To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toto vlakno zacina byt citit CDU a za chvili uz bude stejne minulosti, takze kratke zhodnoceni akce: Za me palec nahoru aneb pohodova; na mnozstvi akcniho si zatim netreba stezovat; odmeny hezke (i kdyz ne vsem se s tajemnymi darilo); postavena tak, aby i novacci meli sanci - PRIMA! Budu se tesit na dalsi, a hlavne na super diskuzi s vami se vsemi, ktera (alespon pro me) je s akcemi neodmyslitelne spojena pro svou uzasnou hravost, at uz se tu objevuji prispevky k akci nebo jine, ktere zdanlive s tematem nesouvisi. Chapu, ze toto vlakno je diskuznim vlaknem k akci a dle pravidel je nevhodne zde rozvijet volne bezici myslenky a zabavu. Pro me ovsem v tu chvili prestava mit vyznam, cenu v nem setrvavat a radsi se priste uchylim napr. do debaty o vsem moznem. Takze vsem diky, zanechavam akcni vlakna pindam-adam a spol. a priste s ostatnimi snad radsi jinde!

    EDIT: Sousedum jako vzdy velke podekovani za padatka (nechte je dnes pro potrebnejsi).
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  2. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    akcia super, ale na splnenie stonky mi chýbajú posledné 2 slamky... snáď ešte vypadnú :) bude to vzrúšo až do konca :)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    matlafous: správně díš, rozvíjet myšlenky můžeme jen v rámci mantinelů, každému někdy něco ujede, ale poslední dobou to tady bylo já na bráchu, brácha na mě ,-) vlákno zmizí a bude další k akci, ale debata o všem možném zůstává.
    Vyrostla švestka XXL a další jsem vytočil na kole, to budou aleje až přidám ostatní z lišty.
     
  4. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ahojte, právě jsem dokončila akci a jsem u vytržení z toho, co vlastně mám a ani jsem to zatím nikdy všechno naráz nepoužila. Mám dokonale ve šlechtírně vymazlené karafiáty a dosud jsem je používala vždycky jen v kombinaci SH + Bílá nevinnost. Dneska mi nějaké sláimky ještě chyběly a octla jsem se v časové tísni, tak jsem použila všechny dostupné prostředky, tedy SH + Bílou nevinnost + Vánočku + Kaštanový řádek a pak jsem tady u toho jenom dělala "JÉÉÉÉ!" protože mi to dozrávalo hned po pokropení superhnojivem. :-D Mazec! :-D Takovou dobu to všechno mám a ještě jsem to neviděla, protože mne ještě nikdy nenapadlo použít to všechno najednou. :-D
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    opět si musím povzdechnout,proč tch labuť?padají jen blbosti,mě ze 4 vypadli 2x vlci,to potěší,zvlášť když v liště jich je 12 a včely a chameleon,ani ty nenadchli,plná lišta,aspoň že z ts vypadlo lapacho,to mě potěšilo
     
  6. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Héj všeci...mě chybí k dokončení jedna sklenice....se řechtám...no co už. Jdu si tam poklidit a nabrat dech na velikonoce. Pá pá...v další diskuzi .-)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    PomíkTimi To jako 4 brčka? Bych zkusil párkrát otočit třeba mrkev , nebo pšenici.:eek:
     
  8. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, poslední brka jsem koupila, páč se mi nechce to hrotit a chci zasadit něco, na co pár hodin nemusím sáhnout.
    Mletí sklenic ve mlýně po dvanácti kusech byla otrava. Dokupování vody mě štvalo, páč já zpravidla mlýn zadávám z Baha, voda se počítá z normální farmy, tak jsem se musela vždy překlikat.
    Jinak klasika.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  9. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Pitrýsek47: já si nemyslím, že to bylo až tak OT...všechno se odvíjelo od těch hnusných žab:) a ty patřily k akci. Prostě jsme se chtěli bavit, což je asi nevhodné a nemístné. Nebo si fakt budeme jenom psát "vyskočili mi jen tři padátka, mám z TS roztomilé ježečky" a podobně? Trochu infantilní, ne? xDCo jsi myslel s tím já na bráchu - brácha na mě?
    Na diskuzi O všem možném nikdo moc nechodí, tak proč tam psát, že... A že sem Panoramix hodil vtip, abychom se zasmáli, to bylo fakt "trestuhodné":mad:
    Chtěl jsem si teď koupit pomocníky na rok za 120 CZK na měsíc, ale zatím s tím počkám a budu plácat ty hromady kuponů, co mám, a uvidím, co se tu bude dít dále.
    Matlafous123: halt nemáme mantinelyxD
    Takže mám 567 přebytečných vyskakovátek, tedy to nakonec moc nepadalo, protože normálně jich mám ještě na jednu akci, tentokrát ne.... Co mám z TS nevím, protože jsem to hodil na plochu s dalšími TS, co se mi válely na liště, nicméně se mi vylíhli 3 "roztomilí jezevečci", jedna "labuťka" a dva "vydrýsci". Aspoň bude co prodávat.xD
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    To já mám pár brček navíc cca 650,kdyby to tak šlo někomu darovat;)
     
    Trepifajksl a aljanu tohle ocenili.
  11. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Zemekrasko - zadat můžeš na Baha mlýn i z hlavní farmy. Já mlela po 8 sklenicích. Pantem mi to mele líp ;).

    Chybí mi 120 brček, ale to nevadí, stonek mám a hlavně 2 Vonící stromy (jéééé) a Jeřáb. Takže spokojenost.
     
    HELUŠ, Trepifajksl a aljanu tohle ocenili.
  12. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Já vím, ale prostě pracuju tak, že vždycky skončím se sklízením na baha a pak zadávám mlýn.
     
    evainfo a aljanu tohle ocenili.
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, inu já už jsem takový "trestanec" a mám to stejně jako v Básnících - krok jsem se naučil držet, ale hubu nee. Když ono by to mělo být tak, že na diskuzích k akcím by měly být slova s akci a taky troška té zábavy, která k tomu patří a kterou zvládáme se zručností majitelů opiových doupat.
    Tak dnes se asi někomu s brčky roztrhl pytel - sklidil jsem plochy a měl jsem jich najednou 146, koukal jsem na to jak mladá vrána a hned jsem je zpracoval na sklenice a ještě mi jich pár zbylo. Akci už jsem zhodnotil dříve a tak se jen budu těšit na zítřek až vyjdou noty na Velikonoční akci....;) Svoji představu jsem napsal, míček je na straně RT.
    fugger64 - ono občas i to "OT" může být i k tématu a humor je přeci kořením života,ale dovedu si představit debatu na diskuzi tohoto typu:
    Hráč 1: Ahoj, tak co dnes? 45 vypadávátek. A co Ty?
    Hráč 2: Nazdar, já jen 25, co s tím mám dělat?
    Hráč 1: Já nevím, zkus to napsat na Podporu, třeba Ti poradí
    Hráč 2: Aha, tak to jo....
    Hráč 3: Čau, nevíte jak bych se dostal do 4.místnosti?
    Hráč 1: Nevím
    Hráč 2: Nevím, ale když chvíli počkáš, tak Ti někdo odpoví....
    Hráč 4: Nudáááááá ( evidentně Homer Simpson,že?)
    Hráč 5: Čus, nevíte jak bych se dostal do 4.místnosti?
    Já to dvojí smazání skousnu, ale u podobného typu diskuze by mě to brzy přestalo bavit a hledal bych zábavu někde jinde.... třeba v debatě o všem možném, ale je otázkou jestli bych potom nepřestával plnit úkoly v akci. xDxDxD
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Az se prestanes tetelit nad svymi cerstve vylihnutymi jezevecky, tak za nama dobehni vedle! 8)
     
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Druid.Panoramix: ale přesně tak jsem to myslel, jak jsi to napsal...to byla ode mě trochu negativní nadsázka...mě nenapadlo, že se chytíš tyxDxDxD
    580 vyskakovátek...sklidil jsem husičky a slepička, abych je mohl draho rvát na trh;)
     
    hrabenka1951, aljanu a burds tohle ocenili.
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem akce splněna, stonek aktivovaný :D
     
  17. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    tak brčka se snaží 750.
    I já mám ráda odlehčení a ráda čtu vtipné hlášky. Díky všem, co je napíší.
     
    evainfo a aljanu tohle ocenili.
  18. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Já mám ještě navíc 193 sklenic vody a 237 brček.Škoda že nemám už melouny.Chtěla jsem to dotáhnout na 200 sklenic,ale taky dobrý.Po dohotovení akce to padalo jak divý,vlastně jako vždy :)
     
  19. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    tak také splněno;) jak tak tady čtu tak aby už měl farmář strach zde vůbec něco utrousit začíná to být hustý>:( no ono asi je občas v nejlepším přestat ale po 6 letech se moc nechce ;) a nebo počkat až se to vše uklidní ..............akce byla fajn v poklidu i když se to ze začátku zdálo být hodně náročné jak s akčními tak s vypadavatky.......... přeji hezký den všem a u zajíčku a kuřátek naviděnouxD
     
  20. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,akce dokončena s odřenýma uchama,z tajemnic potěšilo pouze žluté lapacho a mangostan,jinak vše do lišty.Akce vcelku dobrá,ale královna zatím překonána nebyla:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.