Traktorová přehlídka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kontrola stodoly proběhla dobře,chybí jen 4x Ovce naháček.Doladěno v tulidomku a doplněno na plnej počet šlechtění velbloudama,kteří mě stále chybí do úkolu v družstvu.Ještě by mohli zejtra spustit krátkej BB,ať to stojí zato!
    Příprava na akci:
    Hlavní:44x rodeo ranč,mýtina: 40x prachové peří,divoška: 44x pštrosí vejce,prales: 41x jídelní hůlky,plantáž: 38 x koberec 2x megabarák,vodopády: nic
    Zítra konečně vyzkouším toho zanícenýho ušáka!!:)
    Traktorům zdar!8)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, obdivuji tvé nadšení a chuť do jakékoli stupidnosti, co na nás sešlou :) Mám základní zvířata v požadovaném počtu, ale šlechtěnce v minimálním; akorát ta hnědá prasata, co mi padají do stodoly ze stonku, jsou v solidním množství. Šlechtím jen při akcích, které dají užitečnou větev, vylepšenou odchovnu nebo něco nového. Tak ať se daří, tobě i ostatním... ;)
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pokud bych napsal, že akci nebudu dělat, lhal bych. Ale udělám v každé traktorové lajně první 3 úkoly a šmytec 8)xD. Další šlechtěnce nedám, jsem hamoun & sysel :D;):p.
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, přemýšlela jsem, jestli ten stonek potřebuji, nebo lépe řečeno chci. Potom jsem se podívala do stodoly a zjistila jsem že mám všechno, tak do toho asi půjdu, až jak budou padátka padat. Jára
     
  5. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Fúha, že stredná obtiažnosť ??????????????????
    Ako pochopiť akciu je ľahké, ale tie množstvá sú nedosiahnuteľné.
    Som level 92, tak držím všetkým palce a
    idem na týždeň do pelieška
     
  6. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, krom asi osmi šlechtěnců mám všeho dost, tak uvidím, jak to bude s padátky, a asi do toho půjdu. Pokud mi ale padátka nepůjdou ze stájí a výroben na ploše, tak se na to vykašlu, a šlechtit kvůli tomu nebudu.
    Kdybych toho všeho ale fakt neměla dost, tak za to množství SK, co bych za ty nic moc odměny musela dát, bych se jim na to vyprdla.
    Dříve jsem byla ulítlá na řádky v nebi, ale v poslední době ty řádky taky nejsou nic moc :(
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Jelikož většinou dokončuji akce až do konce,mám nízkých šlechtěnců hafo.Tak proč se do akce nepustit!8)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11: já ty šlechtící akce dokončuju taky, jinak bych nic neměla, ale pozůstatky putují do dalších akcí jako protihodnota... neumím šetřit, no xD
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takhle sem to nemyslel.Mí šlechtěnci pochází z beden!:)
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To by bylo, aby to nebylo (rozuměj dokončeno)!
    Uvidíme, jak to bude padat z chlívů na Baha (jako dobrý, ale nějak postrádám dostatek krmiva;)).
    Ještě přemýšlím, zda kromě tradičních dvou Zvěřinců a Výrobny nasadím na Farmu i další chlévy (přece jen políčka 1x1 představují pro druhou akci více entit => asi víc padátek).
    Skoro Hamletovské dilema...xD
     
    evainfo, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak to je tedy randál. Spíše si pohlídám BB a pošlechtím něco do družstva. Traktory vypadají pěkně, ale vymejvárna stodoly mě nebaví
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    to jsem ráda že nejsem sama komu se tato akce nelíbí nelíbí a...…..nelíbí
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stěby, kdybych napsala, že akci nebudu dělat, lhala bych ...nevím co z množíren vypadne a na co to bude stačit. Ale bude to celkem zajímavé sledovat. Příprava na akci stromy a len. :)
     
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Óóó, Honzo, jakou druhou akci? Tož jsem něco přehlédl? o_O:cry:-.-

    edit: Skali, díky, už jsem to též dohledal, zas je nějak moc akcí naráz, moje hlava nestíhá :D
     
    Naposledy upraveno: 8/5/19
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pár šlechtěnců chybí, jsou připravené v tulidomku a počkám na BB. Na baha se ozývají různé zvuky z chlívků a výroben a počkáme si, jak nám ta vypadávátka napadají a půjdeme do toho. Fajn hru.;););)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mno, to záleží na perspektivě. Takhle ve 21,15,(dojda z práce) když zjistíte, že jsou dvě akce na padátka, zatímco vy jste si zaseli lesní jahody a len na jednu plochu a na baha mix zvěře a polí...Tak jsem si řekl - ráno to překopeš! Pche, v devět jsem si vzpomněl, zasedl a padl na zběsile makající ovci.
    Všechny růžové chlévy mám, o to nic, ale závěs by se hodil - vylepšený domek je vylepšený domek. Nižší šlechtěnci padají z beden,stonku, ti další občas také a do akcí dávám základní zvěř, kdykoli to jde. Naháček se určitě najde, to ostatní buď bude(fyzicky nelze zkontrolovat, skrzevá tu makající merinku) nebo vyšlechtím, ovšem! jestli volant bude v dostatečné výši na skladě, jinak šlus
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce chybí už jen pár zajochů, těch šlechtěných, tak vyhlížím BB a něco pošlechtím, uvidím, jak to bude padat z chlívků, bahama je plná zvěře, něco jsem dala večer a něco až ráno kratšího. Ještě až skončí údržba, tak juknu, jestli mám dost krmiva, abych pokračovala v chlívcích, hlavně u anakond si nejsem jistá, ty žerou jak zjednaný, když jsou na celé jedné ploše, tak to ubývá. Tak akci jedu, hlavně kvůlivá Domům na stromě, to co budou dávat, až bude poslední upg, tak to stojí za to. Když už teď musím udělat na lvl přes 2 miliardy BZ, tak každé navýšení je znát. Snad bude RT v tomto trendu pokračovat. Ještě by to chtělo zase něco podobného jako elixír, ty už trošku dochází. Ale mám v záloze pár křeččích pastí, které dávaj tuším stejně jako elixír
    :p
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nebude to první akce, kterou vynechám. Když nemám májové deprese, docela se tomu směju.:D
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z křišťálových vodopádů vypadlo 78 volantů, 75 klíčů a 73 pneu, z ostatních ploch nic, neb sem já debža sice dala všude chlívky, ale zapomněla zvířátka nakrmit :mad:. Kdyby to bylo podobné jako u vodpádů, tak je to v pohodě.
    Tak zítra.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.