Tombola s nářadím (14.3. - 16.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, to je fakt! Při těch 180 je to na kapačky a dlouhodobou léčbu v lázních... Víte, že tam do člověka cpou šlehačkové dorty? Mňam, mňam... Do mne akorát pohyb, sakrblé...
     
    milostivas a matlafous123 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent 167 :p ... doufam, ze staci a nebudu muset dodavat jeste velikost obuvi a spodniho pradla (tu stejne nevim) xD
    Porad mi to jeste neda to odpiskat a parkrat denne otocim chrest na ty zazracny kladiva, co se tu prodavaji za zlaty prase a co byste rekli? >:( milostivas Porad mam jeste 10 tis. chrestu, pac mi z 250 vydanych ks vraci sklenik 249 ks zpet (aspon neco), tak nevim, nevim, kdy se mi povede tu stodolu vybilit :D
     
    milostivas a GordonSargent tohle ocenili.
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já neustupuju a točím květák 3x denně, chybí mi poslední dva bonusy, ale už 3 týdny odolává. Velké pozitivum je, že od chvíle, kdy jsem tu vypsala své závistivé pocity, tak systém začal zase vracet úrodu, takže mi taky neubývá :D. Házím často střední skleník, kde je ztráta minimální, ale to kladivo bych už brala, přiznávám bez mučení. Jednou ho stejně vydat musí. Ta velikost spodního prádla, když už to navrhuješ, by byla pikantní :D. Jsem zvědavá, jestli si ji někdo vyžádá. :p
     
    milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  4. llew65

    llew65 Vážený autor

    Kdyby byly vrtačky, tak nějaký ten FL obětuji, ale takhle jde tato akce vééélkýýým obloukem mimo mě.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já na kladiva šlechtila kosatec. Tenhle bonus se mi podařilo získat do 14 dní a samozřejmě byl až poslední. Ale za těch 14 dní jsem ten kosatec prošlechtila od žádného bounusu na všechny. Sem tam jsem to prostřídala jinou plodinou, ale myslím že hlavní roli v rychlosti šlechtění hrálo to, že jsem používala vždy jen největší skleník. Ztráta plodin sice velká, ale přijde mi to mnohem rychlejší, protože většina bonusů mi padla právě až na to třetí prodloužení. Brala jsem když se mi našel nějaký bonus, ostatní odměny jsem nechtěla. Takže já za sebe doporučuju šlechtit jen v tom velkém skleníku, brát všechny bonusy, odmítat jiné odměny a sem tam to prostřídat.

    Spíš mám problém se sloty na vyšlechtěné bonusy, těch bych potřebovala tak 2x, 3x víc. Ty za floreny se mi otvírat nechce, a 4 jsou fakt málo. Kdyby tam aspoň nebyla ta časová prodleva při zrušení aktivního bonusu. Kvůli malému počtu slotů jsem vyšlechtěním kosatce skončila a na další plodiny se nechystám, stejně bych jejich bonusy nemohla využít.

    A akci nedělám, zatím mi nic nechybí, neboť mi chybí úplně všechno a tím pádem je vše v poměru, není nic po čem bych extrémě toužila. Vrtačku ještě nemám ani jednu, takže jsem co se týká tomboly úplně v klidu.
     
    milostivas, GordonSargent a karbar tohle ocenili.
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Chtěla jsem dát jednou že to zkusím, ale nějako jsem si to rozmyslela.
    To ty floreny nacpu raději do stájí /snad ten bizon padne/.
    15 dní jsem nevybírala nářadí z domku pro drůbež a pěkně to naskákalo.
     
  7. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    zkusila jsem tombolu 2x kvůli prknům, ale dalo mi to co jsem nepotřebovala.. jinak se mi květák vyšlechtit nepodařilo, tak jsem vyšlechtila kosatec sice to dalo zabrat, ale po prvním zasazení s bonusem vypadlo z jednoho pole 10 dřevěných kladiv, ovšem prkýnka z vyšlechtěných jahod a orchidejí tak úžasně nepadají...
     
    milostivas, Xenie6161 a karbar tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Potřebný bonus vždy padne jako poslední a chvilku po tom, co je stodola vybílená, krejcarové konto za nákupy do skleníku prořídlé a znovu se potupně rozpěstovává
    [​IMG]
    matlafous, krejcarové konto, jak jsi zmiňovala, už máš prořídlé, ale toho chřestu ještě moc. Pokud máš ty ostatní bonusy, tak snad, když nepolevíš ,by mohl padnout do 14 dní. ;)A něco osobního ,koukám, že parametry máme naprosto stejné, akorát když Tobě vystavovali rodný list, tak mně občanku. Mám osmatřicítkyxD
     
    milostivas, skalara.v a Sovinka tohle ocenili.
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.