Tombola s nářadím (26.4. - 27.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    další vytahovačka na peníze :wuerg:.
     
    milostivas a -Kuteno- tohle ocenili.
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja potrebujem tehly ale floreny na tombolu dávať nebudem však časom mi napadajú.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já bych tolik nevyskakoval, že nářadí napadá samo. Vždyť náš drahý RT se přece může kdykoliv
    postarat o to, že nenapadá.
    :D:D
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mikešku, nepřivolávej neštěstí na naši hlavu! Třeba tam někdo v Hamburku umí česky a přečte si právě tvůj nápad a hnedlinko se jej jme dát do praxe.
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Mikeš maľuje čerta na stenu-.-
     
    milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mně tedy ne, poněvadž já bych se mu určitě nepovedl... Ale Luciouš, jo to je jiná!
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Než bych si platila náhodu, tak za ušetřené floreny,které bych zbytečně protočila, jsem si dříve raději koupila domečky pro drůbež... jednorázová investice, ale jistý příjem.
    Hagerr, dřevěných kladiv mám víc než dost, díky vyšlechtěnému květáku ve skleníku, stálo to pouze čas a květák:)
     
  8. slunecnice

    slunecnice Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    Mám stejný názor, úkoly by se měly plnit ale ne s kupováním košů, koše nekupuji a hry nedokončím ,již dlouhou dobu se do hry nutím.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/17
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    DANKA722, Trepifajksl - čerta starýho a ne můj nápad! Copak jste si ještě nevšimli, jak RT umí hezky
    v zájmu svých tučných příjmů přiškrtit kde co? Hlavně, aby nás nedržel pod krkem definitivně.
    Malovat neumím, ale třeba graffiti bych na nějakou krásnou zeď i dokázal.
    xDxDxD

    Edit
    No jo, mistr to já nejsem, ale přece bys nepovažoval za zničený majetek, kdyby
    se na stěně domu vyjímal tvůj čertovský portrét, byť provedený packalem.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 28/4/17
    milostivas, tydýtková a DANKA722 tohle ocenili.
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mikešku, grafiti je takový fujtajbl projev! Jó, kdybys zdobil domy sgrafity, jak to dovedli opravdoví mistři, to bych ti i zatleskal, fakt!
    Jinak ty čmáraly bych dal na nucené práce - všechny ty ošklivé malůvky vyčistit a nebo natáhnout nové omítky. Až by měli mozoule z pořádné práce, třeba by je ta chuť ničit jiným majetek přešla.
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.