To pravé osvěžení (16.3. - 22.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Hlásím hotovo...:) pár sklenic vyrobím do foroty. Ještě pár hodin zbývá....Přeci jenom je dobrý kurz (sklenice vody 1 ks = 420 BZ a 1015 kr).
    Co se žab a jiné zvířeny týče, je mi úplně jedno zda mají oblečení nebo jsou nahé. Prostě zvířena je nahá normálně, neobléká se sama, nemůže...Nikomu se člověk nezavděčí. Může mít kalhoty nebo sukénku a zas nastane u určité lidské osobnosti problém, proč je takto oblečená.
    Pokud s tím má někdo problém, že je zvířena nahá, tak asi nikdy svým dětem nedovolil ani koupit omalovánku a vybarvit jí, jelikož omalovánky jsou přesně dané tak, jak má zvíře vypadat.
    Pro mě jsou důležité jiné věci. Hlavně, že se bavím i po 6 letech hraní, a že akci dodělám,.... i když stále na poslední chvíli skoro ke konci akce, ale jsem pracující a to mě omlouvá. ...a voo toom too jee.
    Držím všem palce, co ještě nedodělali akci, akdyž to nevyjde, určitě ta další bude lepší .


    pááááá
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Julinka11 - mám obavu, že s nahou zvířenou nemá nikdo problém - když si chci dát králíka na smetaně, tak je logické, že ho vykuchám a stáhnu z kůže a tím stavem "nahoty" udělám z živého zvířete kus masa k jídlu. A pokud si páníček( anebo panička) svého pejska či kočičku oblečou a jdou s ním na procházku, třeba v zimě, tak chápu proč to dělají.... přeci jenom jsem zvyklý spíše na venkovní kočky než na "domácí kočky gaučové". které jsou zvyklé na jiné podmínky a tak trošku zchoulostivělé a mohlo by se jim ledacos přihodit - od zmrazků v tlapičkách až po potíže s ledvinami.... atd..... atd.
     
  3. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj zdravím a přeji hezký den ,akci je konečně bez nějakého honění dokončena a namleto ještě pár sklenic navíc.Všem kdo ještě nejsou hotovi držím palečky a přeji jim hodně padátek.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Děvčata - v radosti sice můžete vykřiknout velkými písmeny, ale prosím přiměřeně, asi takto: NEKTARINKA! LABUŤ! :p
    Druid Panoramix: To si jenom myslíš, že ten vtip je slušný: Otec alkoholik tahá děti po večerech po tržišti, ukazuje jim mrtvou faunu a bůhví, co před nimi ještě dělá. Určitě si, kromě toho, že tu opici dokrmuje u stánku s občerstvením, zapaluje cigaretu a nedej pámbu i vykoná potřebu-doufejme, že malou!
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Děkuji sousedům i nesousedům, mým skřítkům pomocníčkům, za posílání brček. Dnes mám hotovo a tak posílejte potřebnějším. Ještě jednou díky.
    Akce se mi celkem líbila, žáby mi moc nevadily, já zase na nich študovala přední nohy. Ony mají loket hrozně vysoko, tak jsem myslela, že zápěstí je loket a děsily mě ty pahýlky o_O. Nakonec jsem je sledovala při práci a správně klouby zařadila a oddechla jsem si xD.

    Aby zvířata mohla něco na farmě dělat, tak musí stát a snažit se o něco těma předníma, takže je to nutně nepřirozené, některá jsou oblečená, některá ne, ale kresby jsou většinou povedené, vtipné a líbí se mi (jinak bych to asi nehrála).

    No a když jsme u tohoto choulostivého tématu, mě neuvěřitelně štval Večerníček s človíčkem - to je Farmerama zlatá - jak ho nechali nahatého a anatomicky naprosto nevěrohodného a v posledním díle, místo aby se rozdělil pučením, jako třeba ty krevní buňky v seriálu o těle, mu našli další bezpohlavní bytost, chudáci mohli spolu jenom kamarádit až do smrti a spokojeně vyhynout. Ovšem otázka je, jak vznikli?
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pechfógl - njn, když Ty to všechno vidíš moc černě. Co když je pravda úplně jiná? ;) Ano, radovat se člověk může, ale potichu,že? xDxD
     
    bursuk59, ell1956 a myš59 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak mě napadá, že Bůh nechtěl mít lidi oblečené - nebo ano? Když se oblékli, potrestal je vyhnáním z ráje. Nebo si to blbě vykládám. Každopádně zvířata se neoblékla, nikdo je nevyhnal - teda až na lidi.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Radovat se muzete max. do 18 px! xD
    Andy a Fred hlasi na vikend az 17 stupnu, tak je prestante svlikat, oblikat nebo stahovat a teste se na jaro a dalsi akci! ;)
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem to stihla dřív a jsem tu zas :)
    Krakoramaja: Díky, já jsem ale tele, fakt jsem si myslela, že končí dnes :p

    -pechfógl-: V téhle souvislosti si vždycky vzpomenu na úžasný seriál Taková normální rodinka - babička tam při jedné příležitosti pronesla větu:"Tak to asi taky chtěl, abychom jedli rukama, jinak by nám rovnou namontoval příbory"xD

    Edit: Jo a k tomu radování se velkými písmeny - takže spíš jen taková tichounká vnitřní radost NEKTARINKA
     
    Naposledy upraveno: 21/3/16
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hlásím hotovo,ráno napadala poslední brčka a tak ještě udělám nějaké sklenice navíc,at se zvířátka napijí,všem kdo ještě pracují přeji hodně zdaru...
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pane Lorenc - stihnu to?

    [​IMG]

    ...to je samozřejmě navíc,akce splněna do poslední sklenky.xD
     
  12. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak jo ještě 10 skleniček, což do večera není problém a mám komplet hotovo, ani jsem tomu nevěřila, že to stihnu.:) Moc děkuji sousedům.
     
  13. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    uz jen 19 brcek a bude hotovo. jel jsem si v klidku, uz delam jen plodiny na recepty co potrebuju na poho polich. ale zajimave sledovat jak ze stejnych poctu poli to na ruznych loukach pada. hl - 9 ks, dl - 1 ks plodina kukurice ... to mi tedy hlava nebere :)
     
  14. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    jak tak koukám tak všichni dokončují . Já jsem se dostala ke splnění 120 úkolů tím pádem mám řádek na stonku a jsem spokojená . co stihnu do zítřka to stihnu a nějak mě to netrápí neb dokupovat padátka za peníze abych dokončila akci opravdu nebudu :D všem co mají hotovo blahopřeji :D
     
  15. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Tak já hlásím hotovo už od rána :) Tajemnice nic moc, všechno už jsem měla, teda až na první žáby, které se mi vylíhly z posledního chlívku. Takže akci hodnotím jako povedenou :)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vypada to tu dobre, hodne ma hotovo, hodne finusuje, takze i prebytky v brckach jsou celkem na dobry urovni...
    Preju hlavne stesti v druhy polovine akce, tedy v tom odhalovani TS, at se vydari bud novinka nebo aspon neco co frci pri O+D :)

    Vypadavat ma 178 brcek/den, v tuto chvili ma byt 889 ([60.ukol]+105 ) nebo chybet 175, mam 1700 (chybi 0 ), mam 159% hotovo.
    Stav cukrmelounu : idealne 14783 kusu (2950/den, [6.ukol]+583 kusu ), mam 17707 z 17700 (100% ).
    Zatim uplynulo 83% casu, zbyva 23 hodin.
    A vetrnik musi udelat 266 sklenic, po kouskach podle vody, takze necekat :)
     
  17. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak akce dokončena ráno, jen jsem čekala co se vyklube z tajemnic.Z chlévů naprostý propadák a ze stromů potěšil jalovec skalní,budhova ruka xxl a tamarind xxl.Jinak akce se mě líbila a ted melu sklenice do zásoby.Kdo finišuje držím palce a už se těším na akci velikonoce papa farmářka HELENIE
     
  18. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Zdravím ve spolek, i já hlásím hotovo, ze stájí my vypadl růžový kravín :D jsem si musela jít pro brýle, protože růžovky mi nepadají. Musím přiznat, že jsem se už dlouho tak nenasmála jako při této diskusi, celý víkend to tady perliloxD a všem moc děkuji za prodloužení života:inlove:. Tak čau při další akci
     
  19. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Tak aj ja sa pridavam,hotovo,z tajomnic ma potesilo zlte lapacho a kustovice xxl,akcia na pohodu ziadne stresi,dakujem vsetkym mojim susedom za pomoc :) Tym co skoncili blahozelam a tym co finisuju prajem vela stastia :)
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Takže i já jsem proběhl cílovou rovinkou, výsledný čas není zrovna novým traťovým rekordem a ani místo na pódiu to nevypadá ( o medaili nemluvě. Nicméně není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Takže za 5 hodin se pochlubím výsledky "utajenců" a doufám, že budu mile překvapen. No a když nebudu, tak alespoň zaplním lištu - místa je tam dost a dost. Přeji mnoho zdaru těm, co jsou ještě na trati a chtějí závod dokončit. ;) Děkuji Akademii, mým milovaným a oddaným sousedům a všem, co mi drželi palečky, abych uspěl. xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.