To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, dasa1143 to je máš z bedny nebo z pod.výběhů? Jestli z bedny (podle příspěvku to tak chápu), tak to jsou jenom dvě zvířata ne výběhy ,-)

    Katule008, pro každého něco jiného, já nepočítám nikdy, jen odhaduji a plním průběžně, ke konci je to někdy dost napínavé ,-)

    abc23, od začátku hry nebylo stanoveno kdo co bude mít, tzv.prvek náhody tu byl vždycky. Kdybych věděl co mě čeká, tak by mě hra nebavila, moment překvapení je nejlepší a neřeším kdy co budu mít. Je to jen virtuální hra.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, poslední otočka akční rostliny a v 8 večer bude hotovo. Z tajemnic klasika skoro vše do lišty - 2x oranž bobr + 2x ledňáček. Na BAHA zlatá anakonda, zlatý lenochod a 2x oranžové opice. Ze stromů potěšila cesmína XXL a bugenvilea.
     
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, o jaké bedně to tady píšete? Čtu první stranu jak blbeček sem tam a na nic jsem nepřišla,nerada bych na něco zapomněla :(
     
    STYBI a ell1956 tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jana.zape - to je bedna, kterou dává stonek.
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 30000 BZ, 30000 TBZ, bedna obsahující 2 ks náhodně vybraných zvířat z těchto následujících - jelen, slon, jezevec, panda červená, lenochod, tygr, mravenečník, vydra, pásovec, mýval, liška; další aktivace: 72:00 hod.
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak ze "strašidelné" bedny jsem vysvobodila dvě pandy červené - putovaly k těm 730, co již čekají ve stodole na svůj další osud
     
  6. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    Hlásím hotovo
    [​IMG]

    [​IMG]
    tajemno :

    baha stáje: všechno lišta
    baha stromy: všechno lišta
    farma stromy: všechno lišta
    farma stáje: 3x lišta a oranž.orlí hnízdo (aspoň něco)
    bedna: 2x jezevec
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    také hotovo,akce pohodová a bavilo mě to,super....:D
     
  8. markiszka

    markiszka Pisálek fóra

    Tak já z bedny dva pásovce. Jinak díky této akce jsem zjistila, že existuje něco takového jako spotřební zboží. Vždyť to dřív nebylo na farmě ne :D Měla jsem tam asi 240 řemeslnických beden a přes sto nářadí, tak jsem to hned pobrala :D
     
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    píšťalek hafo, tak jsem akci dokončila celou, pomocník jeden na hodinu, to je teda odměna, alespoň tak 10, to by se k akčním hodilo lépe, ale i tak jsem v pohodě, hra se mi líbí i když se občas zazlobím, no co ..........je to jen hraní si........a kdo si hraje nezlobí;):):pxD
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Pitrýsek47 - virtuální hra za reálné peníze, proto jsem psala, že už se těším na okamžik, až vystřízlivím z dotování farmy a budu hrát konečně "zdarma" - aspoň co se toho všeho tajemna týče. Jinak nic proti napnutí při odtajňování ;)
     
    dana9494, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ell1956 - já vidím v odměnách všechny pomocníky na 12 h, to další je kupón na 24 h
     
  12. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Já bych řekla, že po odtajnění je u mé farmy jasné, že to náhodné naplánování není...labuť, vydra, růžový osel a želva. Na druhou stranu chápu, že v tom někdo náhodné naplánování vidí. Já ne.

    Labutím zdar.

    No když si někdo plete nosorožce s hrochem...proč by někdo nemohl psát o píšťalce jako pomocníku.

    Ti, co jim nepadli hrošíci, by měl být rádi. Takové labutě toho sežerou méně a nejsou vybíravé. Jenom ty blbé nepohryžou neb jsou jen virtuální.

    Omlouvám se za výřezový feedback. Zn. sobě.
     
  13. Ajta.F

    Ajta.F Zelenáč fóra

    kde se dozvím co mě vypadne za zvíře?mám splněno a nic se neukázalo
     
    dana9494, STYBI a petaM2001 tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ajta.F - Hledej v bedně - levá lišta - bedna - ikona vázičky - pod spotřebním zbožím
    [​IMG]

    Ještě bych dodala, že tuto bedýnku dostaneš po každé aktivaci stonku (lze aktivovat každých 72 hodin)
    (- bedna obsahující 2 ks náhodně vybraných zvířat z těchto následujících - jelen, slon, jezevec, panda červená, lenochod, tygr, mravenečník, vydra, pásovec, mýval, liška)
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  15. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Dneska ráno Fido dohrabal poslední úsek a akce je hotová. Hned jsem aktivovala stonek. Trochu potíže byly s bednou, ale díky nápovědě ostatních hráčů jsem ji už objevila a zjistila jsem, že jsem byla obdarována dvěma tygry. Už se těším na další odkliknutí řádku.
    Tajemné stromy nic moc, ale tajemné stáje na baha: dva mravenečníci, hroch a plameňák! Radost převeliká. Ani jedno z těch zvířátek jsem ještě neměla.
    Za mě akce super a už se těším na další. A konečně nemám problém z vypadávátky, když jsem si aktivovala runu Živoucí legenda. Jojo, jako po másle :)
     
  16. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Taky už mám hotovo. Tajně jsem doufal že ke mně zavítá jelen ale asi někde vozí smolíčka. Proto šlo vše co jsem odtajnil do lišty ale nevadí jestli někdy přijede vláček tak budu mít co naložit. Ze stromů vyrostla bugenvilea tak to mám radost jinak ostatní do uloženek. Jak sem četl tak hodně farmářům se tajemna vyplnily a gratuluji a my ostatní si počkáme a ono to příjde taky. Všem pěknou hru a kdo čeká na odtajnění tak hodně štěstí.
     
  17. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Ahoj,tak já rostliny už mám napěstovaný od včerejška,ale pořád ještě chybí 20 píšťalek.
    No ale ty tajemnice mě teď pobavily:
    3x amherstie xl :D-asi jich mám málo-tak mě vedení zásobuje (mám 43ks základních a 23ks xl)
    pak ostatní stromy co mám-už po jednom šly do lišty
    u chlívků vévodila oranžová barva,takže zase všechno do lišty
    PS:na jeleny si prostě budu muset počkat :)
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  18. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Haf haf .............. tak poslušně hlásím já to stihla stonek aktivovaný:cry:xDxDxDjen mi ještě chybí na poslední SK těch 1100 ks kostiček a celá akcička je hotová supéééééééééééér;)jen jsem zvědavá co mi zase vypadne z tajemnic a ze stromů :pjak to tady čtu tak nic moc.....paroháče už mám tak ty nemusím, ale takový zdatný hrošík by se hodilxDxD... všem kdo již máte hotovo tak gratuluji a ti co ještě finišují tak ať vám to píská Haf Haf
     
  19. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    chybí mi 33 píšťalek abych se vyhrabala na stonek :oops: doufám že do konce akce vyskáčou..
    ostatním držím palce a hotovým gratulka :music:
     
  20. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akcia je skončená - "potešili" ma zatočenia na kolese: 2x 8 Renátkine SH, 4x Renátkine TH a našťastie to zachránilo 25 SH a 1 čokoládový kokteil. Zo stromov jeden strom biribá a ostatné išlo do lišty. Zajtra uvidím čo bude z chlievikov na bahe.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.