Tipovačka - Dožínky (21.11.-27.11.)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 21/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Peto121 já jsem všem vítězům psal herní poštou, ale tvůj herní nick jsem neznal, tudíž ti nic nemohlo přijít.

    Ostatní už tedy ví, kam mají poslat odměny.
     
    kmotr16, Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    doben - ďakujem.
     
    Tomi120, doben a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. milteska

    milteska Expert fóra

    no jo,jenomže já psala ted´i na ten druhý a opět mi hlásí,že neexistuješ..............nemáš tam nějaké mezery třeba? milino 54
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    milteska - Nie,nick je Peto121212 bez medzier.
     
    Tomi120, doben a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    milteska: teď jsem Petovi posílala dárek a pošta i s dárkem odešly v pohodě.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/11/18
  6. milteska

    milteska Expert fóra

    jj-už je to v pohodě. Odesláno
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben, já budu posílat až v pátek večer; doufám, že půjde poslat všechno, co jsem nabídla. Co nepůjde, domluvím se s výherci, jestli počkají a nebo se domluvíme na jiné kompenzaci... A tu sem samozřejmě napíšu.
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Y_n_O v pohodě, já taky pravděpodobně nestihnu vše odeslat zítra. Jde hlavně o tu komunikaci, aby si pak po OaD někdo nestěžoval na to, že mu něco nepřišlo.

    Jinak doufám, že problém s herními nicky nebude. Pro jistotu upozorňuji, že Peto121 má herní nick Peto121212, už se to tu řešilo.
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    tak ještě zpětně gratulace k umístění v tipovačce,
    odeslala jsem snad všem vše a co nešlo jsem obepsala :)
    omlouvám se ale zítra jsem celý den v práci a budu reagovat na poštu až večer po osmé.
    Díky a hezké výměny P.
     
    kmotr16, Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, gratulace všem výhercům. Výhry jsou poslané. Jen tuto darovací akci nelze poslat Noční třpytivý strom XXL. Mám poznamenáno a bude posláno příště pokud to půjde (Peto121212 , prasátkoproštěstí).

    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...​
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý večer kolemjdoucím :) Odměny odeslány. Doufám, že k adresátům doputují ;)

    [​IMG]
    [​IMG]
    Teď se dívám, že na seznamu není Peto121212, přitom růžové myši se mi ze stodoly odečetly :-( V přátelích ho mám správně:

    [​IMG]
    EDIT: jsem zmatkař... růžové myši jsem místo neonových poslala gqhcfg... Jdu to napravit...

    EDIT2: napraveno. gqhcfg jsem napsala, jestli mám poslat ty neonky nebo se spokojí s těmi růžovými...

    [​IMG]
    EDIT 8. 3.: tak hráč gqhcfg si nechá růžové, že se víc líbí :)
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Nepřišla mi žádná stížnost, takže předpokládám, že veškeré odměny dorazily tam, kam měly. Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat za účast a za věnované odměny. Pokud vás tato soutěž bavila a chtěli byste se mých soutěží účastnit i v budoucnu, tak budu rád, pokud vyplníte dotazník se zpětnou vazbou k mým soutěžím. Jelikož je to velký dotazník, tak za jeho vyplnění získáte odměnu, máte na výběr ze dvou variant.
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak poslední odměny poslány. Ať slouží a udělají radost.

    Díky doben za super soutěž.


    [​IMG]
    [​IMG]




    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 3/6/19
    doben, Peto121 a Honzulka05 tohle ocenili.