Tombola s předměty 2017 (26.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 22/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky jednou zkusím toho šizunka,ale kdyby přijel s takovouto nabídkou,tak ho budu pokoušet každý týden.:)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ... a jeden pokus by mohl být klidně za 50 FL.xD
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak tentokrát moc nechápu, co by se někomu mohlo nelíbit - možnost získat za 5 fl sokola nebo továrnu na hrabičky je prima. Jasně, že to nemusí vyjít - proto je to tombola - ale ta šance je určitě vyšší než u TCH. :)
    Já to určitě zkusím.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak mezitím se situace změnila - už ten pomelovník u mne přistál! Ale zaručeně by bral brášku, stejně jako sokol. Takže 5 pokusů tomu dám...
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Neuvěřitelné! Sokol, kamzík, pomelo, 3x mýdelník, jednou ta dekorka co dává bednu 2016. K tomu bříza, smuteční vrba. Poslední nevim, myslím, že ještě jedna vrba. Bylo 10 pokusů. 25 FL z odměny, 25 mě to stálo. Za tři nové věci, co nemám (tučně) a za docela fajn věci, co jich mám málo, je to kauf jak Brno!!! Hurej!!!
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Utracených 105 FL, kupuju pokaždé po třech, stejnou poptávku. Sokola mám, pomelo mám, k tomu kotel trezorů, skvrnitých mloků, mýdelníků a nevím čeho ještě, nezapisovala jsem si to, čekala jsem jen na sokola a pomelo, ostatní jsem měla. Tak to byl fofr. Děkuji, Marigolde, i těm z RT, dobře tě naprogramovali 8)
     
  6. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    To bylo rychlé. 2 krát pomelovník , 2 krát sokol, 3 krát kamzík, 3 krát bažant, 3 krát továrna na hrábě, 1 krát humr, a pár dekorací a jsem spokojená.
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Čtyři zásahy=čtyři trefy-pomelo,hrábě,mýdelník,zlatá husa(teď mám všechny tři),ještě chybí sokol snad zítra padne.Dnes OK.
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak já opět naprázdno, 20 florenů fuč a nic z toho, vše šlo do lišty, nemám hrábě ani pomelo ani kamzíka, takže zase čekat na jiné akce ach jo. Těm, co se to povedlo gratuluji.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    A je klid na dalších pár týdnů.
    Mám všechno co jsem chtěl.
    [​IMG]
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dal som 20 položiek 2 x a oplatilo sa.Mám 6 x továrna na hrable,4 x kamzík,6 x sokol,2 x pomelovník.Ostatné čo som získal bolo čo som už mal aj navyše v lište.Som nadmieru spokojný.
     
  11. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak ze 3 pokusů 2 věci co jsem neměla (mýdelník a pomelo) a z posledního bříza kterých ted není nikdy dost. Za mne naprostá spokojenost :)
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem zkusil 6 = 2x bříza,1 sokol, 2x tučňák, 1x hrábě. Jsem na vážkách, přeci jen pomelovník a ta Ingrid...
     
    sisinka a satelit tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak dlouho vydržíš bez pomelovníku? Máš ho u mně.
     
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Zkusil jsem zatím 3x -továrna na trezory,mýdelník a sokol.Spokojenost.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    3 pokusy -1x sokol 2x pomelo,tak tolik štěstí za 15 FL jsem nikdy nemělaxD
     
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny sviatocny dnik.:p.tak tombola nad moje ocakavania..naprosto spokojnost..vsetko co som chcela mi vyslo aj naviac..
    nech sa vam vsetkym dari:inlove:
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pechfógličko, díky! Ovšem šetři si ho. Pomelovník mám, ovšem zastávám názor, že v páru to jde lépe... Ale když ho nebudu mít, farma zugrunt nebude.
     
    sisinka, satelit a michalka59 tohle ocenili.
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I u mě je to naprostá spokojenost padl kamzík, sokol, pomelovník, továrna na hrábě, mýdelník, - jedním slovem prostě super
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Že jsou ty svátky ,dal sem tomu taškáři také vydělat.
    pomelo,bříza,mýdelník,2x vrba,mlok a sokol .
    Takže jsem spokojen a na velice dlouhou dobu si dám s utrácením pokoj!:)
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky
    i já se přidávám k většině... spokojenost...
    1) cena 5 fl pěkné čekala jsem 15 když jsou tam i chlévy
    2) jéééžišek nedonesl ani lak na vlasy :D :D který jsem záměrně 23.12 nekupovala s myšlenou že by snad....když došel.. a tak jsem si koupila floreny :) a udělala si omalovánkové vánoce ;)

    konečně mám sokola i kamzíka, + 2 ateliéry, 10 výroben na hrábě... no co půjdou na dračku při OaD ;), tučňáky, mloky, bažanta, pomelo a dva mýdelníky :) tak jak na to koukám už mi chybí jen ten šnek :D a jeden stromek na baha a mám asi zase vše ;)

    díky běžně utratím i dva balíky fl abych získala novinku, tentokráte plno novinek za 180 fl :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.