To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kontras521

    kontras521 Zelenáč fóra

    vr vr vr haf haf haf pejsci jdeme na to hrabat budu o sto šest abychom všechny odměny vyhrabaly zajimava akce a pěkny odměny
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Akce vypadá podezřele snadno. Pokud to bude padat, měli by to dát naprosto všichni :D
    Takže jdu vyleštit holinky a vidle, večer zaseju šípek a cukrovej meloun, a zítra odpoledne to bude fičák.
    Jenom doufám, že ten Fído nemá blechy :oops:
     
  3. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Super akce,chválím,v klidku sázet,odměny super no kdyby aspon jelínek vyskočil, bylo by to príma
     
  4. stewae

    stewae Pisálek fóra

    Akci chválím ,je jak to vypadá na pohodu a odměny luxusní,překopu farmu,dám karafiát a budu se těšit na zítra až akce začne :)
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland I ty krůte! :eek: Polom bys mi dopral, hned jak me vidis!? Nech zatim bratra v klidu - za chvili k nam sousedi poslou kurovce (uz maji vykaceno na holo bambilion) a kurovec, to je teprve surovec! :oops:

    Ale no tak decka, decka,
    prestante strasit s padatky vsecka!
    Vecer dlouhodobky nasadime,
    zítra psi pistalky vydojime!
    400 kousku za tyden je sranda,
    to da lehce cela farmarska banda!
     
  6. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    vypadá to jednoduše,tak snad to pujde. už se těším;)
     
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Do akce půjdu stonek mně láká už jen kvůli dvěma zvířátkům / ne jak píše bropyk jen jedno zvíře /, a je jedno jaké bude. Nějak nestíhám farmařit chovat zvířata a pěstovat plodiny. Se stromy je to jiné nechají se popřípadě na trhu - odchytit za slušné krejcary.
     
  8. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Krásná grafika - mám doma shiba-inu a Fido je skoro jako on:) - i to hrabání a bahno by souhlasilo :)xD(Kdo zná shiby či akity, ví, o čem mluvím).Uvidíme, kam se dohrabem, vypadá to podezřele jednoduše;)
     
  9. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    konečně akce bez mletí a moc velkého přemýšlení :).
    Ceny taky ujdou a moc pěkná grafika škoda je dávat do stonku.
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěstovačka a vypadávátka... klasika, ale odměny jsou pěkné, stonek, který dává docela pěkný počet bodů, ale aktivace až po 72 hodinách a náhodná zvířátka...tak uvidíme, jak to půjde. Každou akci jsem dělala, některou s odřenýma ušima, tak si myslím, že tato by se dala udělat v poho! Přeji pěknou hru a zítra ve 14 Buď připraven!!!! ;););)
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Do akce jdu jako vždy asi tam bude nějaký zádrhel že by vypadávátkao_Oo_Oo_O..
     
  12. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Sotva jsem dal stáje nazpátek, už abych je zase boural? Ani náhodou. Co vypěstuji na ostatních loukách, to dodám. Odměny? Tajemné rostlina a stáje? Stejně zase nic pořádného nevypadne. Tentokrát jen opravdu lehce.
     
  13. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Akce vypadá super tak snad se mi jí podaří do končit a budou padat vypadávátka, jinak všem přeji krásnou hru.
     
  14. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    díky za cestu naznačenou rovnou v popisu hry i s očíslováním - prozatím vynechám číslo 10+16+17+19 a tímpádem ušetřím 3800 akční a 95 padátek, a uvidí se co se dotlačí až budu mít to co nejnutněji potřebuji kvůli stonku.Ono i tak 13tis. sedmihodinovky dá zabrat, ale skoro na pětistovce políček to snad bude přibývat...
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    No, a zítra v poledne se dozvíme, že se vloudila chybička a padátek bude potřeba o jedničku navíc - 1400. Nebo nás překvapí oznámením, že padátka (v tak malém počtu!) budou padat jen z chlévů xD
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prošel sem si zadání jiščo raz a začíná se mě svírat p delka. Estli si dobře pamatám,padátko stávalo 2 Fl 1 ks. Dnes je k mání za 6 Fl !!
    Aby těch 400ks bylo dosažitelných !
    Kruciš a já zrouna dnes odklik kaštaňák.
    Co se týká druhů (poddruhů a tříd), mám jen jednu prosbu k vegetariánům : Prosím nejezte jídlo mému jídlu.
     
  17. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    jéje,já nasyslila pesany :Dno předělám je na šípky a zázvor :p,vypadá to moc dobře-už se těším
     
  18. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Akce vypadá hezky, ale proč zase hnusátka, pardón, vyskakovátka? Alespoň občas, tedy častěji, by mohli vymyslet akci bez nich, takto jsou nižší levely pořád bity...když už máme mít ty totožné prožitky ze hry...
    Možná by si někdo z RT měl zkusit hru od začátku, aby zažil na vlastní kůži jaké je to labůžo, jaká je to extáze, když akci nejde dokončit, protože to prostě systém hry neumožňuje. Pilný farmář má být odměněn a ne trestán, že do hry naskočil, až vlak jel plnou rychlostí.
    Tak všem držím palce, aby akce byla pohodová a bafan vyhrabal všechny odměny :).

    p.s. Mě už zpravidla vypadávátka netrápí, mívám i lehký nadbytek...
     
  19. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ve stodole mám zbytečných necelých 500ks "padátek" z minulé akce, nešlo by to částečně převést k zítřejší akci? xD
    Taky v tom čmuchám zádrhel, když padne 10ks z jedné plochy, asi budem rádi.. to tu bude zase breku, že to málo padá .. srovnatelné s předešlou akcí to určitě nebude, tak se na to připravme
    Jinak částečně nechávám stromy, částečně chlévy a jednu plochu šípku, už to dnes víc překopat nestihnu, něco musí zítra vyskočit
     
  20. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Akce se mi líbí, jen pro mě tedy bude celkem krušná. Rozpěstovávat začnu až kolem 7 večer, mám totiž uzávěrku a stránku farmy mám zablokovanou. Takže do pátku sklizeň jen ráno v 6 a pak se vrátím na farmu až kolem 6-7 večer. No uvidíme, co doženu za víkend-.-.
    Ale určitě se nevzdám a budu hrabat dokud mi "drápy" neslezou xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.