To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    tak trošku nepřehledné co je vyhrabané a co ne, jinak klasika. A ještě mi nevyhovovala délka růstu plodiny.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zbylé dvě stáje z bahy - růžoví bloudi a oranž plavky. Plavky v této barvě jsem ještě neměl, tak nic proti nim. Bloudi také dobří, jen by to chtělo změnu, třeba pandy nebo opice...
     
  3. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak akce hotová, což mě potěšilo, mám radši snadné akce. No jinak z tajemek se nevyklubalo nic zajímavého, naštěstí mě překvapivě potěšila Strombola, tak si nezoufám, třeba se těch hrochů někdy dočkám.
     
  4. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Akce dokončená a po dlouhý době příjemná. Ne extra těžká, fajn odměny. Budu muset vysadit všechny ty tajmený stromy a chlívy, mám jich spoustu z předchozích akcí a tak se těšim na "rozbalování" dárečků :)
     
  5. konvalinka07

    konvalinka07 Zelenáč fóra

    Ahoj kde najdu jaké jsem dostala zvířata z bedny na stonku
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  6. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    konvalinka07 : klikni na ikonku kde máš inventár dekorácií, vpravo hore klikni na spotrebný tovar.
    Mala by sa Ti objaviť "debna so šťastnými zvieratami" keď na ňu klikneš objaví sa hlásenie čo si dostala.
    Ja som dostal 2 pásavce. Prajem Ti veľa šťastia
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Pondělí není dobrý den... hodím dvě tajemný pro srandu na plochu. Takový ty jak tam čumí jelen. Odtajním. Furt jelen. Tak dám obnovit - furt jelen. Znova obnovit - no pořád tam čumí jelen.

    ... po deseti minutách klikání mi došlo, že mi vypadla stáj pro jeleny :D :D
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  9. abigail280300

    abigail280300 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace****
    Omlouvám se, prosím o smazání, děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/16
  10. zmel

    zmel Pilný autor

    Stajne odtajnené a tentoraz som aj spokojná - pribudla panda červená, ktorú som ešte nemala a dokonca jeleň. Konečne zavítal aj ku mne. Veľmi sa tešííííííííííííím :D
     
  11. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . zato u mne jako vždy - vše odtajněno a vše opět do lišty - jeleni a vše ostatní lepší, se mi vytrvale vyhýbá :mad:
     
    Naposledy upraveno: 8/11/16
    evainfo, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  12. Sylva00

    Sylva00 Zelenáč fóra

    Ahoj, nevíte někdo, proč je mýval strašidelné zvíře? A když už je tedy strašidelný, proč je přičten k obyčejným zvířatům a ne někam speciálně?
     
    evainfo a tlapka tohle ocenili.
  13. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Akce k mezinárodnímu dni psů, odměna ze stonku bedna se strašidelnými zvířaty - to je logická kombinace hodná naší bláznivé farmy =D. Odkliknu - a ejhle, které zvíře je strašidelné - vydra! Proč se raději neptám.
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Sylva00,
    strašidelný na všem je pouze překlad. Zvířata vypadávají normální, jejich možný výběr je psaný na první straně.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak opozdilci, jeste zitra kus dne a to uz se musi stihat :)
    Ale hlavne klika na TS, no kdyz ma jeden smulu tak prece druhy musi mit stesti :-D

    Vypadavat ma 67 pistalek/den, v tuto chvili ma byt 353 (nebo chybet 47 ), mam 999 (chybi 0 ), mam 249% hotovo.
    Stav pochoutek : idealne 14970 kusu (2834/den ), mam 17346 z 17000 (102% ).
    Zatim uplynulo 88% casu, zbyva 17 hodin.
     
  16. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    juchůůů.. tak už i já mám hotovo a vypadli 2 jezevci :music: málokterou akci dokončím, tahle mě ale bavila..
    díky za ní :)
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už mi zbývá vyhrabat poslední kost - což učiním zítra ráno.
     
  18. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Ke splnění akce chybí jedna píšťalka ...
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Maky7878:
    Máš ji tam, poslal jsem ti jednu jako dárek...
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak akce splněna ráno, dopočítala jsem píšťalky, ty byly už včera ráno, ale nějak jsem zapomněla na ty kytky, ono jich to chtělo 1400, ne 1100, na dekorky a stonek, to pak 3x otočky za den na 2 a 1/4 pole nedají :( /samozřejmě 1x1 s MJS/ ... s bedny vykoukli 2 tygři. tajemné ještě nejsou, večer u děsivky porovnám farmu.. a vyhodím tajemné.
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.