Tržiště ve Farmeramě (16.5. - 29.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tak jsem opět začala akci bez čtení a butik vyndala z lišty na plochu až teď. A to mi večer vrtalo hlavou kde vezmu ty věnečky :D
    Teď čtu pořádně informace k akci a zase mi hlava nebere ty designové předměty a kombinace, ale to se poddá. Hold to nějak dopadne :p
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně kuřátko alias pejsku tak to má být ,-))) jaké počítání, ale pročítání se vyplatí.
    Chápu, že se v akcích ztrácejí ti, kteří jsou pintlich, kalkulují atd. To bych z toho měl taky hlavu jako pátrací balón ,-)))
    No a na mobilu to musí být chuťovka ,-).
    Věnečky se dají taky koupit za mince ve stánku blízko čuníka na tržišti.
     
  3. hvozdikbau

    hvozdikbau Zelenáč fóra

    ahoj, díky moc za počty, ale hlavně jsem si nevšimla dekorace - věnečku :( díky a super hru
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Butik se dá 1x denně zkrátit řádky na čas 5:06 hod! [​IMG] :)
    Stav po splnění jednoho úkolu u kravky: [​IMG] :eek:
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    já jsem rozjela dodávky pro všechna zvířata, samozřejmě mě vždy zabrzdí věneček, přinejhorším ho koupím (6 hodin je celkem dost a jsou jen 3)
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -andulka03- ahoj, klikni tady :)

    (Dotaz si hráčka smazala - zatím netrpím samomluvou)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemělo by nám to u každého zvířete aspoň psát, kolik jsme toho splnili? v jakém jsme lvl? už jsem toho trochu splnila a vůbec nevím, kde jsem u jakého zvířete, je to pak zmatečné
    :p
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57: stačí si třeba okopírovat tabulky s dodávkami a po splnění odškrtnout. Já zatím plním úkoly pro kohouta, tak škrtat nemusím.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No plnim zcela chaoticky co mam, ale kupodivu nejvic mi vadi hlavne to, ze netusim jaky level mam splneny - vidim jen odmeny a ty pak srovnavat s FAQ je hodne nepohodlny... nebo se pletu?
    Akcniho z baha je prebytek, ale ta specialni plocha, to se tak tahne...
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jedu nejprve kravku po úkol č. 9 a pak se vrhnu na další postavu.
     
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak také krmím po jednom zvířeti, vybrala jsem si kohouta, úkol mám splněný do 9, vybrala jsem uprag a jedu další zvířátko a to je prasátko, budu je takhle všechny plnit až do 9 úkolu, to bych měla mít 544 hvězdičkových mincí. Zakoupím stonek za 475 hvězdičkových mincí. Utratila jsem již 10 mincí za PL ale stejně jsem žádný bonus nevytočila.
     
  12. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    ahojky, mohl by mi někdo prosím říct, kde je ten obchod na akční ploše kde můžu utratit ty mince? :) alespoň světovou stranu, protože jsem proklikala všechno, ale žádný obchod se mi neotevřel
    jdou otevřít jen zvířátka, mlýn a stodola..
     
    maiki66, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    3eXtreme3: stánek s pruhovanou stříškou vedle prasátka...
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak jsem mrkla jak jsem na tom :) a až na veveruši která je na 4/11 mám ostatní zvěrstvo na 5/11...
    jde to pomalu ale jde :))

    a přiznávám koupila jsem v obchůdku za 50 mincí 10 věnečku

    dobrou
     
  16. mazde

    mazde Pisálek fóra

    nemůžu najít věneček,který má dostat každý na začátku hry
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mazde - ahoj, věnečky získáš z dekorace Butik s květinovými věnečky - hledej tedy Butik v dekoracích, dej ho na plochu farmy nebo na Baha a choď pravidelně sbírat věnečky
    klik tady
     
    dingičko, Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  18. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Skali, obdivuji Tě, máš trpělivost :)
    Jinak já dala nejdřív každému zvířátku po prvním úkolu a teď krmím slona. Až bude mít dost, vrhnu se na dalšího :) Jen, kéž by, z toho butiku padalo věnečků víc..
     
  19. jozinko12

    jozinko12 Pisálek fóra

    ako mam ziskat vencek ked nemam mince
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.