Tombola s nářadím (26.4. - 27.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Tombola s nářadím ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 26.4. 10:00 hod. do 27.4. 11:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s nářadím, která funguje na stejném principu jako mini-akce Strombola a Stájbola. K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou nářadí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    • 250x hřebík
    • 200x prkna
    • 125x střešní tašky
    • 125x cihla
    • 5x kladivo
    • 5x barva
    • 4x pila
    • 4x rýč
    • 4x část stroje
    • 4x staré železo
    • 4x sprej
    • 4x sazenice dubu
    Na druhé stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
    [​IMG]
    • 500x hřebík
    • 450x prkna
    • 250x střešní tašky
    • 250x cihla
    • 10x kladivo
    • 10x barva
    • 10x pila
    • 10x štítek na zavazadlo
    • 10x odkapávací nádrž
    • 10x štětcové pero
    • 10x hřeben
    • 5x košík
    Na třetí stránce je v nabídce devět druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
    [​IMG]
    • 1000x hřebík
    • 1000x prkna
    • 500x střešní tašky
    • 500x cihla
    • 5x nůžky
    • 5x ventilátor
    • 5x včelí královna
    • 2x zachycovač pírek
    • 2x dřevěné kladivo
    Výběr lze před zakoupením nářadí upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného nářadí, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech druhů nářadí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm druhů nářadí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných položek. Jedna položka stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání nářadí, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených položek se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství položek se ukáže vyskakovací okno s informací, jaké nářadí jste získali. Například - jedna zakoupená položka…
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených položek
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik nářadí, kolik jste koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní položku, vždy získáte nářadí náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu nářadí při dalších nákupech.

    [​IMG]
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A zase jsem první .... :p Pouze pro info - nic nepotřebuju doktore.
     
  3. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    se ti dari posledni dobou
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    zkusím jen jednou 5 obětuji, potřebují kladivko,ale jak se znám nedojde...bbowling..včera jsem tě předběhla xD
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Potřebovala bych dřevěná kladiva na rozšíření zvěřince, ale při mém štěstíčku to budou jenom obyčejná, tak této tomboly se nezúčastním, děkuji odcházím...;););)
     
    evainfo, Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Bola by to strata FL, takže akoby sa ani nič nekonalo. :) Najbližšie až strombola alebo stájbola.
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak jsem zvědavá,kolik zbytečných akcí typu Tomboly na nářadí naše milé RT na nás ještě vymyslí.xDZa sebe děkuji,nechci,napadá samo,nebo pošlou sousedi.;)
     
    Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  8. dada42

    dada42 Pisálek fóra

    dřevěná kladiva se nechají získat ve skleníku, nyní když zaseji chřest tak padnou i 5 kladívek
     
  9. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Fakt ty poslední akce stojí za prd, jen z nás tahají peníze a nic nedají. Jde to od deseti k pěti, hra přestává být zajímavá. Už to hraničí jen z byznysem !!!!
     
    evainfo a babina51 tohle ocenili.
  10. esubil47

    esubil47 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    plně souhlasím
     
    slunecnice a babina51 tohle ocenili.
  11. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Akce o ničem.:cry:
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tato akcička jde mimo mě. Zásobuje mne dostatečně má farma, a také sem tam nějaký soused. Stejně ho zase tak nepotřebuji - výrobny si držím tak po dvou a co nejdříve dostanou oranž kabátek, aby se zkrátila doba výroby. Samo, pokud jsou to zvířátka šlechtěná, ty nešlechtěná musí čekat, než UP přijdou v akci stájbola, vláček atp.
    A na ty velkožrouty nářadí jsem ještě ani nekoukl, natož abych tam nějaké to dřívko či zvířátko hodil. Tím pádem hafo vrtaček, hm, a hoby market si otevřít nemůžu. Prý má licenci jen RT...;)
     
    dannger11, evainfo a axamík tohle ocenili.
  13. The_Brindle_Cat

    The_Brindle_Cat Pisálek fóra

    Vyměnila jsem 4 spreje plus dalších plno věciček za 4 spreje...:cry: No, nekupte to za tu cenu... -.-
    Stálo mě to 5 Fl...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj The_Brindle_Cat,
    nic jsi do této akce kromě 5florenů nevložila. To, co jsi zadala byl jen výběr možného nářadí, co by ti mohlo vypadnout. Za těch 5 fl ti vypadla jedna ze zvolených 8 možností.
     
    21Hans tohle ocenil(a).
  15. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No tombolu s nářadím vynechám všeho mam dost jen bych zkusil kdyby tam byla vrtačka. a cesta ty mam nedostatek a nechce se mi plýtvat kvůli tomu hodně zvířat to co tam chtěj kvantum za splnění úkolu. Floreny budu vyhazovat za něco užitečného raději.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky nemám potřebu se toho zúčastnit i když mě překvapuje co všechno už do tomboly dávají a jsem zvědavá na další ;) ... dříve jsme plakali po vrtačkách ... to by bylo nářadíčko za FL, které bych utrácela xD farmička mi dává svoje a rozšíření dalších hangárů na baha chce i jiné kvantum věcí v družstvu a to raději udělám radost druhým a zvířátka prodám na trhu :D
     
    -Kuteno- a mituli tohle ocenili.
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Stále postrádám vrtačky:mad:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Akci vynechávám jako vždy, když jde o nářadí. Myslím, že je to akce k ničemu, jak už tady někdo psal. Vrtačky napadají. Chce to jen klid a čas. Momentálně jich mám 48.
     
  19. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Vrtačky by byly, ale ze 40 pokusů mi nepadlo ani jednou kladivo, které mi pořád chybí :sleepy:
     
    jolka134, Trepifajksl a skalara.v tohle ocenili.
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Já potřebuji tisíce fošen a cihel. Ale pokoušet se o ně v loterii za floreny ??? ->hloupej možná jsem, ale až takhle úplně pitomej ani náhodou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.