To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Sovinka

    ten muj darebak hroch se taky nekde louda nebo bych rekla spis nekde rochni v nejake spinave louzi, nez aby prisel za mnou, ma rezervovane mistecko hned vedle plamenaku
    ale jednou se ho dockame
    vsem preju hodne stesti pri dokoncovani akce a odtajnovani
     
  2. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, od včerejška hotovo. Z tajemných 2x vydra, sova žlutá, pštrosí farma žlutá, sakura xl, lokvát xxl, lapacho a oliva xxl. Na Baha slon ++, lenochod ++, pandy červené a výrobna koberců žlutá, tamarind xxl 3x a ledvinovník.
     
  3. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    Ahoj, ví někdo proč se to jmenuje - bedna se strašidelnými zvířaty ? xD
     
    marcelina0007 a STYBI tohle ocenili.
  4. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Dobré dopoledne všem farmářům,
    i já jsem včera večer dokončila akci. Z bedny na mě vyskočili 2 lenochodi - asi proto, že mi to trvalo ? :p
    TCH - no jak to řict, samé poklady - žlutý rodeo ranč, oranž. sovy, oranž. krůtník a jezevec. Stromky ani nevím, ale nic extra vzácného to nebylo. No ostrově se to zatím líhne a roste. :music:
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    joe31 buď se překladatel bojí zvířat nebo mu straší ve věži.....v popisu akce je to správně, takže chyba je jen někde :D
    Nejspíš je to důsledek nepozorného použití ctrlc + ctrlv při kopírování z nedávného bubuřádku ....
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj joe31,
    to ví jen ten, kdo to překládal ;)
     
  7. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Dobré dopoledne.
    Odtajněno:
    Továrna na jídelní hůlky oranžová (již dvanáctá)
    Výběh pro lenochody Classic++
    Výběh pro tygry (vytoužený druhý)
    Terárium pro anakondy Classic++
    Kiwi XXL 2x
    Tamarind XL
    Mombín XXL
    Žabí rybníček oranžový
    Jezevčí doupě
    Habitat pro Ledňáčky
    Obydlí pro myši červené (potěšilo)
    Sakura XXL
    Sakura XL
    Jeřáb břek
    Žluté lapacho
    Takže sečteno a podtrženo to dopadlo docela dobře.
    Rozhodně lépe než strombola.
    Jo a z první bedny vypadly dvě vydry.
    deMentos
     
  8. Hona

    Hona Zelenáč fóra

    prosím, prosím, kde mám hledat bednu... kde najdu spotřební zboží... děkuji
     
    STYBI a *dareba1 tohle ocenili.
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Za co se dostane ta bedna? Chybí mi otevřít jenom poslední dekorka a MJS a bedna nikde. Díky za vysvětlení:eek:
     
    STYBI a *dareba1 tohle ocenili.
  10. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    • Prosím uprav si podpis, tak aby odpovídal pravidlům. Pajda361
    Klakson troubí, stěrače stírají, stromek stromkuje... a na mě po odtajnění bedny vykoukli dva jezev(čí)ci, tož, to by šlo.
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    za 1. první strana diskuze pročíst
    za 2.první strana diskuze pročíst
    za 3. první strana diskuze pročístxDxDxD
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dasa1143,
    za aktivaci řádku, najdeš ji v inventáři u dekorací ve spotřebním zboží.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    DÍKY
    petam2001 předpokládám,že je to na mé, četla jsem asi dvacetkrát ale asi blbě, stane se:p;)
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm to já taky to čtu někdy i několikrátxDxDxDxDxD
     
  15. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj tak sa mi podarilo všetko splniť ,držím palce tým čo finišujú a gratulujem tým čo dokončili
     
  16. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Lidi zlatý, já mám na Bahamě hrocha!!!Asi dvě stránky zpět jsem si postěžovala na výsledky tajemna na farmě a teď tohle!! Vše je odpuštěno:) A k hrošíkovi ještě tygr, červená panda (a továrna na hůlky a stromy nic moc) - no, musela jsem dát 3x F5, abych si byla jistá :)
     
  17. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zdravíčko v neděli.. do splnění akce mě chybí ca 20minut. Pročítám příspěvky, jak kdo dopadl v tajemnicích.
    Musím říct, že celkem se těším na dobu, kdy přestanu dotovat svoje FL konto :p:music:
    A tím myslím na nákupy všeho "tajemného". Poslední dobou je těch "tajemných" a "náhodných" položek ve hře nějak příliš.
    Naposled jsem získala 2hrochy a ani to nebyla za extra utrácení, podařily se oba výběhy relativně za "pár" pokusů.

    Přeju všem, kterým padlo v této akci něco hodnotnějšího, ale jako moc mě neuspokojuje, že někdo dostane 2x jelena, pak někdo mravenčníka, červenou pandu (všechny ty zatím ještě hodnotnější výběhy) a někdo utře nos. O stromech ani nemluvím :cry: a strombole v jiném tématu, taktéž katastrofa.

    Náhodné vypadnutí zvířete z bedny z řádku.. no budiž ale snad to bude padat trochu víc spravedlivě, jsem uštědřila 2 pásovce.

    Nevím, kdy se až v takové míře objevil prvek "náhody" ve hře.. Za splněnou akci by měly být odměny tak nějak vyrovnané, vzhledem k tomu, že každý napěstuje stejný počet plodiny a dodá stejný počet jiného zboží. Brala bych, kdyby se od začátku akce vědělo, co za splnění dostanu - jestli jelena :inlove: popř. nějaký novější chlív nebo kozí chlívek oranžový, továrna na koberce žlutá atp. :wuerg:
    A pokud výhry budou spíše druhého typu, ušetřené prachy dám teda radši na celou sportku xD-.-
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No já už mám akci splněnou od pátku, ale nějak jsem se ještě nedokopal dát na plochy podivuhodné stáje a stromy z akce... Na případné hrochy se sice těším, ale už tak dlouho, že se celkem bojím, co na mě příště z tajemna jukne.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bedna je v pořádku na farmě, ani nemusela, mám dva lenochody, vůbec nejsou strašidelní,kdybyste měli někdo při O-D zájem, pošlete holuba:p;)

    Pitrýsek47 takže dva lenochodi do stodoly-oprava-:D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
    STYBI, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hlásím hotovo! Poprvé za těch skoro 6 let co farmařím jsem nejprve vše napěstovala a pak najednou nechala Fida hrabat. Nevím co je lepší? Jestli plnit postupně jak akční plodina dozrává a padátka padají nebo takhle naráz. V 1.případě je to napínavý stihnu to? nestihnu to? kolik ještě napěstovat? ( většinou nejsem schopná toto odhadnout natož spočítat) a v 2. případě bylo splněno během 5minut a tak mi to připadlo jako málo muziky za moc peněz. Ze stájí jsem doufala v jelena a pochopitelně mám vydru, 2x pásovce a v 99 levlu oranžové kachny to fakt potěší. Na Baha je to podobné červené pandy už asi 8, classic lenochoda a anakondy. Všem co finišují hodně úspěchů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.