Tombola s nářadím (14.3. - 16.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak to je zase super výmyslxD tipuji, že další lvl bude, že si budeme moci pořídit samozřejmě za FL různé hřebíky a místo prken palubky.
    Šla bych do akce jedině s podmínkou, že můžu vyrobit pár dřevěných rakví, které bych s chutí odeslala RT xD
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Zdravím farmáři,
    i já se přidávám ke skupině těch, kteří vynechávají. Samozřejmě oceňuji snahu RT přijít s něčím novým (na čem se dá vydělat - jsou prostě šikovní), ale kupovat za floreny (které koupím za peníze) něco, co mi vyskakuje při sklizni, určitě nebudu. Dost na tom, že za peníze nakupuju superkrmivo (ze kterého mi při BB nic kloudného nevypadne), za floreny tajemnice (ze kterých mi nic nevypadne) atd. Prostě tyhle sázky na náhody jsou špatně nastavené a já investuji s jistotou jedině do pomocníků. Všem nadšencům držím palce a budu z povzdálí sledovat...
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druide,zbytečně pajdu ponoukáš k našeptávání. I kdyby ho RT vyslyšelo a dalo vercajk do O/D,asi by nikdo nedal 350 licencí za výměny 350ti cihel,neboť jak známo,zde platí kus za kus.A to i v případě 1 královna za 350 prken.
    Toolbola by mohla býti zajímavá jen v případě přidání jedné nuly a ubrání množství označení.Asi tak do poměru 3-2-1...Šance 1:6 na 3500 ks prken by donutila hráče pustit chlup.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  5. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Určitě vynechávám. Nezajímavé.:wuerg:
     
    milostivas a myš59 tohle ocenili.
  6. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    • Příspěvek je bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ó, číst zdejší ohlasy je daleko zajímavější, než návrh, jak vypustit naši náplň peněženek směrem k BP. Hm, jsem ochoten čas od času toto volání vyslyšet, ale v tomto případě nejspíše použiji léty osvědčený recept na naléhání jakéhokoli druhu - vosk do uší. Když pomohl Odysseovi, proč ne mně, že?
    Doufám, že odolavších bude hodně a tento stupido nápad upadne v zapomnění...
     
  8. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Já tu to akci vynechávám v klidu mam všeho dostatek, ale co nemám to jsou stavební plány a vrtačky to tu není na získání. Takže pro mě je to zbytečné. Jinak přeji všem krásnou hru.
     
    milostivas a myš59 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Btw vcera vecer jsem se, inspirovana touto akci, pustila zkusebne do slechteni chrestu... zajima me predevsim, zda bude mit spustena akce vliv i na tento aspekt a tady je prozatimni vysledek.

    [​IMG]
    PS: Bonusy skacou neskutecnym tempem (zatim z kazdeho druheho skleniku). Tipnete si nekdo, jak dlouho budou odolavat kladiva? ;) Majitel nejblizsiho odhadu ma u me MJS nebo jarni venec (dle vlastnich preferenci).
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, nářadí mám dost, chybí mi jen plány a vrtačky. A jak tak, na to koukám ještě pěkně dlouho mi chybět budou. Vidím, že v této akci je nezískám. A ani v družstvu nemíním k vůli plánům zvířátka už obětovat. RT by se mělo raději postarat o nové plochy, tím by určitě více hráče motivovalo.
     
    babako, milostivas a myš59 tohle ocenili.
  11. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Jak se psalo výše, vrtačky ani plány nejsou, tak pro mne akce nezajimavá;)spíš další plochu na políčka, jak na baha ,
    tak farmě bych brala
     
    babako a milostivas tohle ocenili.
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    kladivko sice v nabídce je,ale při mé smůle náhodnosti,určitě nepříjde, škoda florenů;) a plány a vrtačky nevidím, tak si ještě nějakou dobu počkám...
     
    babako, milostivas a helik006 tohle ocenili.
  13. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    V první chvilce už jsem se chtěl zůčastnit a začal jsem plánovat hezký večer při svíčkách z dobrou večeří (jak se sluší a patří) a pak jsem si uvědomil že se nejedná o "věneček" ale o nějakou seschlou ozdobu vhodnou max na hřbitov.
    Ach jo ......
    :oops:
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Esnyr, chápu to dobře, že sis plánoval s matlafousovou večeři při svíčkách, kdy si jí chtěl připravit o věneček a pak si to nazval seschlou ozdobou? o_O
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Moment, moment, chcete rict, ze ta seschla ozdoba hrbitova bylo oznaceni me osoby? xDxDxD Sice zitra oslavim 40., ale takhle teda nee-e, vazeni! >:(:p ..... A ja uz malem Esnyrovi kyvla :oops::cry:
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafous, není čeho želet, jednou uveřejnil snímek, kdy se zúčastnil Poslední večeře Páně, on už to žádný jura nebude xD
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    nářadí žádné nekupuju - mám dost. A za floreny škoda.
    Ale aspoň jsem se tu dobře pobavila - představa matlafousovic seschlého věnečku a parťáka pamatujícího večeři Páně...konečně vyleštím monitor. A asi budu muset matlafousce připomenout, že je vše potřeba zalévat, aby to jednou vykvetlo...
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Už nevědí jak z nás ty prachy dostat. Nářadí jde mimo mě,škoda florenů.
    Jo vrtačky,to by byla jiná. A na plány mi chybí šlechtěnci, mě se žádní pořádní nerodí a na trhu věčně pusto a prázdno.Ani nemám ty krejcárky za co utratit.
    A tak si počkám na strombolu,tam mám velké mezery.
     
  19. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    matlafous123

    kladiva samosebou budou odolávat až do konce... dokud nepadnou :)


    A mě by zase zajímalo kolik by mě stálo v této supr neodolatelné akci doplnění cihel s prknama :p




    [​IMG] [​IMG]
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    milostivas Odolava statecne: zatim 5 strednim, 1 malemu a 1 velkem skleniku -.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.