Tombola s nářadím (22.8. - 23.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Tombola s nářadím ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 22.8. 10:00 hod. do 23.8. 11:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s nářadím, která funguje na stejném principu jako mini-akce Strombola a Stájbola. K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou nářadí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    • 300x hřebík
    • 250x prkna
    • 150x střešní tašky
    • 150x cihla
    • 5x kladivo
    • 5x barva
    • 4x pila
    • 4x rýč
    • 4x část stroje
    • 4x staré železo
    • 4x sprej
    • 4x sazenice dubu
    Na druhé stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
    [​IMG]
    • 600x hřebík
    • 500x prkna
    • 300x střešní tašky
    • 300x cihla
    • 10x kladivo
    • 10x barva
    • 10x pila
    • 10x štítek na zavazadlo
    • 10x odkapávací nádrž
    • 10x štětcové pero
    • 10x hřeben
    • 5x košík
    Na třetí stránce je v nabídce deset druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
    [​IMG]
    • 1200x hřebík
    • 1200x prkna
    • 600x střešní tašky
    • 600x cihla
    • 5x nůžky
    • 5x ventilátor
    • 5x včelí královna
    • 2x zachycovač pírek
    • 2x dřevěné kladivo
    • 1x vrtačka
    Výběr lze před zakoupením nářadí upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného nářadí, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech druhů nářadí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm druhů nářadí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných položek. Jedna položka stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání nářadí, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených položek se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství položek se ukáže vyskakovací okno s informací, jaké nářadí jste získali. Například - jedna zakoupená položka…
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených položek
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik nářadí, kolik jste koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní položku, vždy získáte nářadí náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu nářadí při dalších nákupech.

    [​IMG]
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, potřebovala bych sice prkna, tašky a dřevěné palice, ale uškudlené floreny si spíš nechám na stromky. Jára
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ten šejdíř je tady už zase, jo?? o_Oo_O
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dalo by se předpokládat, že pro velký úspěch se akce opakuje, ale tady to asi nehrozí, tak proč tak často? xD raději tak často dávejte opičí královnu ;)
     
    monsaf, Janina0971 a zejdy66 tohle ocenili.
  5. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    taky jsem pro opičí královnu,jedna z akcí,která přeje hráči,juchů
     
    Janina0971 a zejdy66 tohle ocenili.
  6. Dlouhavlaska

    Dlouhavlaska Zelenáč fóra

    no to se ale asi nelíbí majitelům ...ta opičí královna..:)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Pořád s tou náhodou, já nevím, už mi to leze na nervy. Pokud chci prémiové prvky, tak si je zaplatím, nebo hraju zadarmo bez nich. Ale když si chci něco zaplatit, tak to, co potřebuju.

    Až mi nacení cihly, tak pouvažuju, jestli si je koupím, nebo počkám, až napadají.

    Ovšem je mi silně proti srsti kupovat si nějakou tombolu se zajícem v pytli. Nechápu, co je k tomu vede. Proč není pevná cena? Nevím, nehraju nic jiného, ale snad se zbraně, upgrady a všechno ve hrách kupuje a prostě to odsedíš a vytřískáš z někoho/něčeho, nebo koupíš za peníze. Ale snad přímo ten kousek, ne? Kde se vzala ta věčná náhoda a loterie. Čeho je moc, toho je příliš.

    Už se těším, jak mi RT příště dá tombolu s pomocníky - za svých 150 Kč budu mít třeba jen na půl roku secí stroj. Už tak mám díky nějakým bednám u každého jinou dobu. Nejkratší u kombajnu.

    Edit: Otevřela jsem nějaké bedny - je tu ještě někdo, kdo má zatím 100% 1 hvězdu z beden s hvězdami? To je náhoda? Fakt bych byla raději, kdyby mi na férovku řekli, že budu mít z řádku za takovou a takovou dobu 1 hvězdu. A ne nějakou "náhodu", ovšem cinklou...
     
    Naposledy upraveno: 21/8/17
  8. doben

    doben Ikona fóra

    flexko náhoda hraje roli v obrovském množství her, takže můžeš být v klidu. Co se týče toho řádku s hvězdičkami, tak máš přece jistotu, že z každé bedny získáš minimálně 1 hvězdičku. Téhle tomboly jsem se myslím nikdy nezúčastnil a neplánuji to měnit.
     
    flexka a zejdy66 tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Přesně tohle jsem tady psal někdy minulou tombolu.
    Kdybych měl možnost si vybrat co chci, je to o něčem jiném. Ale tohle mi přijde prostě špatné.
    Kdyby to bylo :
    Kladivo má protihodnotu 200 - vyberu si třeba hřebíky, které myjí protihodnotu 1. Dostanu teda za jedno kladivo 200 hřebíků.
    Pak bych to asi bral, jenže pak si uvědomím že v tom hrajou roli i FL a hned je mi jasné že tuto akci nikdy nebudu podporovat a nebudu si ji všímat.

    To už je asi tak po 38 co se musím ptát : o co jim krucipísek jde ?
     
    zejdy66 a X-mole tohle ocenili.
  10. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj a fajn farmaření :inlove:
    Flexko, tak jsem se nechala hecnout a otevřela svých 5 beden s hvězdičkama. S vědomím že z prvních tří beden skočilo 6 hvězd, jsem si medila, jak mi to skáče :p .. a teď ? Z 5ti beden celých 7 ks hvězdiček xD Vypadá to, že zdárně mířím do tvých výsostných vod.. xD

    Takže zároveň odpoveď k tématu - zdejší koeficient náhody mě tak baví, že do nářaďové tomboly investuju jediné - bobek, který na ni hážu. :pxD
    Ať se daří, hra baví a kéž nám RT sešle zajímavější a chvályhodnější akce. :inlove: Pa.
     
    flexka a zejdy66 tohle ocenili.
  11. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Přesně tak,jak všichni píšete,bobek8)xD
     
    flexka a X-mole tohle ocenili.
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak já taky ze 7mi bedýnek 7 hvězdiček. A co vím, stejný průměr jsem měla i u předchozích otevření. Ale lepší než nic, no.

    A na nářadí bobek jako ostatní, téhle tomboly jsem se nezúčastnila ještě nikdy. Raději jsem při poslední slevě dokoupila drůbeží domky s nářadím na všechny plochy, to je výhodná dlouhodobá jistota.
     
    flexka tohle ocenil(a).
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Flexko, také se hlásím ke 100% 1. Zatím jsem nikdy neměla jiný počet.
     
    flexka tohle ocenil(a).
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) do hvězdičkové bedny dávají stabilně jen 1 hvězdičku - z žádné mi nevypadlo víc ... nářadí tentokrát kupovat nebudu, vrazila jsem do toho dost florenů při rozšiřování velkokapaciťáků, prkna jsem z toho šizuňka vymámila a teď nářadí v klidu zase hromadím, barevné chlívky nestavím neb šlechtěnci nejsou
     
    flexka a -samadoma- tohle ocenili.
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    "I vrtačku" ... těch mám přes 100 ks, super "i vrtačku" ... co takhle kladiva?
     
  16. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Tak já si koupila za 10 florenů opakovaně a vyskočila mi položka jenom jednou. Měla by být 2x. V okénku je 300x cihla, padne jenom to nic jiného a dostávam 300x cihla. -.-Nemělo by to být dvojnásobek? 600x cihla ? To není fér. Už mi to udělalo několikrát za sebou. Přišla jsem o floreny. Co stím teď? Můžete mi prosím poradit? Děkujio_O
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Henrieta.
    Ahoj, mělo by to být v pořádku. Oni se ti ty cihly nasčítaly, tzn. že jsi dostala 2x150 cihel. Právě jsme to testovaly. Ale i tak můžeš pro svůj klid kontaktovat herní podporu.
    Hezký den
     
  18. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    O ničem.:wuerg:
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    flexka: Taky si mě připiš na seznam, zatím taky ve všech bednách jen 1 hvězdička :) S napětím čekám, kdy se to zlomí - v mém případě to nejspíš bude znamenat, že pro změnu nevypadne nic :D
    Bolu s nářadím taky nehraji, zkrátka až napadá potřebný počet, tak napadá, nikam nechvátám ;)
     
    flexka tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mám 100% vždy jen jednu hvězdu xD stále doufám, že jednou padne 50 a ono nic, ani dvě nevypadly
    Flexka, souhlasím, kdyby prodávali to, co potřebujem, tak by se kupovalo, takto nee
     
    flexka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.