0 )
    ovocný klobouk: 334 / 600 ( chybí 266 )​
     
  7. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Napěstováno mám, chybí 250 vyskakovátek, ale ty napadají z dlouhodobek. :)
    Hezkou hru všem.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také mám napěstováno a chybí 250 vypadávátek. Nevadí, času dost. Akce pohodová.
    Přeji všem pěkný večer.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Večer, klídeček , kafíčko ... v telce dávají velké nic , tak trochu hudby nezaškodí .
    Další dva úkoly hotové, 4/5 byl fajn, splnit celý pokrylo pár kousků pírek , jejich protihodnota byla pěkná.
    Ještě jednou dnes otočím akční , a na noc asi dám dlouhodobky . I když mám skoro všude kde se dá stromy a chlívky, nějak málo to padá . Kdo ještě bdíte, přeji hezky prožitý večer, kdo jdete hajat, přeji sladké sny. Eva
     
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar lidičky.
    Nestěžujte si. Je to akce pohodová, založená hlavně pro lidi, kteří začínají. Já myslím, že i takových akcí je třeba. Navíc budou dekorace na Baha body.
    Akční mám napěstovanou. Vyskakovátek mám 300. Teď jsem dala špenátek, neb ho mám málo. Ráno něco vyskáče a zase hodím něco do večera.
    Všem kterým se holoubci hodí přeji, ať si je vybojují. Držím palečky s vyskakovátky a za mne...prostě pohoda klídek a tabáček.
     
  11. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte farmári
    som 90 level a holúbky nemám.....:D teším sa :music:
    svetlušky som dostala od dobrého suseda :)
    som spokojná, že dostanem daľšie :D
    akcia vydarená....v pohode....;)
     
  12. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    rajdy: Mám 1495. Ideální stav 1870. Plním na 79,9% Hotovo 17,6%
    klobrc: Mám 247. Ideální stav 132. Plním na 187,1% Hotovo 41,2%
    i když jsem začala pomalu a pozdějc je to ok, takže no stres a šupky dupky na kutě, dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc xD
     
  13. David.Beckham

    David.Beckham Zelenáč fóra

    Chybí mi 813 kytek a 249 klobouků.
    Poho akce :music:
     
  14. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Nemáte zkušenost s tím, že nejlíp padají akční vypadávátka z velkých polí 2x2?
     
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    269 klobouku, 5742 kytek, naprosto v pohode, kytky vecer budou, a kloubouky v pohode dopadaji .. neni kam spechat konec je daleko, plnim stodolu a pripravuju se na dalsi akci ;) zvirat a plodu neni nikdy dost
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Stav: ještě mi chybí 125 klobouků,jde to pomalu,ale času je ještě dost


    Farmerama 95+ ***Bahamarama 224+
    farmařím od 5.10.2010
     
  17. Sérešnica

    Sérešnica Pisálek fóra

    Ahoj, opět je to jako při minulé akci, budu mít všechno napěstováno, ale nedostatek vypadávátek, takže úkol nesplním a floreny do toho cpát nebudu, za to ty výhry nestojí:(. Když mi ze všech 4 ploch vyskočí celkem 14 kloboučků, jak jich můžu získat 600 ??
     
    Naposledy upraveno: 25/2/15
  18. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Sérešnica,
    napiš všem svým sousedům a popros o dárky - kloubouky jdou posílat. Taky je na fóru vlákno, kde se dá poprosit o dárky - zde - napiš i tam. Občas tam i někdo volné dárky nabízí. Denně můžeš dostat 20 dárků a to docela pomůže.
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Vše napěstováno.Čekám jen na zbytek klobouků.Akce je úplně pro všechny a to je dobře.Já si v pohodě na Baha pěstuji citr.trávu abych dodělala celý úkol.Takhle mi to vyhovuje.Světlušky i holuba mám ale třeba někdo nemá tak at má také radost.
     
  20. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    Nějak nechápu ty co si stěžují, že je akce moc jednoduchá, já jsem ráda, nemusím nic moc předělávat, honit se a hlavně jako odměna jsou BBZ a dekorace co dávají BBZ takže za mě musím RT opět pochválit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.