To je psí život (2.11. - 8.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    I já se už moc těším...
    Jenom škoda, že nejsou v odměnách i zlaté banány.
     
  2. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pro pěstování s jednodenní rezervou stačí 264 pidipolí.
    To je asi 1+1/2 hrací plochy, takže jestli nebude problém s padátky,
    tak se mi akce jeví jako lehká
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl ;) Rada te po 100 letech vidim, stara skolo (a samozrejme i ostatni zname "ksichtiky")! Leto jsme procestovali, podzim promakali... v lese lezi poslednich 5 stromu, po vikendu hotovo, pro tenhle rok padla a uz jsem se trochu obula do farmy (26.10. hops do 95, dneska do 297) a hodlam vas tu zas do jara prudit :p:D

    Bezejmenný to napsal pekne - akce sice zadne prekvapko... lehka, radek pekny a hlavne to nejsou zadne male, zlute, velke cervene atd. ;)
     
  4. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    Málo vypadavátek . má to výhodu - dárky od sousedů se vtom malém počtu poznají a dost pomůžou
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Díky za info, ;)zítra na to vlétneme:D
     
  6. WhiteCarrie

    WhiteCarrie Pisálek fóra

    Tak za mě minimálně odměny vypadají suprově! Tajemnice mám moc ráda, vždycky se těším, co z nich vypadne, protože toho moc nemám. Ostatní odměny taky bezvadné, žádné drobky, jako v minulých akcích. Jen mám zase obavu z padátek, s těma se vždycky trápím do poslední minuty. :( Snad nebudu muset vybírat, které políčko neodkryju, ale rozhodně nebudu házet flintu do žita, to není můj styl ani v reálu. 8) A oceňuji, že už nebudeme muset krmit nějaké potvůrky, trochu jsem se toho obávala, vzhledem k tomu, že jde o pejskovou akci :D
     
  7. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Tak mě byl tenhle druh čokla podezřelý už od začátku. Vypadá jak liška, podšitá. Budou mít zvířátka tu bednu za teplenou? Doufám, že ta dvojce nemá predikovat nový systém šlechtění v domečku?

    Prosila bych někoho s potřebným levlem či počtem bodů o kontrolu u strýčka Googla, zda-li je v nějaké verzi horoskopu zmínka o lišce?

    Mě by vyhovovala čtyřhodinovka. Mí pejsci jsou ještě štěnátky a takhle teda budou hodně křičet hlady. A jelikož hnůj nepapají, na rozdíl od jiných exemplářů zde...

    A všichni můžeme jít házet věci na trh....krom těch, co si jsou vědomi, že budou dožínky a bůhví co zas kdo vymyslí.
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Akce vypadá na pohodu,nic bourat nebudu,ostatně nikdy to nedělám krom půl pralesa.Vypadávátka budou asi nedostatkové zboží,ale sousedi a kaštanřádek pomůžou.Vyzkouším ,,Bér italský".Větev vypadá dobře,jen nám to RT začal vše balit do beden.No nevadí,na Vánoce je všechny rozbalím a to bude dárečků.

    [​IMG] + bedny obsahující 2 ks náhodně vybraných zvířat​
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  9. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Je fajn, že mlýn bude moci všem produkovat SK na kočky.

    Fakt by mě ale zajímala povaha toho, kdo vymyslel dekorky. Copak králík, který se schovává v pytli (to je jedno, že je modrý) může z pejska cvičit svého mazlíka? Copak umí štěkat? (Jonsdorf očividně ano) Bezpečně a spolehlivě? Kost od zdejších? Kolem dokola? No taky zajímavá terapie.

    Tak zhodnoceno. A dokud nebudou z řádku vypadávat takovéto dekorky, může být čoklík v klidu.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  10. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak jdu sklidit z farmy všechny psí boudy a připravit se na zitra. Snad se ty psí potvůrky budou někdy hodit.
    Hezký slunečný den všem a ať nám to zítra padá.:)
     
  11. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj farmári,akcia vypadá v pohode dúfam ,že sa mi podarí ju spraviť celú aj keď výkend je už obsadený všetkým držím palce
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tešila som sa, že akcia začne už dnes, no ale čo už, do zajtra vydržíme. Na 8 otočiek sa to dá zvládnuť, tak na noc akčná, na deň dlhodobky (v robote sa nedá zbierať :() a dopestujem cez víkend, píšťalky určite napadajú. Odmeny pekné, výhonok paráda a všetky potešia. Už aby bolo zajtra.:). Fajn hru
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, no samozřejmě do akce půjdu, 400 vypadávátek by mohlo za 6 dnů napadat, no uvidíme. Všem přeji krásný den, dokonce máme v reálu i SLUNÍČKO. Jára
     
  14. daajen

    daajen Aktivní autor

    Já si osobně myslím, že nízký počet vypadávátek bude nastaven na velmi nízké vypadávání. Pamatuji jen 1-2 akce, které byly vysloveně zadarmo (např. akce na získání losího studia, které mělo do té doby jen velmi málo hráčů) a to měl ještě jiný majitel....
    Opět to dám buď hodně s odřenýma ušima a nebo to nedámo_O
     
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké poledne všem farmářům. Nová akce je nová výzva. Samozřejmě se moc těším a odměny se mi líbí. Satelit má pravdu, bude hodně bedýnek, tudíž hodně dárečků a ty má každý rád. No a tajemnice, ty taky milujeme všichni. I když po odtajnění jdou většinou do lišty, vždy se těšíme, co to bude. Tentokrát hlídání, ani návštěva není na programu, tak snad vše půjde v pohodě. Ať se nám všem při akci daří.
     
  16. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já taky ty psí boudy jedu a ono "ups". nevadí pejsek se hodí snad později.
     
  17. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Ten řádek je naprosto luxusní!:D
    Už chystám plochy na pěstování. Akorát jenom 400 vypadávátek? Zdá se mi to málo, asi bude nějaký jiný výpočet/vyšší počet bodů na vypadnutí jedné píšťalky.
     
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    F 200 a B 350 a ty to nedáš ... beru to jako žert. já jedu farmu 5 let a F 96 a B 301 a dám to a to si piš. jen tak mezi náma nechápu ten level 200. to tu farmu hraješ od zrození KRISTA PÁNA xDxD:D
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Právě při této akci poprvé využiji ty nově přidané plodiny. Zkusila jsem na jednom malým políčku dát nejdelší možnou plodinu - jetel, abych zjistila jeho čas růstu s vodou a tím pádem, kdy ho musím zasadit. Poroste necelých 16,5 hodiny, takže mně bohatě stačí překopat farmu až po večerní sklizni a bude na sklizeň v pohodě připravený ve středu po půl druhé.
    Pomněnka a čtyřlístek mají čas vždy o 1/4 hodiny kratší, takže tam to musí vyjít logicky též.

    Bahamku ještě nevím, jestli nechám v původním stavu a přestavím jí na pole až po ranní sklizni s tím, že tam šoupnu plodinu s kratší dobou růstu, aby byla sklizeň až tak kolem 17 hodiny, kdy bude rozpěstováno natolik, že budu moci osít i ty dvě plochy a nebo jestli tam dám cukrový meloun už dneska večer. Ale co vím téměř jistě je to, že když řádek ze stonku bude dávat náhodně nějaká zvířata, že jistě nebudu obdarována jelenem a nebo hodně moc poskrovnu, jelikož tento chlívek ve svém inventáři nikde nemám. Ale to už je věc jiná.....[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. -helik1-

    -helik1- Pisálek fóra

    Takze mrkvojablecna smes ...pidi policka vsude ...na noc nasadim karafiaty, na baha to co je nadlouho..otevru az zitra ve 14 hod..vzdycky mam vapadavatek hafo...pestovat na malickych polich a pidi policka za chvily je stodola plna :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.