To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    kaolin11 - tak se mi zdá, že dráždíš hada bosou nohou. Srandičky, ptákovinky, ale jednoho krásného dne si to po Tobě přečte někdo kdo nemyslí a budeš ho odřezávat z háku na lustr.xDxD Jak kdyby nestačilo, že se dnes objevil první, co se ozval, že nemá žádné akční rostliny a teď ještě záměna s melouny. Já vím, veselá mysl = půl zdraví, ale na druhou stranu se říká:"Všeho moc škodí."
    Nechci být falešným prorokem, ale myslím, že si zítra podobných legrácek užijeme vrchovatě. Ještě, že následující akce nemá 4.místnost.:music::music:
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    To je snad poprvé, kdy není stonek až za všechny úkoly hotové, ale smrknou nám ho už za 120 ze 150 dodávek i s dekorkami, které jdou získat dřívxD.

    Já půjdu určitě po TS. Minule to byl oranžový kurník, teď by mi mohli dát žlutou kachnu...:cry: Pták jako pták, labutě lítají někde nad Issyk-kulem.
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    kaolin11_ panebože ty jsi ale číslo kaolínexDxDxDxDxD
    je fakt, že jsem si chvíli také myslel, že melouny mám ve stodolexDxDxDxD
     
  4. KáťaKatynka

    KáťaKatynka Pisálek fóra

    v 68. úkole žabáka Andyho je uvedena odměna 3200 EP, předpokládám, že to jsou nějaké body zkušenosti...kdyby to chtěl někdo opravit, nebo přeložit do češtiny....??
     
  5. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    :D no u nás je cukrový melón jednoducho žltá dyňa :D mňam ľúbim :) no koniec marca, daňové priznania, plus práca , plus DPH :D :D . takže akcia bude len tak halabala :) uvidím koľko stihnem . a až zajtra sa rozhodnem ako si farmu prerobím , lebo stromy som si zatiaľ nedala preč :) hm, hm.. pomocníkov zase nemám, no to bude ťukania :D
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    pajda361 - som asi smädná ťava, ale prosím, co znamená odměna "3200 EP" v 68. úkolu žabáka Andyho? Díky.

    Ha, KáťaKatynka byla rychlejší. Že by "experience points"? Asi jo :music:
     
    papulice a duna.duna1 tohle ocenili.
  7. var

    var Pisálek fóra


    ahoj ..i mě se farma šíleně seká a nepomáhá žádné čištění
     
    papulice a fany2020 tohle ocenili.
  8. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    proč je 6 hodin růstu akční rotliny, bylo by rychlejší, kdyby to "někdo" zkrátil
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    to sú Erfahrungspunkte a chodia priamo z Hamburgu, ja by som ich nemenila za nejaké BS alebo BZ
     
  10. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak pěkný večer všem :).......... je toho čím dál víc spíš to začíná být maraton :cry:a hlavně problém s padátky >:( ty plodiny no je jich jak máků ale budiž.............. jen se divím že tam ještě nejsou připletené zvířata atd... no co bude bude a co ne tak ať to vezme VODAxD tak zítra na studni s žabáky:p
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslel jsem si,že zbytek melounů dokoupím na trhu,ale jak to tak pozoruju , už mně někdo předběhl!:music:Nevadí dopěstuji zítra!:eek:
    Zatím to tedy z polí moc nepadá!o_O
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer.
    Akce , jak to říct...že by mě nějak rozjásala, abych již s předstihem
    leštila holínky, to určitě ne. Jen mi na chvíli vylétly bulvy jako jója, když
    na mě z infa vykoukly dlouhé tabulky. Pak se mozek uklidnil, přelouskala
    jsem vše a výsledek = spousta pěstování , mletí , shánění vyskakovátek
    = odměny nic moc , už by to v odměnách chtělo nějakou změnu=akci stejně
    dělat budu, jak jinak, dělám každou= nadšení však poslední dobou žádné!
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    DANKA722 - díky, ještě že jsme tu takoví intergalaktičtí multilingvisti ;).
     
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No to mi nedělejte-.-xDJsem si před chvílí šla zasadit a ejhle cukrový meloun v liště,málem mi spadlo srdíčko do kalhoto_O;) Hned mne napadlo,že neumím číst a prošvihla začátek akce,jukla se do chyb ve hře a srdíčko se vrátiloxDTak snad zítra pojede vše jak po másle,když si to vybrali už dnes;)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    xDxDxD Jeee, tady je to dneska vecer ustav xD Akorat jste zapomeli na kralika Hopsatko 8) Jo a hlasim hops do 90 lvl prave ted ;)
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj KáťaKatynka, stěby,
    děkujeme za upozornění, chybka je už opravena.
     
    marketka47 a tomokoco tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolin11 už přestaň provokovat nebo to tu zítra bude fakt HUSTÝxD;)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    matlafous123 - tak to srdečně gratuluji ke kulatinám a přeji ještě mnoho radosti ze hry. :D:D
     
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous9876543210: všichni gratulujeme a skláníme se před Tvým výkonem, a kdybys zcela náááááhodou měla dnes narozeniny, tak gratulujeme také;)
    Mimochodem: kolik už máš melounů a vyskakovátek???xDxDxD
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Dekuji, dekuji, dekuji! Kulatiny mi farma dala k dnesnim nekulatym 39. ;)

    fugger64 ;) Sibale! Dekuji jeste jednou ;) Melouny jsem teprve rozpestovala, takze 2763, akorat s temi padatky je to bida (z kukurice nic nepada) :(
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.