Tropické historky ze stáje (9.6 - 14.6.2022)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo, ale musela jsem šlechtit, protože jsem zapomněla do tulidomku dát savce -.-

    Edit:
    Pitrýsek47
    Já nejprve vzala Pikolku, oba upgrade a pak kapky a podobně. Ale při dokončení jsem úúúúplně zapomněla, že mám něco vybírat :oops:. To už začíná být vážný ...
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já mám také hotovo. Zaplněný tulidomek z minula pomohl, ale i tak jsem ho ještě jednou musela naplnit kvůli odznakům. Jinak šlechtěnci, kteří odpočívali ve stodole také hodně pomohli při dodávání do úkolu. Přeji všem úspěšné dokončení hry. Pěkný den :)
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zvířata dodaná ze stodoly,šlechtila jsem pouze jednou za 1
    za pár minut hotovo,rychlá nenáročná akcička:music:
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  4. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce hotová. Šlechtící akce mám ráda, vždy se na ně připravím abych měla dostatek SK, dodávala jsem jen odznaky.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky dodávám jen odznaky, ale tenčí se zásoby nadlimitní zveře, ještě nejsem ani v polovině :oops: Mno, ono to nějak dopadne... šlechtěnce nedám, budou potřeba jindy na protihodnotu :)

    EDIT: ale zase padají rukavičky, a vzhledem k tomu, že mi z obou ploch pohanky napadalo 90 párů, tak přijdou vhod :)
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, rukavice ze šlechtění dobrý, ale zrada, mincí je docela málo, tak si rozmyslete co koupíte. Jsem se nějak unáhlil a na druhý upg.sídla chybí.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Hotovo - má oblíbená akce nezklamala ani tentokráte.
    Přeji všem pěkný večer a mějte se :):):)
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tak akciu som zacala. no neviem ci dokoncim. nemam ani slachtencov ani SK. rozmyslam, kde splasim SK...
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    PampusikLenusik, za eura, ještě je tři hodiny akce :p 8)

    EDIT: v družstvu už nic není? Já jsem v nouzi nejvyšší plnila plány na arboreta, výrobny a zvěřince, tam je toho dost, jen už nevím, co za to chtěli...
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zase jedna krátká akce,šla jako po másle a hotovo.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak to šlo vážně hezky, ale něco jsem si přišlechtila navíc, s odznaky to šlo líp :p
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmmm....
    Chtěl bych poděkovat tvůrcům,zato,že jsem musel odehrát akci v Puffinu!:wuerg: Neboť v Edge opět,po najetí do akce,farma kolabovala!o_O
    Jinak teda,asi jsem břídil,ale dva plný tulidomky mně nestačili,musel jsem dodat i šlechtěnce.:cry:
    Jak já nemám rád šlechtící akce!:wuerg:
    Jo a ten obchůdek je pěknej! Slibuju,že až do konce akce se budu každej den mlsně koukat na zbývající odměny!:cry:
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Sídlo dábelského psa mi ještě nedorazilo tak nevím.Asi ho mít nebudu
     
    Lišiak-Vuk a modro.ocko22 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds - ahoj, zavři kompletně hru (prohlížeč/klienta) a naloguj se znovu. Při hledání použij vyhledávací okýnko. Pokud ani tak nenajdeš, obrať se na herní podporu.
    sídlo.png
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Na dlouhé akce není čas a tak jsem udělala jen tuto :music: Přeji všem hezký večer ;)
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Skali děkuji už ho mám.Jsi moc hodná .Mne by to nenapadlo
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak aj ja mam hotovo aj na vedlajsej farme ;) Tiez som dodavala odznaky ale islo to dobre,este mi ostalo 1000sk :) vedlajsiabola na tom horsie ale zvladla to xD Davala som si bacha na to co beriem z obchodu,aj ked lakadiel bolo vela ale tych minci maaaaalicko :wuerg:

    Inak ja teraz plnim studijny pobyt a tam je sk,sh a vrtuliek vela ;) Vlastne uz len 10000 scily a budem si musiet najst iny zdroj xD
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Y_n_O dobry plan, ak by nebol tyzden do rodicaku :D :D kupila som za grose, tych mam nejak vela a neminam :)

    akciu mam komplet hotovu a este sa mi zvysilo 27 superkrmiva :D :D nabuduce musim naozaj striehnut na slachtenie za 1sk.

    (preco to ma tlste pismena, ked som to vypla?...)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo. Sice jsem zaspala konec včerejšího BB, ale v tulipaneláku bylo na odznaky založeno, tak jsem to dodala :)

    EDIT: ještěže jste tady psali o těch mincích. Já jsem akci zapíchla, když jsem získala řádek na dlouho. Tak honem zpátky do akce a do obchodu. Mám vylepšení na psa, piccolku, nálepku a pár vrtulek. Chtělo by to další kolo, aby se ten obchod dal trošku vykoupit xD
     
    Naposledy upraveno: 10/6/22
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mé sídlo ďábelského sídla už dostalo několik uprage a zatím mi stačí, třeba ještě někdy nějaké přibude, ale z iluzí to asi nebude, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace a kdo ještě bude akci dodělávat, přeji hodně štěstí, fajn je, že mi ze šlechtění zvířátka zůstala.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.