To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Díky, Johnsdorfe! Teprve potom, co ses tu zmínil, jsem si dočetl, co ten stonek vlastně dává, předtím mne zajímalo, jestli do akce budeme něco dodávat a v jakém množství.
    Poprosil jsem Fortunu, aby na mne myslela mnohokrát bedýnkou s jeleny, bo ti se u mne nevyskytují a hodili by se.
    Pěstovat budu na baha, takže melouny, prales zvířat a postupně to zabydlím pochoutkami, farmu nebourám(jen ty nadbytečné psí boudy, kníry apod) a na zbytku polí budu dávat dlouhé byliny, ať to padá...
     
  2. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Z toho si nic nedělej,já taky.
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Není vůbec zač Trepifajksl... Já si toliko hlavu nelámu a akci plním trochu ležérně, nikam už nepospíchám. Dokonce nechci po svých sousedech akční vypadávátka... Mnozí si nepamatují že chci jen a jen elixír. Ale to je myslím normaní, já si taky musím občas protřepat hlavu abych jí mohl znovu nastartovat. Výhodou je že mám farmu vždy u sebe v kapse, tak že pokud neudělám chybu akci dokončím. No a já jdu pracovat. Všem přeji pěkný den a taky takovou kapsu jako mám já...
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  4. tatka08

    tatka08 Zelenáč fóra

    Hura na psi.Super akce.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A superhnojivo ve psí.... důchod daleko.....:cry:
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pěkná, klidná, pohodová akce. Napěstujem akční a hotovo. Jen aby mi konečně padl z taj.chlívků ten jelen....;)
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    "Tak musím říct, že už se této akce nemohu opravdu dočkat, protože vypadá fakt skvěle, je v ní plno odměn. Je potřeba jen 17 000 velice krátké plodiny, směšných 400 ks padátek. Vše vypadá tak úžasně, prostě neuvěřitelné :D."
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Helemese,koukejmese,když sou dekorky po 400b/políčko jsou v domečku po dvou,ale jak dávají 1500b/p už sou akorád do řádku.!!
    Lakomci lakomí

    PS - Matlafousová,ty tu chceš být do jara ? to není žádnej polom v dohledu ?
    Asi navštívím bratra Větrníka.xD
     
  9. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem farmářům přeji a nasazuji velice příjemný psí život a hrabání,pokud nebude ve vypadávátkách zakopaný pes,myslím že to asi půjde..
    Ať se vám všem moc daří a napíšeme si pomocí drápků..
    Hezký den..:inlove::);):p
     
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky tak se teda nechám překvapit,nevím jak to dělám,ale požád mám problém napěstovat tolik
    plodin.:cry:A to sázím jak zkušená zahradnice,by mě zajímalo kde je zakopanej pes o_O
     
  11. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    fajn akce už se těším ale jsem zvědavá jestli ji dokončím těd jsem ji dotáhla tak tak ,kdyby nepřidali 1 den...ale tak snad to bude lepší:)
     
  12. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Akce vypadá moc dobře,ale jen aby to taky tak dobře padalo. :)
     
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ahojky,
    akce vypadá docela pohodově, snad budou pohodová i vypadávátka. Jen v těch odměnách mi zase chybí banány. Z tajemných S+S mi obyčejně nic nevypadne, ale to očekávání je příjemné. Hezkou hru a ať se vám všem daří
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) akcička supr, délka rostlin mi vyhovuje, protože jsem v práci. Dekorace moc hezký a stonek s dárky je určitě vítaný .. kdo by nechtěl dárečky :p i když budou zvířátka, kterých mám hodně, se blíží k farmičce velký Expres vláček :D a mladší hráči získají to, co ještě nevlastní. Na padátka jsem teda zvědavá a taky vyzkouším nové rostlinky.
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Nuž sme farmári, tak čo by sme chceli ? Farmár dokolečka sadí polieva hnojí a zbiera úrodu. Farmár musí svoju farmu milovať, inak by túto drinu nezvládol.:) Keby ma bavili strieľačky tak som v inom spolku:p. Tak idem pozbierať psov a mačky a pooriem a zasadím karafiáty a modlím sa aby vypadávatok bolo hojne, pretože odmeny sú pre mňa lákavé.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  16. honzik2014

    honzik2014 Zelenáč fóra

    haf haf haf už se moc těšim budu hrabat o sto šest abych ty odměny všechny vyhrabala7
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akce by měla být na pohodu i když čas akčního moc nevychází. Padátek bude třeba méně, ale myslím, že přiškrtí padání. Pokud na začátku padne 70 budu spokojen. Odměny jsou průměr, 1 zvíře za 3 dny nikoho nevytrhne, doufám, že z tajemek bude konečně hroch, zatím prodám 2 tygry a koupím 1 hrocha - už mne to nebaví ;)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    njn půjdem potem jen ty padadla jsou podezřelé:p
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ale psa zas nemusíš máčet tejden ve vaně :p
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no jistě na psa platí škopek zelenina a česnekxDxDxDxDxD:D:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.