To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Hura
     
    petaM2001, STYBI a karbar tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jestli stihnu zítra 3x otočit farmu, mám večer hotovo, pak hodím tajemné stáje... stromy nemám jen teď novinky od Marigolda, ze stájí stále je hroch v Africe a jelen lítá po lese ... :/ ... tam by novinky pomohly. Stromy ať tam bude cokoliv nejspíš půjdou do výměn.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak si ji kdo udělá, tak ji má... pro mě je jen virtuální ,-) tak držím palce ať se toho okamžiku dočkáš ,-) a hodně štěstí.

    Před chvílí jsem vyhrabal poslední odměnu, 5 párty lístků.
     
  4. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, tak obavy z odtajnění tajemna byly oprávněné. Vše šlo do lišty, ale abych asi moc nebrečela, tak mi ze stonku z bedýnky vypadli dva jeleni xD
     
  5. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Prvé stajne odtajnené, ale prekvapenie sa nekonalo - vydry, ovce, chameleôny a korytnačky...
    a k tomu 2x opice, ťavy a leňochy
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  6. jitule80

    jitule80 Pisálek fóra

    Také zdravím akce dokončena jen jsem si nechala na ráno pomocníky. Tajemno mám na ploše tak uvidíme co se vyklube. Ale také nečekám žádné zázraky.
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Výsledek tajemnic:
    tygr, červené pandy normální, oranžové pandy normální, koberce žluté
    amherstie XXL, mangostan 2x, baobab XL
    třešeň XXL, ptačí jeřáb XXL, lokvát XL, slivoň trnitá XL
    pásovec, oranž sovy, oranž orli, oranž medvěd
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak vidim ze uz je dost finalistu, melo by to jit, uz s predstihem mam dvojnasobek padatek a tak snad nekomu nebudou chybet a vsichni stihaji :)

    Vypadavat ma 67 pistalek/den, v tuto chvili ma byt 294 (nebo chybet 106 ), mam 829 (chybi 0 ), mam 207% hotovo.
    Stav pochoutek : idealne 12482 kusu (2834/den ), mam 17346 z 17000 (102% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 38 hodin.
     
  9. Camomilla

    Camomilla Pisálek fóra

    Ahoj. Mám dotaz. V popisu akce je mj. uvedeno, že stonek bude dávat ..."bedna obsahující 2 ks náhodně vybraných zvířat z těchto následujících - jelen, slon, jezevec, panda červená, lenochod, tygr, mravenečník, vydra, pásovec, mýval, liška; ...
    Na stonku se píše "bedna se strašidelnými zvířaty". Po aktivaci stonku nemůžu nic najít, žádné strašidelné zvíře ani bednu ani nějakou strašidelnou dekorku, vlastně ani nevím, kde a co mi mělo přistát. Jestli už jste to tu řešili, tak se omlouvám, nestíhám všechno číst.
    Předem děkuji za odpověď nebo odkaz.
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    do bedýnky v levé liště a pak na vázičku, dekorace spotřební zboží, a nic strašidelného tam není, jen dvě náhodně vybraná zvířata. I když jak pro koho:)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/16
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Camomilla - pod vázičkou, v sekci spotřební zboží je uložena bedýnka se zvířátky. Já tam měl 2 jezevce.
    Tím nenápadně naznačuji, že jsem akci zmákl v sobotu večer a kombajn jsem vyzvedl v neděli ráno.
    Tajemno zvířátkové -oranž včely, labuť a zbytek jsem milosrdně zapomněl. Na baha zatím plameňáci a oranž pandy.
     
  12. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Už druhou akci za sebou jsem zvládla s předstihem a s přebytkem vypadávátek atd. Mám radost a zároveň se úplně se bojím toto napsat, aby nám všem zase nestížily obtížnosti a neskrouhly vypadávání :D
     
  13. -mikik-

    -mikik- Pisálek fóra

    tak mám taky hotovo dnes ráno napadalo posledních 50 píšťal a stonek už stonkuje.
    Zkusím ještě si dojít pro SK.
    Držím palec všem co ještě finišují ať stihnou akci dokončit:D:p
     
  14. lowba

    lowba Rádoby autor

    Blahopřeji Všem, kteří mají hotovo :) Mne zařízl poskytovatel internetu..měla jsem napěstováno a i s vypadávátky bych to nakonec dala..jenže mi od včera nejde doma internet:( Dnes jsem ve velkém vyplela, ale už to nedoženu i když to zkusím 8) Netuším, zda budu doma online.:cry:
     
  15. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Tak dva sloni, já jdu na tržiště. :-(
     
  16. daajen

    daajen Aktivní autor

    To si ten hroch mohl nechat: žlutá výrobna hůlek a koberců, oranžové pandy a jezírko plameňáků, bleeee:cry:
    Stromy na farmě ve stejném složení: Datlovník, Sakura, Jeřáb ptačí vše v XXL a dřín
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Stonek uz stonkuje od vcera, vyzrala jsem jeste SK a zbytek odmen me nezajima. Tajemne leteyl opet do litsy takze nevim co v nich je, nalepka je doma - hura :)

    Celkove pro mne ok akce, jen pro nas blbce a blondyny by bylo fajn mit nejak barevne oznacene uz ty odkryte kousky - ja furt hrabala vyhrabanou kost :D :D
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tuto akci chválím. Slušné odměny, splnitelná. Včera dopoledne jsem měla splněno. Pěstovala jsem na třech plochách, stromy nikdy nebourám. Vždy s mrkvovkou, částečně cukiňák, mrkvový chléb, na rozpěstování SH, pak jen s vodou a pokud jsem měla hnůj, tak jsem to trochu popohnala. Držím palce všem, kteří ještě s akcí bojují. Určitě to zvládnete.
     
  19. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pohodová akcička,
    Fido dorazil do cíle,
    odměny posbírány,
    Dekorky trůní v nebíčku.

    [​IMG]
    A Fido opět v teplíčku ve své boudičce.
    Příjemnou zábavu všem.



     
  20. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Moc hezká hra to byla až na ty odměny vše co jsem dostala jako tajemné stáje šlo do lišty ,nic nového jsem nedostala :sleepy:ale zahrála jsem si hezky ,akce byla povedená .Všem přeji krásný den.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.