To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Tak mám stonek.:)
    Ale nějak mi ušlo, co za zvíře mi vypadlo. Neukázalo se a ve stodole to nezjistím.:sleepy:
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem doufal že to stihnu do půlky akce celé škoda muším pryč tak aspon večer kouknu na tajemno všem ostatním ať vám to padá a nebojte času je dost;)xD

    edit jo dal jsem to pomohla baharama:D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/11/16
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kytka50,
    kvůli pár minutám se posouvat konec akce nebude. Stejně akce končí o den později.

    Milena1952,
    zvířata ze stonku jsou v bedně v inventáři- spotřební zboží, kde si je musíš vyzvednout.
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, tak hlásím, že jsem právě dokončila akci. Všem, kteří již splnili, gratuluji a ostatním držím palce.
    Děkuji sousedům i přátelům za píšťalky.
    Z bedny na mne vyběhli 2 tygři - pěkné.
     
  5. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    A padají z toho ti nosorožci? Nebo je to v případě stonku taky marné? :)
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lenkaborna,
    nevím, jakou farmu hraješ, ale na mé se nosorožci nevyskytují.
     
  7. 111mazlicek

    111mazlicek Pisálek fóra

    gratuluji
     
  8. mazel

    mazel Zelenáč fóra

    preju mnoho uspechu
     
  9. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Ještě jedna sklizeň, a půjde farma do normálního stavu, píšťalek je dost, z bedny vyskočily 2 pásovci. Pak zasadím tajemno, a uvidíme jestli bude nějaké překvapení. Píšťalky padaly docela dobře, na noc jsem nemusela dávat dlouhodobky. A už jich mám nejméně 40 navíc. Citróna jsem použila také jen na první sklizeň a pak už zůstal v liště. já jsem spokojená, akce hotová bez nervů. :inlove:
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak nějak nestíhám akční pochoutky ... o píšťalky se postaraly chlévy, stromy a dlouhodobky, takže padátek je dost ... no, snad to o víkendu dopěstuju ... zato na další akci jsem dobře připravená (plná stodola koček to jistí :p)
     
  11. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce hotová, z tajemné bedny 2x panda červená. Píšťalky padaly málo,nepomohly ani růže nebo begonie,tak jsem akční sázela i na noc a padalo to úplně stejně.
    FA95.....BAHA301
     
  12. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Zdravíčko vespolek.
    Tak máme půlku akce za sebou... Zatím jsem na noc kromě dneška dávala dlouhodobky, takže padátky jsem se malilinko předzásobila, mám 258 ks, což je 64 % (legendu zatím nemám, a JC i řádek mě minuli, takže jedu na vlastní síly).
    S akční je to horší, ten čas zrání je takový....ne úplně přející, takže jsem krapet ve skluzu, mám 7559 ks včetně zasazeného, takže 44 %. Vypadávání píšťalek z akční nic moc, z papriky na baha a z lískáčů a lišek na farmě to skákalo teda o dost líp, ale to se dalo čekat. Kvůli padátkům jsem nechala i dost stromů, chlévů a výroben a ty to docela zachraňují. Z velkým předstihem jako jiní určitě neskončím, ale akci dotáhnu určitě celou (pokud si teda nezapomenu zase někdy mlsnout MJS, jak už se mi taky povedlo, ách jo :oops:). Jinak se už strašně moc těším na tajemnice, kvůli výpadku ve farmaření nemám skoro nic, tak jsou to pro mě vždycky skoro Vánoce. :D
    Všem, kdo už ukončili gratuluji a nám stále bojujícím přeju hodně štěstí k úspěšnému dokončení!
     
  13. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak akce zdárně dokončena :) všem kteří ještě dokončují držím palce ať dokončí,čas ještě je ;)

    Z bedny vypadl 2x pásovec :)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/16
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak ještě poslední otočka na třech plochách a bude finíto. Stonek už stonkuje - bedna vydala [​IMG] :D
    Kadibudky na Baha potěšily - furt jsem plakala, že mám málo plameňáků, tak přibyli dva:inlove:, jeden mravenečník a lenochod C+.
    Na farmě jezevec a oranž medvěd (4. do zvířetníku :D ), no a k tomu oranž ovce a sobi (lepší, než žloutenky, ale...žůžová je žůžová, že...Já nevim, že si ty barvy RT ještě pořád plete o_O)

    Ze stromů potěšilo liči XXL. Další XXL: jeřabina, baobab, hrůša a lokvát. Ihned do lišty: XL amherstie a slivoň.
    Tak ať se daří všem, co ještě bojují. Času je stále habakuk (72 hodin) ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/16
  15. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    2 jeleny??o_O.....Báro 2 mývaly?o_Oa mi bedénka dala 2 slony:cry:xDto bude vejvar :D
     
  16. silvia4444

    silvia4444 Pisálek fóra

    tak mne vypadli vybehy pre slony a voliera pre papagaja...fakt ma to potešiloo_O
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stonek uz je, ale hledat kde jsou bedny (no koukam ze naradi uz mam fakt velky cislo) chvili trvalo, nicmene zviratka dava, tak proc ne... zbytek odmen co vyhraba pejsek bude vecer, ale musim mrknout a dat tam ty TS, na to furt zapominam... casu je jeste dost, tak snad se dostane na kazdyho, hlavni je cesta ke stonku, pak k dekorkam a na konec si vyzobat co koho zajima - takze i nestihaci by meli mit maximum s tim co stihaji...

    Vypadavat ma 67 pistalek/den, v tuto chvili ma byt 201 (nebo chybet 199 ), mam 574 (chybi 0 ), mam 143% hotovo.
    Stav pochoutek : idealne 8530 kusu (2834/den ), mam 14110 z 17000 (83% ).
    Zatim uplynulo 50% casu, zbyva 71 hodin.
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Odpískané, všetko vyhrabané.
    Zo stromov nič zaujímavé.
    Zo stajní oranžové opice a zlatý slon.
    Stajne na farme išli len teraz von.
    Ak bude niečo zaujímavé
    vyhlásim to na bubon. :)
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak z tajemniček můj první jelínek - juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :D
    Na bahamce ještě čekám na poslední tajemničku (dávala jsem na plochu po jedné, pro větší napětí), tak jestli mi padne hroch, budu mít předčasné vánoce :D :D :D je to poslední zviřátko které ještě nemám :(
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, tak už mi chybí jen SK a párty lístky. Akce moc podařená, líbila se mi. Ze stonku mám dva tygry. :) Odměny jsou fakt pěkné.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.