Tropické historky ze stáje (9.6 - 14.6.2022)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Toto bylo včera jednoduché, šlechtící já ráda :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/6/22
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dodávky jsem zvládla za hodinu. Některých šlechtěnců bylo i přes 500 ks, tak jsem dodávala i je. Větev jsem aktivovala, ale vybrat odměny za mince jsem nějak zapomněla. Hned jdu na to.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/22
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci jsem dokončila včera i aktivovala stonek. Na mince jsem úplně zapoměla, tak odměny vybrány teď;) Jen mě teda překvapilo, že když chci dva upgrady psího sídla a jednu Piccolo bednu, tak jsem prakticky s odměnama skončila:wuerg: To těch mincí nemohli dát víc? Za tolik SK a šlechtěnců bych si chtěla koupit ještě alespoň tajemný stromky>:(
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Šlechtit budu až v neděli, kdy to bude za 1 SK. Zkusím se zase dopracovat k nějaké růžové výrobně
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som kúpil piccolku,upg-stájne pekelného psa,SH a za zvyšok 12 mincí náradie a nálepku.Z odmien tých štyroch sadeníc na farme samí skvost 1 xxl mandlovník,xxl javor cukrový,xl gledíčia a xl Tule.Na Baha z tých štyroch 2 xxl eukalyptusy,1 xl kapok a Rajská palma tá potešila tú som nemal.Tajné stajne mám ešte v lište.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak u mna picolka nesklamala,nekonal sa florenak a ani Jack :wuerg: vyskocil strom s listami xD no z tajemna vyskocila Rajska palma uz mam 3 ;):p No a bosorke tiez vyskocila jej 1 rajska palma :music: este jej chyba borovica ale aj ta prileti ,len este nevie kedy xD
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Jéééééééé.jak jsem šťastná, že nejsem sama, kdo zapomněl na mince xD. TS jsem nebrala a 4 Pikolky držím v liště. Snad vydržím než budou na celou jednu plochu :p. Takže cca na konci roku 2022 xD
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pěkný víkend přeji!
    Vyplatí se chodit na fórum, jinak by mince zůstaly nevyměněné. Dokonce jsem se vrátila, abych zjistila, zda jsem akci udělala celou když v obchodě zůstalo poměrně dost zajímavého zboží, které nebylo zač koupit. Doufám, že něco podobného nebude co nevidět v reálu.
     
  9. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj

    teprve teď jsem začala dodávat zvířata a odznaky do úkolů . V návodu je např u delfína napsané že mám dodat 2x odznak plazů/1x klaun očkatý/2x odznak ryb - a za to je v návodu odměna 15 hvězdičkových mincí .
    Po dodání tohoto množství jsem ale pouze v polovině tohoto levelu a musím to asi všechno dodat ještě jednou. Dělám něco špatně?
    To budu muset vkaždém levelu všechno dodávat dvakrát?

    Děkuji za vysvětlení
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antellope, v každém levelu postavy je třeba potřebné množství dodat 6x a při zvolení dodávek, které mají takové zlaté orámování, tak 4x. Vše je popsané ve FAQ k akci ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  11. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akce hotová, upgrady pro dekorku jsem nebrala, vzhledem k tomu, že nedělám druhou akci a nebudu dělat ani ty dvě další. Místo toho jsem si vzala farma sazeničky a samozřejmě pikolku. Šlechtím dál, ale na růžovku to nevypadá, nemůžu se dohrabat ani k jednomu nejvyššímu šlechtenci, natož ke dvoum
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já jsem si počkal na neděli když jen 1SK a hotovo.
    [​IMG]
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vyčkala jsem si na BB a šlechtění za 1 SK. Za mince pořídila upgrady, piccolo bednu a nějaké drobnosti za zbytek mincí (i nálepku za poslední dvě mince jsem koupila).
     
  14. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia ukončená. Pomer mincí a odmien v obchode hotová katastrofa. Skoro ako v reály :"Obchody plné tovaru a peňaženky prázdne."
    xDxDxD
     
  15. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte všetci Akcia ukončená a s´hlasí s tebou Lišiak-Vuk že obchody plné super tovaru ale penazí nieje bohužial -Prievan v penaženke
     
    Lišiak-Vuk, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Já se sem musím jít pochlubit, jakéj já jsem ... akci jsem načala v neděli a dodělávala včera před odpolední.No a jak jsem byla nevím kde doděla jsem jí celou a říkám hotovo valím do práce.A dneska na mně vyskočí tabulka,že mi byly jakýsi mince vyměněny chápete to nějaký obcho jsem úplně zazdila,ale co je nejhorší nemám nálepku >:(:cry::cry::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.