Tržiště ve Farmeramě (16.5. - 29.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jedu jen na akční a doplňuji pouze prasátku, protože tam jedině mohu dodávat a za mince kupuji věnečky, které mi budou na konci odkoupeny zatím jich mám 132, do zítřka jjich bude ještě víc. Jára
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. whoopi.black

    whoopi.black Zelenáč fóra

    může mě prosím někdo poradit kde seženu základní dekoraci dům na strome???
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    whoopi.black - ahoj, základ koupíš ve farmářském obchodě (levá lišta - ikona červeného košíku - ikona kombajnu - v sezónním zboží)

    dům na stromě základ.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Jara268 - zdravím, vůbec se mi ta výměna hvězdičkových mincí za venečky nezdá, není to výhodné. Když koupíš v obchodě těch 10 věnečků za 50 hvězdičkových mincí, tak se ti to vymění: teda dostaneš za 10 věnečků 290 BZ, 290 TBZ, 390 KR. Za 50 hvězdičkových mincí při výměně dostaneš 1250 KR, 26500 TBZ, 17500 KR.
    Já tedy neměním, zatím mám 150 hvězdičkových mincí, ještě asi bude 52 hvězdičkových mincí, splním 2x 11 úkol u prasátka, věnečků 37, trpaslíků 249, trubky 150, 129 z akční plochy.
     
    evainfo, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Možná to tu někde je,ale já to nenašel ani v hledat.Kde najdu dekoraci DÁM NA STROMĚ mám 10 upgradů a nevim kam s nima.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stačilo mrknout o kousek vejš, o jeden příspěvek nad tvým... tady
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj,nevím a nemůžu najít dekorky-ovocná oslava,odštavování a jídlový karnaval,za pomoc díky Skali-díky:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, to je sada dezignů, ze kterých si dekorky teprve vyrobíš
    - zakoupíš v akci v obchodě - stánek vedle prasete - pak dekorace postavíš a ty následně můžeš umístit na farmu, Bahamaramu nebo do nebe.

    [​IMG][​IMG] těmito tlačítky si zvolíš vzhled dekorace
     
    mituli a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Od každé dekorky mám jeden kus,myslím tím,že jsem si koupil 1 druh dekorace od všech tří variant dekorací,k tomu jsem si přidal párty lístek a zl. banány,měl jsem 183 hv. mincí,pokračoval bych dál,ale zítra dopoledne nemůžu a hlavně dnes bych toho stejně moc nenafarmařil,protože mi docházela zásoba píšťalkových rostlin:sleepy::sleepy:
     
  10. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Hustý!
    Nakonec jsem od nuly povstala z popela a dosáhla na řádek i s útratou za všechno možné okolo (22.5. jsem honem utratila všechny mince, za co šlo, neb jsem nějak v hlavě spojikla akci s Rajčeho výpravou). Jsem dobrá :D
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem vybírala i dekorky a budu jich mít 3, 4, 2 řazeno podle velikosti a v 10 akci balím ;)
     
    Honzulka05, zahradnice4 a Milka66 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nestihnu poslední dvě dekorace... co už, spát se musí a kopřivku z toho, doufám, nedostanu... :D Tak budu doufat v lepší příště a v O&D :)
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nakonec to vyšlo i na všechny dekorace,tedy 3 x 4 kousky, ale to jen díky tomu, že jsem mohla dost často sklízet, příště to vyjít nemusí
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Poslední dekorku jsem tedˇzískala ale byla to docela fuška.Myslela jsem že nestihnu
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Všem hezký den na tržišti :) se to nakonec podařilo, ale lišta se víc nafoukla xD finišujícím držím palečky.


    [​IMG]

    [​IMG]


     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Fíhá...
    ...tak nakonec i poslední 2 zvířata (Kohout a Prase) splněno do 9. úkolu!
    Ehm, tajemné bedny jsem u těchto 2 zvířat prostě nezmákla...
    ...ale upgrady na Dóm mám ;)
     
  17. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Akce skončila, co bude s butikem?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. - ahoj, z butiku je normální dekorka, ktrá dává BZ/TBZ. Kuk tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.