Zpětná vazba Tooltipy blokující secí tabulku a ruční setí - tooltipy ploch

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte problém s tooltipy a přejete si změnu nebo jejich úpravu?

  1. 1. Ano mám, jsem pro zrušení těchto tooltipů

    77.3%
  2. 2. Ano mám, ale jsem pro zmenšení velikost na jeden řádek

    12.5%
  3. 3. Ne nemám a nepřeji si žádné změny

    10.2%
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky se občas s tímto problémem setkávám (jak na PC, tak i na mobilu). Je to nepříjemné, a proto jsem hlasoval pro variantu zrušit tooltipy. Případní nováčci (kolik jich asi tak po letech bude?) budou/jsou zajisté schopni se ve Farmeramě pohybovat i bez tooltipů - navigace je vskutku intuitivní a pochopitelná během pár návštěv hry...
     
    ašada01 a kaolín11 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Problem jsem nezaznamena, nicmene davam ANO a byla bych klidne i pro zruseni dalsich (takove oznameni o moznosti vyuzivat pohopole, uz mi obcas leze i usima).
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No ráda bych dala ne. A nevedou k tomu důvody, že by se nováčci špatně orientovali, ale logická úvaha, že podle nastavení levlů se časem přestanou orientovat starší hráči. A byla by to pro nás výborná pomůcka navíc hrazena farmou. Nu což ano ....:)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek, pro všechny z vás předala sem výsledky dál a připsala, že bychom byli rádi jak za úpravu obsahu těchto tooltipů, tak za možnost samostatné deaktivace pro ty, kteří mají technické problémy. Věřím, že pokud má tato anketa nějakou šanci, tak prosadit aspoň změny, které by pomohly vyřešit problém pro všechny. Když je budeme moci deaktivovat, je to stejné jako je nemít a současně tak zachováme pro ostatní možnost je mít. Což mi připadá asi nejvíc férové. Krátký jasný popis jako Hlavní louka, Divoká louka, Mýtina, apod by určitě bohatě stačily pro rychlou a jasnou orientaci. Opravdu tam určitě nejsou potřeba literární díla a pokaždé jiný popis, podle toho, jak se překladatel vyspí.

    Díky všem za hlasování
    Nebylo důležité hlasovat stejně, bylo důležité hlasovat a vyjádřit svůj názor a případně dobrý nápad či návod, jak je možné situaci řešit. To jste dobře pochopili a za to vám patří poděkování.

    Děkujeme :)
    danda