Tombola s nářadím (14.3. - 16.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Tombola s nářadím ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 14.3. 14:00 hod. do 16.3. 14:00 hod. proběhne mini-akce Tombola s nářadím, která funguje na stejném principu jako mini-akce Strombola a Stájbola. K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou nářadí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    • 250x hřebík
    • 125x prkna
    • 100x střešní tašky
    • 100x cihla
    • 4x kladivo
    • 4x barva
    • 4x pila
    • 4x rýč
    • 4x část stroje
    • 4x staré železo
    • 4x sprej
    • 4x sazenice dubu
    Na druhé stránce je v nabídce dvanáct druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
    [​IMG]
    • 500x hřebík
    • 250x prkna
    • 175x střešní tašky
    • 175x cihla
    • 10x kladivo
    • 10x barva
    • 10x pila
    • 10x rýč
    • 10x sprej
    • 10x odkapávací nádrž
    • 10x štětcové pero
    • 5x nůžky
    Na třetí stránce je v nabídce devět druhů nářadí, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
    [​IMG]
    • 1000x hřebík
    • 500x prkna
    • 350x střešní tašky
    • 350x cihla
    • 10x košík
    • 5x ventilátor
    • 5x včelí královna
    • 2x zachycovač pírek
    • 2x dřevěné kladivo
    Výběr lze před zakoupením nářadí upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného nářadí, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech druhů nářadí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm druhů nářadí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných položek. Jedna položka stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání nářadí, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených položek se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství položek se ukáže vyskakovací okno s informací, jaké nářadí jste získali. Například - jedna zakoupená položka…
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených položek
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik nářadí, kolik jste koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní položku, vždy získáte nářadí náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu nářadí při dalších nákupech.

    [​IMG]
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    o_O:music: Nooo, to jsem zvedava, kdo do teto akce jde! Dekuji, vynechavam.
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Taky nemusím, mějte se:sleepy:A na vrtačky jste zapoměli?o_O
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No právě,kde jsou vrtačky ??:(jinak mě to teda nechává chladnou:eek:
     
  5. janinecka2

    janinecka2 Pisálek fóra

    ja do toho pujdu moc mi chyby kladiva tak snad neco dostanu
     
  6. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Pridavam sa aj ja vynechavam :sleepy:.
     
  7. trven

    trven Pisálek fóra

    mě se to líbí, mám strašně málo nářadí, super :)
     
  8. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Vrtaček mám, že bych mohla být od minuty zubařem, nicméně nemám dost dřeva a taky chybí dřevěná kladiva......a bohužel i floreny, jinak bych do akce šla.
     
  9. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Tak tohle opravdu vynechávám. Všeho mám dostatek a ještě tady spousta věcí chybí. Asi je to možná výhodné pro nižší lvl ale i o tom pochybuji.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak tohle z klidem vyignoruju.
    Loterie nemám v oblibě a tato akce nic jiného než jednoruký bandita není. Za xyz věcí dostanu náhodně něco co ani nemusím potřebovat.
    Navíc krátce hrající hráč nebude mít toliko věcí aby mohl podnikat nějaké experimentování a dlouhodobě hrající toho všeho mají 3 vědra.

    Poplatek 5 peněz bych být RT vynechal. To už se vyplatí Fl šetřit a koupit nějaké xxl bedny ze kterých toho dostane mnohem více.
     
  11. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já to vyzkouším, chybí mi spousta dřeva a vrtaček mám dost. Nemyslim si že je to jen pro nízké lvl. Jsem lvl 98 a dřevo se mi hodí. N.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Chybí mi pouze vrtačky,zbytek mám.Tak vynechávám.Alespoň ušetřím.
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Vzhledem k absenci vrtaček akce nezajímavá. Děkuji pěkně nemlsám.
     
  14. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Hm... Tak tohle taky vynechávám. Chybí mi prkna a dřevěná kladiva, ale prkna dojdou a sázet spousty florenů na slepou náhodu, že mi vypadne kladivo a ono jako naschvál nic? To si je raději nechám a investuju je rozumněji.
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tato akce jde mimo mne, abych za floreny kupovala zboží , které se zrovna nehodí a to , co by za něco stálo stejně nedostanu. Děkuji , nechci. ;););)
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Smysl téhle akce fakt nechápu. A nepotřebuju nic z nabídky.
     
  17. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    tak túto úlohu tiež vynechávam,náradia mám zatiaľ dosť
     
  18. papulice

    papulice Veterán fóra

    také vynechávám,všeho mám dost i když vrtačky bych také brala...
     
  19. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Zdravím, sice mi chybí prkna, a to tak že hodně, nicméně vyhazovat fl za nářadí, tak to fakt ne. Navíc po mé zkušenosti se strombolou a stájbolou jsem poučena, že zdaleka ne vždy se člověk (jako já) dočká toho, po čem slintá. (nebo touží, popř. co potřebuje). A pak, floreny mi nějak nepadají z nebe, takže raději je budu šetřit na něco smysluplnějšího. Ono je pořád, do čeho je cpát.
    Hezký den, LF
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Nápad to není špatný, v rámci nových příbytků jako je zvěřinec, výrobna a arboretum, v současné době lze mít 3 zvěřince, 2 výrobny, 2 arboreta na farmě a po dvou od druhu na baha. To hra nabízí...
    A náročnost na nářadí pro plány na rozšíření, jsou vysoké. Na samotné rozšíření jsou nároky ještě vyšší.
    Takže logický krok ze strany RT je jasný. Kdo nechce čekat, než mu napadá nářadí v dostatečné výši, si raději za "pár" florenů tombolu dopřeje. Už jen kvůli větší výnosnosti z domků.

    Já osobně ještě nevím, zkusím určitě, a jestli to bude vypadat slibně i pár pokusů otočím, přeci jen trpím na prkna, zima byla krutá a spálili jsme vše co šlo :)) (A když zavítám do vlákna tomu určenému, tak nejsem sama, které chybí prkna, cihly a jiné "zbytečnosti")
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.