Tombola s předměty 2017 (26.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 22/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky jsem si trochu zautrácela, preferuji ploché dárky, zvlášť když je tam PSC, z asi 4O pokusů 6x bažant, 3x pomelo,2x sokol a spousta bříz, ale velice poskromnu jedné stáje,zajímavé je, že se dala získat jen z akce...:)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Další tučňák, hrábě, trezor,3x mýdelník. Do zítřka si dám oraz.
     
    GordonSargent, sisinka a babina51 tohle ocenili.
  3. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Tomboly většinou nehraji, ale zkusil jsem své štěstí a dobře jsem udělal: 2xpomelo, 2xnarozeninová párty, sokol, bažant, tučňák, trezory a myrhovník.
    Maximální spokojenost, jen škoda, že tam nedali i žirafu.:)
     
    sisinka, michalka59 a babina51 tohle ocenili.
  4. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    no tak mi v tombole zasvítil sokol a dostala jsem tučnáka>:(
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Hurá mám ho..!
    Tak že můžu jít do sprchy.
    Jde někdo se mnou?

    [​IMG]
    Přísahám že nebudu zlobit!
    :D
    Možná...
    :p
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj marketka47,
    na foru ti to opravdu nikdo nezjistí. to můžou pouze na podpoře.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    marketka47 - jsou to dekorace, ne chlévy.
     
    GordonSargent, Jonsdorf a babina51 tohle ocenili.
  8. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    krakoramaja-děkuji,jsem to ale trouba,no jak se říká (za blbost se platí)xD
     
    krakoramaja a GordonSargent tohle ocenili.
  9. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    2x pomelo a ani to nebolelo. Jupí
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Z nabídky mi chyběl pouze Pomelovník a Pérový ateliér. Obětoval jsem tedy těch 25 florenů z vánoční akce a dostal jsem to, co jsem chtěl společně s bažantem, mlokem a továrnou na hrábě, takže za mě absolutní spokojenost. :D
     
  11. majami1

    majami1 Pisálek fóra

    ahojte, u mňa tiež spokojnosť, dostala som bažantov, sokolov a kamzíkov, tí mi chýbali, ešte tak mať viac florénov, tak by sa zišiel tučniak, mydlovník, pomelovník a perový ateliér. Ale aj tak spokojnosť, ešte nikdy sa mi nepodarilo získať 3 veci, ktoré mi chýbali :)
     
    satelit a michalka59 tohle ocenili.
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z 3 pokusov vyšiel homár, toho som nemal takže spokojnosť a ďalej už nekupujem. Šetrím florény na výpredaje mazlíčkov. :)
     
    sisinka, satelit a doben tohle ocenili.
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Podezřele rychlá a úspěšná akce :p:) Utraceno 85 fl = získáno co jsem chtěla. Jak snadné xD Pro tentokrát díky, ty kluku s maringotkou xD

    [​IMG]
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Majami1 - perový atelier jsem měl v kole štěstí, v obou variantách - tak trocha trpělivosti a třeba se zadaří.
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ve vláčku se mi nepovedl kamzík, tak jsem to zkusila dnes v tombole a mám 3, hrabiček 5 i ateliér se povedl, ale z pěkných dekorek nic. Tak zkusím štěstí zase zítra. Velmi vydařená akce, jsem spokojená. Pěkný večer.;););)
     
    satelit a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No konečně vidím spokojené, ba i nadšené farmáře v tomto vlákně :D Hurá :D A pak že to nepude xD
    Jdu taky zkusit štěstí.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Nakonec jsem ještě pár pokusů zkusil, protože stáje za 5 florenů nejsou v nabídce běžně. :D Akce Štědrý den v kombinaci s touto tombolou jsou pro mě akce s nejlepšími odměnami za poslední dobu, protože z té bedny s vodními zvířaty mi konečně vylezli oranžoví mloci. :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také jsem neodolala a protočila zbývající herní měnu - 14 pokusů, mám druhého sokola, další dvě výrobny na hrábě, perový ateliér, tři zlaté vikin(g)ské husy (alespoň se nebudu cítit osamělá xD), žabanti číslo čtyři a pět usedli na remízku mezi poli a pár dalších věcí, co zase nevím, co jsou, prostě si to nepíšu. Ale jsem moc spokojená, i posledně mi Marigold vydal lva a šneka docela rychle. Tak přeji štěstí i ostatním, ať mají stejnou radost a jsou spokojení jako já a další hráči, kterým se povedlo chybějící drahocennosti získat.
     
    Trepifajksl, GordonSargent a satelit tohle ocenili.
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já hlupka,poprvé jsem dala2x a no hádejte-2x tulen pak ještě a ještě.To teda fakt Fůůůj,z pěti pokusů 4x tulen,končím,sbohem a šáteček>:(>:(
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  20. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    ahoj, tak já protočila 60 florenů, abych se dočkala sokolíka. Ale před ním mi teda nadělil plno hrábí, Ingrid, pomela atd. Kukla jsem na konto a tam posledních 26 Fl. Tak co s nimi, že? ;) změnila jsem výběr a hup další sokol doma, no a hrábí mám 8 :D. Takže nakonec jsem spokojená. Ještě chci žirafu Marigolde, tak snad ji taky někdy přivezeš ! 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.