Tombola s nářadím (14.3. - 16.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Matlafous123, ty mi štveš :). Já mám dlouhodobě ve skleníku akorát dlouhý frňák, květák na kladiva šlechtím cca 2 měsíce, chybí mi poslední dva bonusy, prokládám občas právě chřestem, kde ale nemám zatím bonus ani jeden. Jako já o svém handicapu ve skleníku vím, ale když mi tu někdo provokativně strká před oči takhle rychlý úspěch, tak to na mě má efekt jako na jednu nejmenovanou jablíčko frňákovníku ;). Já už jsem teda přestala urychlovat čímkoliv, i SH radši syslím, protože bonusy nepadaly rychleji, zato ta záplava krejcarů, já mám cca každý druhý skleník krejcary, padá to i ze středního, což mi neskutečně štve, víc by se hodila zpátky úroda. Krejcarů mám už plný chrup, ale hra se v tomto nesmírně činí. Poslední dva týdny ten květák cpu cca 3x denně a bonus žádný, tak jsem opravdu zvědavá, jak dlouho po tobě dojedu aspoň jednu plodinu na kladiva, předpokládám, že ty ten chřest budeš mít komplet do konce týdne. :)

    EDIT: Karbar, bonusy zásadně neodmítám, byly by to zbytečně vynaložené plodiny, ale tvůj úspěch s bonusem cca každý druhý skleník ti teda můžu jen závidět :). Já mám ob jeden skleník zpět krejcary - poslední dva týdny je to tak téměř doslova (občas je to několik skleníků po sobě -.-). No co, nakonec se to taky podaří, s karafiátem to taky bylo nekonečné a když se podařilo, tak to nakonec je jedno. Každá farma má něco. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Do této akce nejdu.
    Možná zkusím tak jednou a více ne, však ono to nářadí postupně napadá.
    Na kladiva se mi podařil vyšlechtit květák a to postupným šlechtěním a střídáním ve skleníku všeho možného.
    Bonusy padaly vždy tak ob jeden skleník.
    Už od začátku šlechtění jsem žádný bonus neodmítala.
     
    babina51, milostivas a Sovinka tohle ocenili.
  3. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    matlafous123

    jo a ještě ti musí ten chřest dojít.. a pak dopěstovat :)
     
    GordonSargent a babina51 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak největší propadák za poslední dobu - dala jsem jen 20 FL, jak jsem avizovala a víc bych fakt nepustila ani chlup. za 20 FL mám 125 prken, to ostatní ani nepotřebuji, chachááááá, již nikdy více. Kdo jste odolali, tak jste udělali moc dobře xD;)
     
  5. babako

    babako Expert fóra

    A už ti letí gratulace bleskováááááá..
    Hlásím že akci pouštím k ledu,toliko to nářadí nepotřebuji,prostě si počkám..
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hyenko, tvůj chrup jsi prohlásila za dvouletý a teď máš 40? Bože, vy zubaté potvůrky ale hrozně rychle stárnete! Chtělo by to elixír mládí...
    Velká gratulka ke kulatinám a važ si toho - je to posledních cet a jak to bude sát, tak nebudeš stačit zírat, jak jsou různé choroby neskutečně vlezlé...
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsem tady na foru i na ostatnich komunikacnich kanalech velkem diky za gratulace a darecky! :inlove:

    Jinak jsem si na 99,9% jista, ze do konce Toollsboly uz nikoho vic nenastvu ;) Aneb: stav zustava od rana setrvaly:
    [​IMG]
    Od te doby, co mi padl bonus na kazdy druhy sklenik, jsem otocila dalsich 20. 16x stredni sklenik, 3x maly, 1x velky, s nicim nemicham, zkracuji dobu SH na nejnizsi moznou, vraci se mi zpet skoro jenom chrest (jednou jsem videla SH, 2x nejake krejcary, 3x BZ), jinak uz bych mela asi stodolu vybilenou. Zbyva mi okolo 10 tis. chrestu, ktery si necham na slechteni po ukonceni teto saskarny a ostatnim bych asi doporucila to same :D
     
    Naposledy upraveno: 15/3/17
  8. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    sem říkala,že kladivo padne až spolu s posledním chřestem...teda při troše štěstí :)
    Jinak Matlafousová taky vše nej ke kulatinám...a víš jak to je?? po 40 na nás už prý píská jen konvice :p
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, Milostivas, starou belu. To vzalo za své s rychlovarnými... Na mě už jen vlak
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak, vyzkoušela jsem to, abych věčně jenom nefrflala, že nemám prkna a jak to dopadlo, můžete vidět zde, prosím:
    Výběr:
    [​IMG] (šlo mi jen o prkna)
    A výsledek:
    prkna 125 ks - 2x
    prkna 250 ks - 1x
    cihly 100 ks - 1x
    tašky 100 ks - 1x
    hřebíky 250 ks - 1x
    kladívka 4 ks - 1x
    Takže za 35 zlatek (15,90 CZK) mám 500 prken.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dala jsem dvě otočky,padly cihly(fajn) a potom čtyři rýče které jsou mi na prd,jedině bych šla zrýt chodník okolo paneláku.
    FA107...BAHA335
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Určitě by utržíli víc peněz,kdyby si člověk mohl koupit jen to,co potřebuje.Podle mě je tahle akce úplně zbytečná,opravdu už neví,jak z lidí vytáhnout víc peněz.Jo takhle nabídnout ke koupi v tajemničkách florenovník,to by se divili. xD
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Matlafousová nám dneska slaví a tak jí přeji hodně zdraví. Taktéž štěstí, hodně lásky a nechť se daří v reálu, i v tom našem virtuálu. Ještě hodně spokojenosti, bo té není nikdy dosti.
    Pořádně to oslav, ať je v Matlafousově hodně veselo a je dlouho o čem mluvit a na co vzpomínat.
    Pche, prý stará šleble - houbelec, v nejlepším věku. Já bych zavzpomínal na film Jiřího Smyczka"Jen si tak trošku písknout."

    Pííííííísk !! ;):D
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    babako Doletela prvni tridou, dekuji Ladiku! 8)
    Trepifajksl Vazim, neboj! Momentalne plnych 52,1 kg :p
    Druid.Panoramix Ty jsi proste nesmrtelnej romantik! ;)

    Holky, diky za gratulace a kyticky - vsechny zpravy jsem precetla, jen ted trochu nestiham, ale napravim :)
     
    GordonSargent a milostivas tohle ocenili.
  15. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Trepifajksl

    no kurnik,s varnou konvicí klesá moje sebevědomí... takže už nic nooo... :(
    a jako ten vlak,tam může být čééék rád,že ten aspoň pískne... jinak je z nás akční padátko :p

    Jo a Matlafousová taky při oslavách nezapomeň,že kdo se ráno nestydí ten se večer nebavil :) :)

    a ať nejsem mimo téma,já zatím stále odolávám zkoušet nářadí...ale skalárka mě nahlodává..
    skalara.v

    "Takže za 35 zlatek (15,90 CZK) mám 500 prken. " a to je tedy dobře nebo néééé???
     
    GordonSargent a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    milostivas - nad tím právě celý den dumám - esli je to dobré nebo špatné xD
     
  17. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    ahaaa,tak já ještě počkám :)
     
    GordonSargent, Xenie6161 a skalara.v tohle ocenili.
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Supr legrační akce jen po 5 florenech :cry:. RT je jasné, že máme hafo vrtaček a chybí nám prkna a cihly. Tak to vykoumal a doufá, že z nás vyrazí nějaký ten reálný peníz. Možná, že se mu to daří, ale já si počkám, až mi ty Lorencovi prkotiny napadají vlastní pílí......
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jak tady někdo poznamenal že utáhly kohoutky na vypadávání, tak musím souhlasit.
    Tohle mi vypadlo z plochy kterou z poloviny tvoří chlívky a z ploviny pole (konkrétně z červeným zelím)
    [​IMG]

    A tohle vykouzlil systém z plochy chlívků.
    [​IMG]
     
    milostivas, skalara.v a Apachie1 tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, z toho co jsi měl na ploše - milosrdně překryto - Tě systém vyhodnotil, že už vlastně žádné nářadí nepotřebuješ. ;)
    matlafous, ještě musíš dodat konstantu "bé"...výška, abychom si o Tobě mohli učinit komplexní představu . Ono něco jiného je mít půl metráku při výšce 145 nebo 18O.;)xD
     
    milostivas, matlafous123 a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.