Traktorová přehlídka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    U mě o šlechtění nejde, zase nemám padátka, chybí mi všechny a nenapadají ani na jeden postup za den. Chlívky mám všude kde to jde, jenom pár stromů k tomu. Zato folie bych mohla rozdávat, kdyby to šlo.:(:cry:;)
     
    Honzulka05, evainfo a spuntka tohle ocenili.
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    dasa1143 - ahoj, jaké dáváš chlívky, já dala plameňáky, pandy, krokodýly, dala jsem ty které mají přes 10 hodin chovu. Možná dáváš krátké chlívky a nebo sklízíš postupně, to také není dobré, musíš mít na ploše chlívky se stejnou dobou chovu. Také si vyměňuj padátka, na 1 druh, je to lepší a můžeš odkliknout úkol, přeji příjemnou hru, já již mám všech kolem 450 navíc, u vodopádů mám stále chlévy a stromy.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mám delší chlívky, bez vodopádů a velké houbeles ,-)) já jsem spíš sadař než chovatel. Bourat nebudu. Jeden stonek mám (Výstava) tak dám chlívky na farmu a uvidím ten zázrak ,-)))
     
  4. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    mne nechýbajú padátka ...... mne chýbajú zvieratká na šľachtenie. Ja si hrám len pexeso,to sa mi páči- aj musí, keď na viac nemám xD
    obdivujem úspešných a držím palce šprintérom ;)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Obě akce hotové :) Oceňuji možnost výměny padátek... bez toho bych to nejspíš nedala.
     
  6. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Obě akce celkem pohodové, s padátky to byl sice trochu boj , ale díky možnosti měnit , to šlo dobře. Mým favoritem se stal traktor číslo2, ten je fakt suprový :inlove:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  7. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    nejprve jsem měla dojem, že to ani nestihnu a nakonec hotovo včera a jen chlívky na baha,.....nic víc.....
    šlechtila jsem pár zvířátek o víkendu....nic moc.....tak jsem toho nechala.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo; nevídáno, zítra bude dáno, v čem budem makat nanovo :-D
    Nechtěla jsem ty traktory opravovat, ale když padátka padala, tak jsem se do toho pustila. Prošlechtila jsem zásoby slepic (ty jsem musela na první dodávku dokonce dochovat), králíků, prasat, ovcí i koz, ale pozvolna doplňuju. Dokonce i nějaké SK ještě zbylo, tak kdyby si na nás něco nahonem vymysleli, kupovat v ramakrámku nemusím. Teď ještě postupně rušit chlívky, ať můžu dopěstovat jetel na poslední čtyři pexesa...
    Držím pěsti všem ve finiši. A těm, co vědí, že neprotrhnou cílovou pásku, ale snaží se získat co se dá, tleskám za píli a trpělivost ;)


    [​IMG]
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jéé děkuji za tleskání ,-))) já se tak snažím ,-) chlívky všude, ranní zázrak v podobě volantu aj. se nekonal, tak jsem odpoledne dal krátké a to to frčí ,-)Ještě chybí dost, ale budu zase šlechtit to by bylo aby nebylo ,-)).

    Edit dasa: jak tak sleduji máme tu farmu očarovanou ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 14/5/19
    Honzulka05, dasa1143 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nedodělám, chybí padátka tak nějak stejně 60-100- takže nemám co měnit:(:cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, tak teď asi nebudu nic dělat, ani večeři, jen budu držet pěsti ;)

    dasa1143: do konce je dvacet hodin... to fakt nepude? Zkus to :)
     
    Honzulka05 a dasa1143 tohle ocenili.
  12. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Potřebuju Bláznivou slípku,tak šup šup skoč tam.
    No takhle ne - až na Větrnou :D
    zahradník.png
    *** oříznutí obrázku (Skali)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/5/19
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    y_n_O: díky, už se můžeš jít najíst ,-))) ještě 21 volantů a bude finito, to dám ,-)

    měním pneu a klíče za volant (co napadají navíc)
    už jen 11, jen 6
    Edit: Uběhl jsem maraton, zvítězil a padl vysílením ,-))
    Určitě dnes pomohly krátké chlívky, šlechtění a déšť venku a taky Mistr se světelným mečem. Přímý přenos končí ,-)
     
    Naposledy upraveno: 14/5/19
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak vzhledem k tomu, že jsem se nijak moc nesnažila, mne překvapilo, že jsem udělala obě akce bez problémů. Šlechtěnců jsem měla dost a ještě jsem vydělala cca 10 mega na tržišti. Takže za mně povedená akcexD
    Mimochodem ty traktory jsou boží :inlove:
     
    dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nakonec se mi povedlo vyměnit pneumatiky za volanty a klíče. Zbyla 1 pneumatika a hotovo:p;)
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: no vidíš, ještě žes to včera nevzdala :) Gratuluji :)
     
    Honzulka05 a dasa1143 tohle ocenili.
  17. _rybář_

    _rybář_ Pisálek fóra

    Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.