Tržiště ve Farmeramě (16.5. - 29.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    No dost hustý no hurá do toho at je hotovo:oops::cry:
     
  2. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte, na akciu sa teším, ale budem improvizovať za chodu. Tie manuály sú pomaly náročnejšie ako štúdium na vysokej škole.
    Takže určite budem improvizovať. Do akcie idem kvôli upgradom domčeku, koľko zvládnem toľko.
    Držme si palce. ;)

    PS: Neviete niekto, či na akčnú plochu vplýva Jack? Mám už síce k dispozícii len 2 odkliknutia, ale predsa by trochu pomohli. 8)
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    To bude mišmaš.Musela jsem si na papír vypsat jednotlivé akce,co se kde sází a vypadává a kolik čeho je potřeba.Mám vše,tak teď jen aby to vypadávalo jak má.

    LV211
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    alderonka - Jack bude co platný jen pro farmu a bahamu, na spešl akční ploše nefunguje, tam nám pomůže jen hnůj a voda
    ;)
     
  5. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Zdravím farmáře, rozumím dobře, že si stonek budeme muset koupit za 475 hvězdiček!!
     
    ptakoun, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    veselafarmarka: myslím,že rozumíš dobře ;)

    Mám pocit,že tvůrci tohohle 13ti denního chaosu něco zobali nebo hulili a teď se tam válej smíchy
    z našich hlášekxDxDxDxD
     
  7. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    tak, tých 10 mincí musím dať - ide mi o odmenu 5 ZB :p
    prajem všetkým veľa chuti, počasie nám na hru praje ;)
     
    dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    jsem možná hnidopych, ale RT by neměl vymýšlet ptákoviny a pak by hra fungovala daleko lépe:
    Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 3 ks.
    To jsem zvědavý co se stane když mi zbudou 4 ks 8)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - tak ti asi jednu ještě seberou, abys měl ty 3 o_OxD
     
  10. llew65

    llew65 Vážený autor

    Zase dvě akce akce najednou a mezi akcemi žádná mezera. Si RT myslí, že s tím kompem spím?
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To by ti moc nepomohlo, když s ním budeš spát ,-))) jedině bdít. Podle kalendáře by měla být brzy i Děsivka, tak se máš na co těšit.
    Tak si mezeru udělej ,-)))
    Já se těším ,-)))))
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jsem večer nahlédla ... hotový guláš a že tak pozdě nejím, jsem si čtení nechala až na ráno xD. Hned jsem koukla, kolik napěstovat za den, tak bahamka určitě půjde. Na spešl ploše to chce 3 a půl otočky denně, by mělo jít bez ponocování s vodou a hnojem.
    Určitě jdu do toho už kvůli upgradům Domku na stromě. Mám teď 3 soboty pracovní, takže sklízet a sklízet ... doma, v práci, v MHD, v restauraci ... se snad někde zadaří xD
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem před akcí zkusila kolo štěstí 99/20 lístků a podařilo se +1 na budovy z dílny, to je mi tak platné, když nemám ke sklizení ani jednu dílnu a plno parfémů se zadařilo a nemám to kam dávat, stodola plná, chachááá
    :p
    Vypadlo 366 lístků a jen 105 trpajzlíků, tak ty posílám jako dárek, bo je to docela nepoměr. I těch trpaslíků bude třeba docela dost.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    kde najdu ten butik na ty věnečky?
     
    Honzulka05, sabma411 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mija.kecka: mezi dekoracemi. Levá lišta, bedna, ikona vázičky.
     
  16. pivco

    pivco Pisálek fóra

    prosím kde se dal sehnat domek na stromě upgready mám a nemám je kam dát
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pivco - ahoj, ve farmářském obchodě. Levá lišta - červený košík - ikona kombajnu - záložka sezónní zboží

    dům na stromě základ.png
     
    gold-lara, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem se rozhodla, že jedu jen vždy po 9 úkol, jen kdybych stíhala a potřebovala *mince, tak pojedu dál, trošku si to ulehčit, když je toho tolik
    :p
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no ja se v tom motám ale nojo zatím rozpěstovávám a pak se budu snažit se rozmotat z toho všeho snad pochopím co kde a jak akolikxDxD
    nechápu jak padá někomu nevím kolik vypadávátek já sklidila v půl 3 celou farmu i baha pole chlévy stromy a celkem 38 lístků okvětních a 28 trpaslíků
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No akce zajímavá jdu do toho jako vždy at se vám daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.