Traktorová přehlídka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    První úkoly u traktorů hotové a čekám na padátka, dala jsem docela krátké chlívky, tak jich mám málo, ale budu sklízet 3x za den, tak to dopadá a něco našlechtím, ono to půjde
    ;)
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Netuním,neopravuju,nejedu=je to nenažraná akce:oops::mad:,kdo jede,hodně uspěchů.
     
  3. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Tieto šľachtiace akcie milujem. Šľachtencov mám všetkých, takže si šľachtím z každého druhu niečo kvôli padátkam a farmárskym minciam. Nech sa darí spoluhráči! :)

    L215
     
  4. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Zdravím, v odměnách je "Dům na stromě - upgrade" nějak nemohu nalézt základ :) to asi nebyla odměna že??? Pls. poradí mi někdo??

    Děkuji Skali !!!!
     
    evainfo, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Albyk - ahoj, základ koupíš ve farmářském obchodě v sezónním zboží ;)

    Edit: za málo :)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Vydařená akce, jak tak koukám 6 růžovek skoro zadarmo
    a vůbec mě netrápí šlechtění
    počkám si na BB,
    ;)

    Edit: příprava? no na to že jsem přišla na farmu a tam houby :D :D na baha stromy a květiny jedině vodopády to zachránily :D
    27/32/29​
     
    Naposledy upraveno: 9/5/19
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ještě vyhopsá 6 traktorových klíčů a mám hotovo 8). Ne, že bych byl takový šinkansen, ale jak jsem již pravil včera, tak opravdu bude - z každého traktoru první 3 úkoly a šlus. xDxDxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 9/5/19
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jsme na tom podobně, měla jsem všude dílny: [​IMG]

    Edit:
    Jen tak letem světem (bez záruky) při splnění této akce ještě v odměnách mimo růžovek získáme na 3 minihry Pexesa, 80 ozub. mincí (za ty můžeme koupit třeba 20 volantů), 3 kupóny (12,24 a 48hod.), 60 hvězdiček, 12 PL, 90 SK, 120 SH, 90 ZSH, 60 ZUH, 100 FM, 6 TCH a bonusy atd. Takže se nám původní potřeba SK sympaticky snižuje...
    ;););)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/19
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Padátek je skoro polovina a ještě to nestálo ani jedno SK.Nepočítám tulidomek,nachystanej na zejtra.Opravdu stačilo zvolit vhodnou strategii a ne neustále jen skuhrat! 120 ks základních zvířat,při takovém množství vylepšených chlévů ve hře, je také brnkačka! K tomu spapat nějaký dobrůtky,pokrátit řádkama a není co řešit.8)
     
  10. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky,akce se zdá zajímavá tak do ní půjdu :). Máte taky překlep na hlavním obrázku u 40odměny a v obchůdku a místo Dům na stromě- mám- Dám na stromě. Zbývá otázka komu a co?!
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ldivacka, už se o tom ve vedlejším vláknu psalo, že někteří farmáři nemůžou najít dekoraci a je to v řešení... Tak to neřeš ;)
     
  12. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    Vynecham iba ak BB bude to vyuzijem ale na ine
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05, radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jj, BB, to je dle mého gusta. Jinak mi vypadlo akorát kolem 78 padátek od každého, njn, to proto že nemám až tolik výroben..., a taky jsem nechal semtam dlouhé kvítí na padátka na druhou akci.
     
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,já jsem podcenila přípravu a zasela na celou farmu sladký jetel, ale na Baha jsem dala samé stáje
    a teď jsem na tom takhle (plná legenda a cestuju s 2 JC):
    [​IMG]
    Odpoledne a v noci jsem měla na farmě králíky a motýly,takže ještě něco přibylo.Tak snad ještě ze stájí na Baha dopadá pár padátek.Teď už budu sázet na farmě akční.Ty odměny jsou zajímavý.
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Cekám na BB.Zase tolik mi toho nechybí a šlechtím ráda.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kompletně hotovo.:)
    Akorát sem musel na trhu dokoupit 60 koz(sem nějak přehlíd). Šlechtění na padátka sem vůbec nepotřeboval, jen kvůli naháčkům.Zbytek šlechtěnců sklidím až s BB.
     
  18. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, za mě spokojenost, jedu na pohodu, první 3 šlechtěnce od každého druhu se snažím držet tak na 20 kusech, takže nemám problém, mom. stojím na 11 úkolu z 12, až to napadá, tak to dokončím.
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Traktory opraveny, ale protože nejsem opravář, tak to dopadlo zajímavě - ten levý připomíná spíše auto bez střechy, ten pravý zase auto květinových dětí, snad jen ten prostřední je skutečně traktor xD
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Padátka z chlívků na Baha padají k mé spokojenosti, hotovo 7 úkolů od každého traktoru, tak si myslím, že šlechtit nebudu muset vůbec. Do konce času dost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.