To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Druide, mne tak napadlo: jsi déle sloužící obyvatel Země? My, co jsme vyrůstali od těch 60 let, se vyznáme v jinotajích... Takže, příště naznač a my si doplníme. Já je občas najdu i naprosto nevinných větách a pak prskám smíchy. Od určité doby už neprskám kávu a zákusek... Jsem se pěkně nadřel, než jsem noťase uklidil - by člověk nevěřil, jak daleko doletí drobky nadopované kávou! Jinak ze smazaných příspěvků si hlavu nedělej, mně jich také pár zeditovali - patrně nebyli v duchu doby. Mně taky hlava leccos nebere - teď mne něco napadlo, sákryš, že bych to poslala evropskému anděli? Ušetřila by se spousta komodit...
     
    Robinela1, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  2. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Rostlinky zachráněny "za pět dvanáct". Ale těm žabákům jsme nepostavili rybníček..
     
    lacrima a evainfo tohle ocenili.
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    TO bude úkol na příště - protože žába bez rybníčku dlouho nevydrží... Těšme se tedy na druhé kolo!;)
    Stav na konci: 74 sklenic, 99 brk a 2 melouny
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce zdárně dokončena a dárečky rozbaleny. Labuťka se neobjevila, ale chlívky skončily v liště. Ale jak se říká: Darovanému koni na zuby nekoukej!!! Třeba se někdy budou hodit. Ze stromků to byla jenom planika XL a nějaké XXL a na baha to byly dva tamarindy XXL. To jsem byla spokojená. Přeji pěkný den!;););)
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak se mě podařilo namlýt sklenice ještě na jednu akci...

    [​IMG]

    ... 308 x 1015 = 312 620 KR,to je docela dobrý na výměnu.;)
     
  6. simikok

    simikok Pisálek fóra

    Komu líbílo tak se líbílo, ale když člověk nestíhal - z různých důvodů a pak chce na poslední chvíli ještě neco "urvat", má sklenice, a program mu to neveme, můžeš na šípku dodat cvakat kolik chceš, a nic, tak to naštve. Po odhlášení vzal jednu položku a zas nic.
    Po dalším odhlášení - konec akce, nestihnuto. A podotýkám, není to to zpomalení, které se projevuje, ale na jiném prohlížeči.
    Co vy na to? Stalo se to také někomu? ahoj!
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    173 sklenic navíc je fajn jak bodově, tak krejcarově. Také jsem si tím udělala zkušenost, že při takovéto akci není potřeba zpočátku hrotit padátka šlechtěnými plodinami, do konce akce to určitě napadá. Nicméně využívat odměn o pár dnů dříve je taky fajn.
    Děkuji všem, kteří mi posílali brčka, rovněž díky za MJS.
    [​IMG]
     
  8. prccek87

    prccek87 Zelenáč fóra

    Nějak divně to skončilo zasekl se asi mlýn a nešlo dodat poháry, první políčko zůstalo zelené v obou mlýnech a na dalších bylo namleto, jak naschvál mi chybělo právě to co bylo namleto, bylo 13.55 a konec. Nešlo ani přidat jiné mletí hlásilo to že není nic volného a přitom první pole bylo volné v obou mlýnech. Přepínat a sklízet šlo, dodat ne. Čas mletí byl 00:00.
     
  9. simikok

    simikok Pisálek fóra

    Plně souhlasím s tím, že vše zbourat, aby se vypěstoval dostatek plodiny jde občas, ale ne při každé akci. To pak skončí akce, honem dát zpátky chlévy, a za pár dnů další akce, zase bourat a zase .... stále dokola, vždyť to zabírá šíleně času a když farma má být pro zábavu a ne jako povinnost....
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  10. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    ahojte tak já jsem ukol nesplnila,chyběli mi 2 poslední ukoly,abych získala stonek no smula:(.nějak jsem nestíhala a taky momentálně jsem neměla kombajn takže sklízení ručně a na velkych polích a zelené hnojivo už došlo.Příště musím vymyslet jinou taktiku.;)
     
    zejdy66, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Slavím spolu s farmou jubilejní 10. holubník. Tomu říkám terno!
     
  12. prccek87

    prccek87 Zelenáč fóra

    Mi to také neskončilo, pořád ten mlýn je zaseklý, první pole jsou zelená u obou ale nešlo dodat namleto bylo, zaseklé je to pořád, ostatní věci fungují.

    ps: jdu hrát jinou hru mlýn asi odešel. Vše ostatní jsem několikrát sklidila, zůstalo to tak. Možná až se někdy přihlásím že už to půjde, pěkný podraz, Čaute
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/3/16
  13. trombón

    trombón Pisálek fóra

    Proč akce končí v tak nevhodný čas ve 14 hodin, když většina lidí není doma? Někdo by se mohl zamyslet a dát např. do 18
     
    hroudov, .Večernice. a disquotek tohle ocenili.
  14. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Akce končí v tento čas, protože je to synchronizované celosvětově. U nás jsou dvě odpoledne, jinde 8 hodin ráno a je zřejmé, že podle našeho místního času se akce koordinovat nebudou.
     
    evainfo, lacrima a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akcia úspešne ukončená ešte včera a čo ma potešilo najviac, pribudli mi LABUTE. Veľmi sa teším ;)
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce ušla, ale bourat pořád se nám také nechce, jenže když je víc akčního tak se to tááááhne. A navíc mě to nebaví střílet farmu zpět do původního stavu. Teď jsem si rozvrtala písmenka ke všemu kruci už. Silně mě nebavilo dodávání do úkolů, v tom nej jsem se zarazila jako vidle a musela čekat na melouny nebo brm brm. A už se naučte že hra se většinou první a poslední den akcí nedá hrát, takže jsme dobří když 18 tisíc dáme o 2 dny neofiko dřív. Dodávání na poslední chvíli jsem zažila asi 3x a za sebe můžu potvrdit že děs, v ten moment je fórum ještě hodně slušné když není dítko za zády.
     
    evainfo, kometak96 a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, akce vždy končí ve 14 hodin již po jistou dobu. Takhle je to dáno od realizačního teamu hry a zatím se na tom nic měnit nebude. Ti z vás, kteří měli problémy, tak jen proto, že necháváte vše na poslední chvíli (po 14 hodině se logicky seknul mlýn, protože došlo k ukončení akce a dál už není možné pracovat s akčními padátky a akční plodinou). Prostě s tím musíte počítat dopředu. Pak nebudete mít technické problémy.

    Příjemnou hru danda
     
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Trepifajksl A povedlo se ti někdy tak pěkně od plic kýchnout s plnou pusou zubní pasty?? Nechtěj vidět tu koupelnu? a kocoura, kterej u všeho pomáhá.
    Abych nebyla mimo, vše hotovo relativně v pohodě, ale asi taky hlavně proto, že neschopenky stále trvá, noha stále nesmí šlápnout, tak pěstuju a pěstuju a pěstuju.........
     
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    gratuluji k labutím, mě se o nich zatím může jen zdát, tajemné stáje jsou stále trapnější a trapnější :(
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. zmel

    zmel Pilný autor

    Tajomné stajne ani sadeničky neprekvapili, všetko skončilo v lište. Labute by som brala všetkými desiatimi.
    Akcia ukončená, celkom to šlo :)
     
    hroudov a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.