Tombola s bednami / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Jen pro zajímavost:

    38x bedna s hvězdami ( může padnout 1,2,3,10,25,50 ) - výsledek 45 hvězdxD
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak syn zkusil 3 x za 9 FL a křeččí past má... já také 3 x 9 FL a houby houby.... :cry:
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Zkusila jsem za 30 fl. a ani náhodou, tak si jdu lízat rány a asi nechám křečky v pasti...
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co furt máte s těma křečkama... já mám na mýtině jedno oranžové obydlí, nechávám je pozvolna množit, aby doplňovali vyčerpanou pracovní sílu ve vedlejší továrně na trezory... 8)
    Taky jsem si se šejdířem zahrála partičku za floreny z bylinkové akce. Nula od nuly pošla - co si pamatuju z luxusního nákupu beden, tak jednu hvězdičku, jednu rama minci a celý jeden krejcar... xD
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    chtěla bych tučňáka, ale při mém štěstí určitě nebude a když to tady čtu, tak do toho nejdu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    hroudov: pokud ho RT při OaD pustí, tak ti ho daruji, mám jich 11 :)
    PS: ještě bude královna, možná bude házet tyhle bedny.... Z nich jich mám asi 6 ;)
     
    Honzulka05 a hroudov tohle ocenili.
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Ahoj, to by bylo moc fajn, zkusila jsem, ale bohužel jen samé SH a tučňák nikde, tak uvidíme :D
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Kde najdem tie bedne? To otvara automaticky? LEbo ked idem do inventara tam ich vobec nemam a netusim kde sa to da najst a otvorit.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Wevinka - získané bedny najdeš v inventáři - pod ikonou vázičky - záložka spotřební zboží / spotrebný tovar
    Můžeš si hledání zjednodušit vyhledávacím okýnkem

    debny.png
     
    mamča50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Po rokoch začína Farmerama nudiť. Už sa ani na akcie neteším. Naliala som sem dosť prachov, tak sem chodím skôr zo zotrvačnosti.... škoda, že to takto upadá.
     
    jana151049 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak tomboly moc ráda nemám, ale tady se nechám zlákat pro křeččí past a možná i nemrtvý poklad, už jich pár je a v parku jim to moc sluší :p
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokoušel sem štěstí a snažil se získat dekorku dávající jeden floren a až později jsem si přečet,že dekorku je možné sklidit pouze 10x.o_O
    Díky tomu se mi podařilo získat 3x deštník z pěti bedýnek! (zřejmě nejlepší dekorace ve hře):) Jinak ještě 11 pastí.
     
  13. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak jsem zkusila 3 hry. První dala křeččí past, druhá nemrtví poklad a třetí bednu s floreny. Ta mi dala 3 floreny a tak bylo na další hru a z té padla opět křeččí past :D Tohle se mi ještě v životě nestalo :D
     
    Honzulka05, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bedna s floreny mě minula, ale mám obě dekorace, které jsem neměl ,-) past a poklad.

    Edit anvan: píšeme si,-)))
     
    Naposledy upraveno: 6/5/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dalších asi 150florenů zmizelo v nenávratnu a opět se mi nepodařilo nic získat - ani křeččí past, ani ten tečkovaný deštník, který jsem si tolik přála. Podařilo se mi pár ostrovních beden získat, ale samozřejmě tam bylo na truc vše jiné. No a tu placatou rybu taky nemám, činčilu také ne - proč já vlastně pořád ty prachy sem strkám. Takže tímto zahajuji začátek konce.:(
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Koho jste potkali?Co vám to nalhali?Kde vidíte křeččí past?Ajaký deštník?díky za vysvětlenío_Oskali-díky:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 7/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Len tu ide naozaj o šťastie.
    Kúpila som 2x a 2x mi to hodilo rovnakú bedňu, joj, ale vedela som, že získať škrečiu pascu by bol zázrak :D
    Držím palce
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já se z toho zbláznim,skusil jsem štěstí (18 fl) na křeččí past a ono prd,že já to neměl zkoušet a nechat si těch 37 fl co jsem měl:oops::oops:,snad tombola bude za hodně dlouho,začíná mě to štvát
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05: kdo šetří, má za tři... manta Franta se mi povedl, protože ostatní vykazovali velikou pravděpodobnost zisku, tak jsem investovala tu ubohou hotovost. U potulného šejdíře nekupuju, když nemám na rozhazování... 8)
     
    GordonSargent, Honzulka05 a mituli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.