Traktorová přehlídka (9.5. - 15.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Aha už přidali vyskakování padátek i z chlívků;) Takže si počkám kolik toho napadá a na konci akce se uvidí, kolik by mě to stálo SK. Podle toho to pak kdyžtak budu dělat nebo neee:p Ale kůli stonku to rozhodně nebude:D
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jsem zjistil že mi chybí jeden naháček a vzhledem k chladnému počasí na koupališti asi nikoho nenajdu,takže budu muset jednoho vyšlechtit:p:p:p
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Co vypadne to bude, takze z akce nebude ani stonek a necekam ani ruzovky...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ...max. 1500 SK, něco napadá z chlívků a z paneláků, takže to hádám tak na 1200 SK, jen ty počty zvěře na dodávky... . Na druhou stranu jako odměny růžové chlívky..., tož se zdá se nechám zlákat :)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník, ta traktorová přehlídka spíš vypadá na farmářský masakr xD a technicky zdatní jedinci se už do toho s chutí pustili, protože tak dokonale vybílené tržiště jsem už dlouho neviděla ... menší šlechtěnci zmizely a velcí tam nikdy nebyly xD xD

    Bahamku mám přeplněnou chlívečky i s hangáry, tak nic nemusím měnit a bourat. Na farmě pojedu dál expertní rostlinky, padat to nebude, ale si pojedu plnění do družstva :p. Takže uvidím co napadá, nějaké chovance taky mám, podle toho trošku zašlechtím ... ale až budu opravdu rozhodnutá, že se mi oplatí úkol plnit.
    Výstava traktorků ve stonečku by se mě moc líbila a další upgrady pro Dům na stromě taky. Teď v každé akci budou asi upgrady, no "za každou cenu" néé :p těch 100% - 200% BZ navíc v dalším a dalším levelu je při těch miliardách jako jehla v kupce sena a hledej to pořád :D ... takže počkám.
     
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    Snad to nebude tak zlé, docela se mi to líbí a SK poslední dobou přibývá samo, už vůbec nekupuji. Když nic, aspoň se vydělá na trhu, to už bych potřebovala. A s chlívky na Baha je to dobrý nápad. Doufám, že to tam z nich bude padat.
     
    radyn.m, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. bionta

    bionta Perspektivní autor

    budou padátka i z " Křišťálových vodopádů " ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bionta - když je napsaná Baharama, tak i z vodopádů :)
    (Pokud by to padalo jen z některých částí, bylo by to ve FAQ uvedeno konkrétně)
     
  9. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak tohle bude první akce, na kterou kašlu. Tolik SK je nehráčské, ale asi je to jediné, do čeho jsou hráči ještě ochotni invvestovat, proto je to poslední dobou samé šlechtění a BB.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Věcná: Opět ve FAQ k akci odkaz na "Puntíky" vede ke "Kumasi", stejně jako ve FAQ k Výstavě.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    SK mám 650,takže málo,zvířat taky tak, nebude co šlechtit,takže vynechám zrovna jako předešlou akci.Uvidím jak budou padat vypadávátka,ale nemíním si zlikvidovat všechny SK.Koše zásadně nekupuji,tak se uvidí.

    LV 210
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak původní FAQ bylo děsivé. To jsm si říkal, že asi někdo spadnul na hlavičku. Tak překopu Baha na stáje a výrobny a uvidím co vypadne a podle toho se rozhodnu co dál. Jinak, že odkaz vede na jiný výběh mi nevadí - je to hned zatím, ale špatně je, že FAQ pro Puntíky a Paisley jsou špatně - chybí tam novinky (činčila, žlutý a oranžový vlk, manta a ještě něco).
     
    evainfo, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - už se na tom pracuje. Díky ;)
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tuning traktorů?

    No...
    Řádek jednou za pomalu dva dny a odměny co nemá jen začátečník.
    Tak že traktoristi hurá pěstovat do zásoby, máme na to šet dní.
    Děkujeme RT za pár dnů pohody co ve hře už jen tak zadarmo není...

    Všem přeji krásný vítězný den plný pohody.

     
  15. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    Tak jsem sklidila chlívky a nevypalo vůbec nic i když píšou , že bude padat 8.5.
     
    Honzulka05 a hanynkach tohle ocenili.
  16. vladca

    vladca Stará škola

    padať bude .... ale až od zajtra 9.5 od 14:00 :p
     
  17. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Taky vynechávám.SK mám,ale nedám.Opravdu vykutálená akce.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    strsim1 - Začátek akce: 9.5. ve 14:00 hod.
    Zřejmě máš na mysli Změny ve FAQ - tam je sice datum 8.5. - ale to je datum úpravy FAQ - bylo opraveno vypadávání ;)
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ďalšia akcia ktorá ide mimo mňa zvieratká a SK si nechám tam kde sú a to v stodole.
     
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Maličko si zašlechtím-chybí mi jen vietnamské prase a králík mazlivý a 5ks falešných(snad bude BB), ale dodám jen traktory 1-11,tady mám všeho dost,hlavně ryb.Stonek nic moc.Stáje dám jen na BAHA,snad mi ty volanty napadají.Nástavby na domek mně zas až tak netrápí.
    FA214.....BAHA463
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.