To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lakča11

    lakča11 Pisálek fóra

    Poraďte, vypadly mě dvě vydry, ale nemůžu je najít? Díky
     
    dana9494 a babina51 tohle ocenili.
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    lakča11: Určitě se ti přičetly k vydrám, které už máš (jestli ne, tak budeš mít dvě). Levá lišta - symbol bedýnka - symbol ovečka. Restartuj hru, nebo zkus F5.
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    S bedínky mám 2 lišky :(:(:( 450 píšťalek +
     
    Naposledy upraveno: 8/11/16
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak končím s přebytkem padátek,je pravda že jsem použil kaštanvětev ale asi jen na 100 kusů.;)

    [​IMG]
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Padátka přebytek-466ks.Tentokrát když jsem to tak počítala stromy dávaly víc než plodiny a teď ke konci akce padaly jedna báseň,čert aby se vtom vyznal.Šlechtěné růže a begonie zcela sklamaly.Jinak akce fajn.
    FA100.....BAHA320
     
  6. sevvlasta70

    sevvlasta70 Pisálek fóra

    • Příspěvek je bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  7. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Musím moc pochválit akci. Jak průběh, tak výhry. Zahradu jsem za pomoci Fida dohrabala již včera před druhou hodinou, tedy 24 hodin před oficiálním ukončením. Trochu jsem se zprvu zapotila s padátky, ale nakonec, s přebytkem 91 ks můžu říct, že zbytečně, no jo, plašan. :music:
    Výhry jsou skvělé. Ze stonku mi vypadly dvě červené pandy. Výběh mám jen chvíli, tak potěšily. Ostatně, mě by potěšila jakákoli zvířátka. ;) No a tajemnice - na Baha se zadařil HROCH, což jsem fakt nečekala! Dál mám radost z opic v červeném provedení, červených pand a ani lenochodi C++ neurazí. Na farmě labutí jezero a lepší chlívky, tuším pro kozy, sovy a výrobnu prach. peří. No a stromy - 2x jeřáb ptačí XXL, Javor cukrový XXL a Slivoň trnitá XXL. Baha obdržela nově 2x Amherstie XXL, Rolinii a Baobab XXL.

    Takových akcí víc! :inlove:
     
  8. sevvlasta70

    sevvlasta70 Pisálek fóra

    Taky by mě vyhovovalo, kdybych věděla přesně, co mě čeká za splnění úkolu. Určitě je nás hodně.
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem ještě nehlásila výsledek tajemna, ale jelikož se nekonalo nic pozoruhodného, pozapomněla jsem.
    Hroch, vydra (aach jo, pořád ještě i ta vydra) a třeba i stáje, které mám jen po jednom kuse, se nekonaly, ale měla jsem štěstí ve Strombole, tak to beru jako dvě strany stejné mince.
    Celkově byla akce fajn, jediné, co mě na ní rušilo - rychlá souslednost po předchozí pěstovací akci, chvíli jsem byla dezorientovaná, kde co kolik pěstuju a musela jsem se přelaďovat s větším úsilím. Odměny z mého pohledu krásné, akce náročností příjemná, teď jsem ale ráda, že máme chvíli oddechu :).
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Sovinka,
    o vydvu si napiš při OaD dám ti na ni reservé
     
  11. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    To byl psí život, nestačil jsem nahromadit ještě 12 000 ks plodin tak stonek nemám , 5 úkol ,splněn ach jo tyhle náročné akce nemusím ,,chtěl bych přání k vánocům- lehčí obtížnost hry ,nestíhám pěstovat jsem 1 krát denně na farmě nemůžu častěji.
     
    karbar a dana9494 tohle ocenili.
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Vypadávátek navíc 33O, bylo by jich asi víc, kdybych dávala něco dlouhodobějšího, ale druhý den už sázím ze studijních důvodů konvalinky,ve vláknu výrobny nepotěším.
    babinko,růže ani begonky nezklamaly, jen tentokrát bylo potřeba skoro o 2/3 vypadávátek méně než obvykle, a tak to z nich i méně padalo. Správně mně mělo vypadnou z růži něco nad 1/3 obvyklého množství, ale vypadly skoro 2/3, takže naopak , padalo z nich nadobyčej dobře:)
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak z tajemného vše skoro do lišty, jen mi přiběhl JELEN, asi proto, že začalo chumelit :), jinak 2 x žluté sovy, jednou oranžové a žlutý rodeoranč. Stromy nic moc, tentokrát nepotěšily ani xxl, vše mám, na baha stromy totéž. Výběhy: červení velbloudi, 2 x panda červená a růžové opice -.- no při OaD půjdou do světa, růžové opice mám dvoje. Mohl by přijet vláček, jak na výběhy, tak na stromy, potřebuju vyčistit lišty.
     
    dana9494, petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Avriqa

    Avriqa Pisálek fóra

    Tak stonek nakonec nevysel ale nevadi :) alespon tajemnice udelali radost, na baha cervene pandy, a stromky co jsem jeste nemela, na farme zase pasovec :)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Žandov

    Žandov Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    také nemohu najít strašidelné zvíře z bedny

    poradte kde najít strašidelné zvíře z bedny?

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/16
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Žandov,

    bednu najdeš v inventáři - Dekorace - Spotřební materiál.

    PS: stačí se zeptat jednou, netřeba tu spamovat
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Akce skvělá, splnila jsem. Tajemničky nic moc, ale co se dá dělat. Za vyzdvihnutí snad stojí červený UP černých pand. Padla mi bugenveilea, ještě jsem ji, já trubka neusadila na farmě. Jdu to splnit. Zdraví vás Eli
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Z TCH a TS potěšily nejvíce růžové pandy.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    akce byla ukončena a vše co mělo být proměněno na BZ/KR bylo proměněno a proto tuto diskusi uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.