To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pinda-ada: a splnila jsi 120 úkolů potřebných pro aktivaci stonku. To, že jej v nebi vidíš neznamená, že je aktivovaný a že je možné do něj vkládat dekorace.
    Viz. obrázek: [​IMG]
     
    axamík a Trepifajksl tohle ocenili.
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni farmáři. Tak včera odpoledne hotovo. Jak jsem viděla vypadávátka, tak jsem měla dopředu "pupínky", ale docela to šlo. Teď v klídku naháži získané stromky a chlívky. Uvidím, co vypadne za "novinky" . Všem přeji, ať dorazí co nejdále, nejlépe udělají celý řádek. Čauky Jára
     
    bursuk59, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  3. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak stonok aktivovaný, ale akcia nedokončená :D čo už. ak ráno vstanem skôr, možno ešte nejaké úlohy urobím, ale ak nie, tak úlohy 74/47 .Nevadí , som rada, že som skončila aspoň takto :) teraz idem vložiť dekorácie do stonku a tým pre mňa na dnes končí farma :)
     
  4. b.bubo-bubo

    b.bubo-bubo Zelenáč fóra

    Jsem zelenáč (farmařím od 16. 12. 2015) a asi o 8 sklenic (45. úkol vpravo) mi uteče stonek. Ale nevadí, ani jsem nedoufala, že toho napadá tolik. Uvidím, co na nás vymysleli na Velikonoce :) Přeji všem, aby dosáhli toho, co si předsevzali :) A taky moc děkuji sousedům za všechna brčka, která poslali :)
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    bubo ještě je čas,to dáš,na noc dlouhodobky a napadají brčka
     
  6. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Od rána mám aktivovaný stonek, hurá. Do úplného konce mi zbývá 30 sklenic, to už asi nedám, ale jsem ráda, že jsem se dostala až na stonek. Kromě MJS a SH jsem nepoužívala žádné vylepšovátka, ale obojí mi došlo, takže příští akci jestli se bude pěstovat mám smolíka.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/16
    bursuk59, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    doben jen blbni i tak je toho vždy až až!!
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  8. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Odtajněno - z "labutí" se vyklubaly další oranžové včely, ptakopysk, želvičky a zcela nepostradatelný vlk :), ze stromů - javor japonský XXL, mišpule XL, 2x vrba černá a rakytník.
     
  9. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Jo,jo,jo, je to tam! Hned první výběh byl vlastně výplav a v něm labuť, pak 2x oranžoví bobři a tuším nějaké kachny - asi se specializuji na vodní ZOO. Ze stromů na Bahamě nějaké XXL vychytávky (tamarind, rohovník, fík...) a na normální farmě žluté lapacho - no, chodím se na něj koukat jak do arboreta, jestli se mi to nezdá. Tak i kdyby nic jiného, u mne se zadařilo. Žábám zdar!
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Další dvě TS [​IMG] Asi jsem nadšen, holubů není nikdy dost:p[​IMG]:sleepy:
     
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    Kaolin, jsi lepší, ale hraješ dýl, tak mě to uklidňuje. Nemám tolik holubníků, i když přibývají. Ale mám ten svůj vysněný mangostan.
     
  12. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    2 skalara.v: Príspěvek 759 (a nejen ten) je naprosto luxusní, jestli tě budu dál číst tak snad vážně budu muset makat do 67 jak nám slibuje vrchnost. xD A myslím, že na Tvém postřehu, se šestihodinovkou něco je. :p
    2 kiki2305 : Podle mě, žába mít blechy nemůže, páč pod vodou na moc dlouho nezadrží dech. xD
    2 -pechfógl-: #844 xDxD Nejsi právník? xD
    2 Modíci: Díky za trpělivost a toleranci, můj velký obdiv. :inlove:

    Akce na pohodu, splněná na 104 %, ničím neurazila, ničím moc nenadchla (teda kromě diskuze, ta je super xD) Jen z tajemniček vyskočila první LABUŤKA :inlove: , zbytek lišta, takže vlastně spokojenost. :)
    Mějte se, ať se daří.
     
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    kaolín11 zařid si poštovní uřad, labutě by ti poštu nenosily
     
  14. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Hurá, mise splněna. Na poslední chvíli, ale je to doma. No, pravda, při mém režimu... bez mrkvojablek by to bývalo nešlo ani omylem. Takhle jsem dokonce mohla chodit do práce a spát :)
     
  15. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Takže som predsa len vstala skôr:) Jeden žabiak uspokojený, druhý nie :oops: tam som skončila na 53/75 . takže koniec akcie . Deň si oddýchneme a hurá do druhej ? no neviem, či sa tej zúčastním. Je to trošku hrr v posledných mesiacoch. Pokladňa prázdna, sklad tiež, takže miesto novej akcie sa asi budem venovať remeslám a úlohám :) Príjemný deň xD
     
    Trepifajksl, bursuk59 a romanafa tohle ocenili.
  16. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Končím s přebytkem 84 sklenic vody, 51 melounů a jedním brčkem. Spolu s labutí a lapachem vydařená akcička:).
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak stáje, samé plívy....třeba opět koně oranžové, vrány a podobně..a málem bych zapomněla..asi 10vlci. stromy: datle,mišpule...vše šlo kompletně do lišty.
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak poslední sklenička dodána a akce komplet dokončená :) Andy s Fredem slušně poděkovali, což od nich bylo velkorysé, když uvážím, že jsme jim pomáhali plnit vědra po dvoudeckách - víc ta sklenice určitě neměla. Rozumný člověk by asi zvolil kbelík, ti chytřejší by sáhli po zahradní hadici :p No, nechme to být :D

    Jinak z T.chlívků je 1x oranž.kurník, 1x žáby (to považuji za stylové ;)), 1x ledňáček a 1x žlutá kozí mlékárna. Nemohu říct, že bych po něčem z toho prahla, na druhou stranu je to zadarmiko, takže "má úcta a přijďte zas"

    Akce byla bezvadná a získala jsem NEKTARINKU :p;)
     
  19. Janush

    Janush Pisálek fóra

    Tak tajemný stáje už fakt nejsou tajemný, když z nich padá pořád to stejný. U mě vlci, holubi, ježci a nějaká žlutá výrobna, jasně, přesně ty už asi podvacáté potřebuju :D
     
  20. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj Farmáři, stonek mám aktivovaný 2 dny a dnes ráno jsem akci dokončila celou, i když již klasicky, vypadávátka u mě padala čím dál méně i z dlouhodobek, ale už jsem si zvykla :p . V každém případě jsme si zajisté všichni uvědomili skutečnou cenu vody, bez které to na světě nejde ...
    Tak ještě počkám na překvapení, jak dopadnou tajuplné stromy a chlévy, třeba se něco hodí, a když ne, v liště je místa dost :D.
    Přeji všem pěknou hru a úspěšné zdolání této akce ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.