Traktorová přehlídka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník z bahamky, kde mám stále jen zvířátka, hlavně vodní a stromky na okrajích, moje opice to jen hlídají xD
    Nejvíce padají pneumatiky, tak to možná zkusím časem vyměnit, ale zatím je čas a věřím, že to napadá samo :p. Několik menších šlechtěnců, co chyběli jsem uchmátla na trhu a při BB dám jen pár svých vyvolených, snad poskočí a udělají mi konečně radost xD
    protože SK moc není, ale se taky může stát, že ho nedobrovolně nacpu do tohoto úkolu ... tak uvidím :p



    [​IMG]
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Nevím, jestli dělám něco špatně - koukám např ašada si libuje, jak je s traktory daleko (fakt gratuluji!!). Já mám bahamu plnou chlívků a výroben. Všehochuť, chlívky kratší i delší, sklízím pořád, a padátka mi lítají jen po pár kouskách z celé plochy! Nevím, jestli jeden chlívek dává jedno padátko??? Ale nasbírat pro mne 120 volantů bylo teď docela těžké. A čeká dalších 120, pak 160 - to nikdy nenapadá! Máte někdo nějaké doporučení? Víc chlívků tam nenacpu. A J.Citroni nevím, jestli pomůžou, pokud z jednoho chlívku je jedno padátko...
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Anvan
    Z jednoho chlévu či výrobny padaj i 3 různá padátka.
    V přípravě: pštrosí vejce 100%,ródeo ranč 100%,prachové peří 100%(bez JC). Na bahamce byly výsledky krapet horší a to i za použití 16 JC. Přece jen chlévy a výrobny nemaj takovou dobu zrání jako na farmě.Průměrně padalo kolem 30-35 padátek od každého(výrobny), chlévy byly o něco horší(žlutý koaly,červený pandy a kolibříci- kolem 26 padátek( s JC).

    dodatek:Nyní 41 žlutých koal(bez JC) 14/14/12 ks padátek.Mám hotovo,proto už bez JC.Používal sem květináč,koňak a řádky,tak to odsejpalo!:)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    anvan, mám samé dlouhé chlívky, sklízím večer a ráno, padá to kolem 70 ks od každého. Když mi nevycházela padátka na všechny traktory, vyměnila jsem, a udělala aspoň dva, třetí další sklizeň, zase s dotací od druhých dvou.
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, s padátky je to horší, kdybych nešlechtil, tak mi to vycházelo 100ks denně. Sice mám chlívky jen na třech plochách, pokud budu počítat paneláky, tak 4 plochy, ale nouze by byla.
    Ať se daří a všichni co do toho jdou ať mají co si přejí.


    Hezkou hru ...
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    ašada - já vyměnila všechno za volanty a dělám první traktor. Na ploše mám vše -většinou 10 až 20hodinové chlívky. Ale je to totální propadák. Teď zkusím trochu šlechtit - ale to musím teda prošlechtit hooodně...no nevadí. Však já se někam dohrabu.:)
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    ja mám na bahame všade chlievy a výrobne (3plochy) + na farme dve plochy väčšinou neon, ružové a červené
    (cca 10-20hod základ)... aj príprava bola takto

    idem prednostne traktory, momentálne čakám na volanty (28/160), kľúče (31/160), 4ks falošný králik
    pneu mám 222ks
    pustil som asi 120-130 šľachtení (z toho polovica kukučky)
    výstavu idem iba na hlavnej ... po traktoroch prehodím na ostatné
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Trošku jsem si zašlechtila pandy - mám z toho 3 cirkusové - a tím pádem traktory hotové. Už jsem dlouho nešlechtila jen tak mimo akci, tak SK našetřeno a ještě spousta zbyla na příští akci a ne jednu. Jdu juknout na stonek
    :music:
     
  9. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Nevím, nevím, sice sázím akční, ale SK mám hrooozně málo, a to málo nechci dát....a ve mlýně se mele tak dlouho...Tak zatím nevím co s tím udělám :-(
     
    maribeja, Honzulka05 a anvan tohle ocenili.
  10. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, trošku jsem dnes pošlechtila, a aspoň si nadělala nějaké vyšší šlechtěnce. Sice jsem na akci skoro všechno měla, takže akční zvířata jsem vynechala, ale nadělala si nějaké medvědy, pštrosy, a podobnou havěť :D
    Díky tomu ještě sklidím jednou tulidomek, a výstava bude hotová, protože padátek bude dost, a ještě zbyde.
    Sice se mi původně šlechtit nechtělo, ale měla jsem ve stodole skoro 5.000 SK, takže bylo načase "pustit chlup"
    Prošlechtila jsem něco okolo tisícovky, a jsem spokojená :)

    Jinak na Bahamce mám plaměňáky, dráčky, žirafy, žraloky, a hrochy, a padá to dobře :)
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra


    ;) Tak traktoři vyšperkovaní ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - mě už je to jedno)​
     
    Naposledy upraveno: 10/5/19
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    satelit: bravo, to jsi je vyšperkoval, já mám ještě polorezavé mašiny ,-)))))
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Přes počátečné obavy,kdy jsem musela vytáhnout králíkárny(stav 0 králíků) a kurníky(51 slepic)musela jsem tudíž aspoň něco si vypěstovat,na baharamě zaseta dlouhodobka, příprava byla téměř na nule, SH jen něco přes 300 ks. Naštěstí ostatní zvěř i šlechtěnce byly ve stodole a tak to šlo hravě.Při BB jsem došlechtila slepice a králíky a protože jsem najednou měla SH i na jiné šlechtění,trochu jsem popostrčila šlechtěnce a hlásím hotovo
     
  14. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak jsem "zhodnotila" své možnosti a musím tuhle akcičku vzdát. SK nemám, tak jsem se chtěla dát do "výstavy", ale - když jsem si spočítala, že bych musela napěstovat 97.300 akčních plodin (140 her x 695 ks), tak bylo rozhodnuto. Ostatním přeji úspěšné dotažení do zdárného konce :)
     
    maribeja, Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    scorpius50: proboha, proč tolik:eek::oops:

    No šlechtím si jen tak pro radost, když je ten BB, sem tam něco, co chybí. Překvapila jen britská kočka ze základních. :p
     
  16. vladca

    vladca Stará škola

    to scorpius50:

    potrebuješ iba 40 hier (z toho jednu dostanes od RT), takže len 39x695=27105 akčnej ... to je v pohode ...
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    scorpius50 - dekorky do řádku získáš dokonce už za 30 miniher (řádek koupíš za 150 ozubených mincí), takže brnkačka :)
    dekorky do fazole.png ;)
     
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Mám hotové "vytunění" traktůrků, ale chci i upgrade domu na stromě, tak jedu dále i po získaní řádků. Jára
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Samozřejmě chybí padátka - a to docela hodně - takže i na tuhle akci se vybodnu.
     
    scorpius50, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Z kvítí padá docela dost folie, jen kdyby z každé sklizně nebylo kytek jen na dvě hry xD. Na traktory, no, tam je to s padátky slabší, ale něco z mutantíků mi scházelo, tak šlechtím. Rovnou aj při tom "spláchnutý" dodávky losího psa do úkolu "Lví oko", když už je ten BB. Ty výrobny prostě chci... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.